KWARANTANNA ZABIŁA WIĘCEJ SENIORÓW NIŻ COVID-19 (RAPORT)

Kwarantanna zabiła więcej seniorów niż Covid-19 – tak wynika z raportu British Medical Journal, jednej z najbardziej szanowanych publikacji medycznych na świecie. Skąd takie wnioski? Oto odpowiedź.

Według raportu British Medical Journal kwarantanna spowodowana „epidemią” koronawirusa mogła zabić więcej brytyjskich seniorów niż Covid-19 w kwietniu i maju.

Z 30 000 „nadmiernych zgonów” w brytyjskich domach seniorów w kwietniu i maju 2020 roku tylko 10 000 uznano za te, których przyczyną był Covid-19.

Wielu brytyjskich urzędników ds. zdrowia przyznało, że znaczna część z pozostałych 20 000 zgonów związana była bezpośrednio z izolacją i ograniczonym dostępem do opieki zdrowotnej z powodu ciężkich warunków kwarantanny.

Niewyjaśnione przypadki „nadmiernej liczby zgonów” eksperci łączą głównie z faktem utrudnionego, a wręcz uniemożliwionego seniorom dostępu do opieki zdrowotnej.

David Spiegelhalter, przewodniczący Winton Center for Risk and Evidence Communication na Uniwersytecie w Cambridge, twierdzi, że Covid-19 nie ma związku z dużej liczby zgonów w społeczności seniorów.

Na konferencji zorganizowanej przez Science Media Center 12 maja 2020 roku Spiegalhalter powiedział:

[…] ogromna liczba niewyjaśnionych dodatkowych zgonów w domach starości i domach opieki jest nadzwyczajna. Trzeba to wyjaśnić.

Stanowisko to popiera David Leon, profesor epidemiologii w London School of Hygiene & Tropical Medicine:

Niektóre z tych zgonów mogły nie nastąpić, gdyby ludzie trafili do szpitala – powiedział. Kwestia ta wymaga pilnej uwagi i podjęcia określonych kroków w celu zapewnienia, że ​​osoby, które skorzystałyby na leczeniu szpitalnym i opiece nad innymi stanami zagrożenia życia i zdrowia, będą mogły je uzyskać.

Sytuacja ta wydaje się konsekwencją katastrofalnych „jednostronnych ocen ryzyka”, którymi przyjęto diagnozować wszystkich pacjentów i które pogrążyły świat w chaosie.

Nagle świat skupił się tylko na Covid-19, zapominając o innych chorobach, które dotąd odgrywały główną rolę w przyczynach zgonów na świecie (np. choroby serca czy nowotwory).

Ofiary wśród seniorów to tylko pierwsza fala ofiar kwarantanny, którą wprowadzono na świecie.

Nie zapominajmy, że kolejne miliony ofiar przyjdą z czasem i będą konsekwencją odroczonego w „epidemicznych” miesiącach leczenia cukrzycy, gruźlicy, nadciśnienia i raka, a także społecznej izolacji i związanej z nią depresji oraz rozpaczy przedsiębiorców i pracowników, którzy staną się bezrobotni.

Jedna absurdalna decyzja, a tysiące innych, poważnych problemów – taki oto los zgotowali ludzkości globaliści.

⇒ Czytaj także: KWARANTANNA – JEJ EMOCJONALNA CENA I WPŁYW NA PSYCHIKĘ

♦ Odkrywaj zakryte z nami, wspieraj rozwój portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa na portalu [email protected]

♦ Zareklamuj światu swą działalność, produkty, miejsce, wydarzenie itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.