KORONAWIRUS – ŁĄCZYMY KROPKI I POSZERZAMY HORYZONT ZDARZEŃ (CZ. 4) – Odkrywamy Zakryte
KORONAWIRUS – ŁĄCZYMY KROPKI I POSZERZAMY HORYZONT ZDARZEŃ (CZ. 4)

Musisz wiedzieć, Czytelniku, że w tym momencie na Ziemi nie istnieje jedna rzeczywistość. To przełomowy moment otworzenia planetarnego potencjału. To Ty wybierzesz, w którym kierunku przeważy się szala Twojego świata. Wierzę, że skoro czytasz ten tekst, jesteś osobą, krytycznie obserwującą działania rządów państw, a Twoim prawdziwym pragnieniem jest rozkwit i doświadczanie piękna w życiu.

Pamiętasz jeszcze może czas, gdy byłeś zupełnie nieświadomy siebie i (być może), żyłeś w lęku, zastraszony i podatny na zewnętrzne wpływy w pełni?

Wyobraź sobie teraz osoby, które w ten sposób reagują na korononawirusową paranoję. Zrozum ich.

Natura rzeczywistości jest nieskończenie elastyczna i jest w niej miejsce na każdy, możliwy scenariusz życia.

Możesz przyłączyć się do scenariusza wyjścia z opresji i zwycięstwa świadomości i wolności, ale możesz również zdecydować o woli uczestnictwa w życiu zaprojektowanym i kontrolowanym przez wielkiego brata.

Pamiętaj, że Twoja energia płynie dokładnie w kierunku, Twojego skupienia.

Pamiętaj również, że nasza pięciozmysłowa rzeczywistość jest jedynie wierzchołkiem góry lodowej głębszej rzeczywistości – energetycznej i duchowej – dziejącej się poza obszarem doświadczenia na dziś (a na pewno nie w systemowej formie).

Wszechświat ma swoją bezwładność i świadomość.

Zawsze dostaniesz to, czego potrzebujesz w momencie dokładnie tym, który będzie do tego najlepszy.

Postaraj się więc skupiać na pozytywach, na swoim pragnieniu wzrostu i wolności.

Postaraj się być świadomy swoich decyzji i relacji z rzeczywistością.

Nie zgadzaj się ślepo na ograniczenia, które są na Ciebie nakładane, ale również nie rzucaj się do szaleńczej batalii z motyką na Słońce.

Ta może przynieść Ci znacznie więcej szkód, niż korzyści.

Świat jak nigdy potrzebuje pionierów.

Bądź więc pionierem w swojej własnej dziedzinie życia i pokazuj innym, że nawet w obliczu takiej sytuacji można cieszyć się nim i zachować spokój.

Oczywiście, jako obywatele tego świata mamy realny wpływ na zmianę całych ustrojów i władz, wobec czego, kiedy przyjdzie odpowiedni moment, znajdź w sobie siłę i odwagę, by stanąć po właściwej swojemu sercu stronie.

W pełnym zaufaniu do Wszechświata i połączeniu z istnieniem, nie może się Ci stać najmniejsza nawet krzywda.

Każdy ma swoją własną rolę i każdy przeżywa tylko i wyłącznie swoje własne życie.

Najważniejsze teraz jest, byś to swoje przeżywał jak najbardziej świadomie i z jak najszczerszą pasją

Taka jest właśnie natura ludzka – nieskończona.

Jeśli wierzyć pięknym ideom naszego świata, Ziemia sama w sobie jest świadomą, wzrastającą istotą, która zdecydowała się przeżyć wraz z nami tę piękną podróż.

To, co obserwujemy w tym momencie, jest (być może już jednym z ostatnich), aktem ujawniania głęboko skrywanych energii. Trudnych, ciemnych, ciężkich.

Cały ból ludzkości ma szansę zostać dziś wyrażony w postaci złości i frustracji, buntu, a być może nawet potencjalnej walki o wolność.

Wszelki ogień i tarcia, jakie pojawiają się teraz i będą jeszcze pojawiać w przyszłości, to nic innego jak manifestacja tych energii w rzeczywistości.

Dzieje się to na tożsamym, analogicznym poziomie jak w przypadku rozwoju człowieka – uzyskanie samoświadomości ZAWSZE wiąże się z przeżyciem i „przemieleniem” trudności i bólu.

Często ściągnięciem masek, zdecydowanie się na uczciwość wobec samego siebie, świadomość swoich intencji i czynów.

Wdrożenie w praktyce wartości, kierujących ku wzrostowi jest (w naszym systemie i modelu wychowania), okupione pracą nad sobą.

Tak samo jednak, jak w przypadku indywidualnych historii ludzi, tak i dla kolektywu planety, może mieć to piękne i budujące konsekwencje.

Już teraz (nawet i w Polsce), powstają oddolne ideowe alternatywy dla aktualnego układu państwa i rządów.

Celowo niewymienione są nazwy, ale spójrzmy na przykład na przedsiębiorców, którzy po proteście i zerowej reakcji obozu rządzącego, realnie (już teraz!), planują założenie własnego banku.

Te i inne pomysły, w perspektywie wzrostu opresji będą się pojawiać i wykwitać na zgniłej tkance zaszłych idei.

Tak samo, jak elity świta nie są w stanie stłumić rdzennej potrzeby ewolucji w człowieku, niezależnie jakim podstępem i jak wielkim lękiem się go nie zaszczuje, tak dyktat nie może zgasić w człowieku kreatywności i dążenia ku wolności.

Żyjemy w pięknych czasach. Na planetę schodzą w tym momencie istoty o zupełnie innej, energetycznej strukturze, których pełnię mocy dostrzeżemy dopiero w następnym pokoleniu.

Tych dzieci nie da się zamknąć w żadnym systemie wierzeń, one na to nie pozwolą. Szanujmy siebie i swoje podstawowe prawa i zadbajmy o to, aby miały one możliwość życia w przestrzeniach pozwalających na osiągnięcie potencjału istoty ludzkiej, o jakim nie śniło się nawet ich rodzicom.

Życzę Ci dużo wiary, wytrwałości i zaufania. Dużo mądrości i cierpliwości.

Pamiętaj, że gdy idziesz przez życie z głęboką wiarą i zaufaniem, nie może Ci się stać żadna krzywda.

Aloha!

Czytaj także część 3

♦ Zareklamuj światu swoją działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj ogłoszenie KLIK

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu ⇒ kontakt@odkrywamyzakryte.com

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.