NORMALNE ŻYCIE POWRÓCI PO DRUGIEJ GENERACJI SZCZEPIONEK COVID-19 – NOWA DYKTATURA GATESA

Normalne życie sprzed „pandemii” powróci dopiero po wypuszczeniu na rynek drugiej generacji szczepionek przeciw Covid-19 i wyeliminowaniu wirusa na całym świecie. Takie oto stanowisko przedstawił Bill Gates, stawiając tym samym poprzeczkę wyżej niż dla jakiejkolwiek choroby w historii ludzkości.

Podczas niedzielnego wywiadu (11.10.2020 r.) w programie Meet the Press w stacji NBC, Bill Gates wypowiedział się na temat powrotu życia do normy:

Jedynym sposobem, aby całkowicie wrócić do normalności, jest posiadanie, może nie pierwszej generacji szczepionek, ale ostatecznie szczepionki, która jest super skuteczna i którą przyjmuje wielu ludzi, i pewność, że choroba zostaje wyeliminowana na skalę globalną.

Od tego możemy wreszcie zacząć podejmować rozwiązywanie wszystkich problemów, które zostały stworzone – w edukacji, zdrowiu psychicznym – i zacząć budować na nowo świat w pozytywny sposób.

Zgodnie z tym standardem, świat może potrzebować kilku, a może i kilkunastu lub kilkudziesięciu lat, aby powrócić do czasu sprzed wytycznych dotyczących dystansu społecznego i innymi ograniczeniami Covid-19.

⇒ Czytaj także: GIGANTYCZNE OSZUSTWO COVID-19: TESTY OPATENTOWANO JUŻ W 2015 I 2017 ROKU!

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.