LEKARZE W AUSTRALII DOMAGAJĄ SIĘ ZAKOŃCZENIA BLOKAD Z POWODU COVID-19

Lekarze w Australii mają dość milczenia. Zebrana grupa 500 lekarzy napisała list otwarty, w którym żąda od rządu natychmiastowego wycofania surowych zamknięć i blokad z powodu Covid-19 dla dobra mieszkańców i ich dobrego samopoczucia psychicznego.

Lekarze z Australii ostrzegają, że surowe blokady z powodu koronawirusa zastosowane m.in. stanie Wiktoria, są „nieproporcjonalne i nienaukowe”.

Środki kontroli spowodowane „pandemią” stosowane przez stan australijski są jedne z najsurowszych na świecie, obserwowanych poza Wuhan w Chinach na początku pandemii.

Powodują „ogromne szkody uboczne dla zdrowia i zdrowia psychicznego” – twierdzi dr Eamonn Mathieson, jeden z lekarzy, którzy podpisali list otwarty do australijskich władz.

Żądają, aby premier stanu Daniel Andrews zaniechał stosowania takich drakońskich środków.

Dołączają tym samym do sprzeciwu wobec polityki, z której obecnie wycofuje się sama Światowa Organizacja Zdrowia.

Deklaracja jednoznacznie wzywa stany australijskie do uchylenia programu kontroli:

Pozostawiony bez kontroli rząd wiktoriański ryzykuje stworzeniem największego w historii kryzysu zdrowia publicznego.

Odpowiedź na wirusa spowoduje więcej zgonów i spowoduje znacznie bardziej negatywne skutki zdrowotne niż sam wirus.

Lekarze wyjaśniają, że ​​blokady wyrządzają krzywdę wszystkim grupom wiekowym: dzieciom, którym odmawia się interakcji społecznych niezbędnych do wyrastania na zdrowych dorosłych, dorosłym, u których istnieje ryzyko, że choroba przewlekła nie zostanie zdiagnozowana, ponieważ wszystkie zasoby medyczne koncentrują się na ryzyku śmierci z powodu Covid-19 oraz starcom w domach opieki, do których niedbale wprowadzani są zakażeni pacjenci.

Deklaracja przez długi czas była ignorowana przez australijski establishment – dopóki prawdopodobnie nie można jej było dłużej odkładać na bok.

Australijskie Stowarzyszenie Medyczne zaatakowało ten list jako „fatalny w skutkach”, ostrzegając, że zaniechanie blokad doprowadzi do nowego wzrostu liczby przypadków zakażonych koronawirusem.

Jednak to nie zatrzymało lekarzy przed walką o powrót do normalności.

Nawet Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zmieniła swoje nastawienie do środków blokujących, które wcześniej uważała za jedyny pewny sposób na pokonanie epidemii.

Wysłannik WHO ds. koronawirusa, dr David Nabarro, ogłosił, że WHO nie opowiada się za stosowaniem blokad  jako podstawowego środka kontroli wirusa.

⇒ Czytaj także: DEKLARACJA Z GREAT BARRINGTON – EPIDEMIOLODZY WZYWAJĄ DO ZAKOŃCZENIA „PANDEMICZNYCH” BLOKAD

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.