AMERYKAŃSKA AKTORKA OPISUJE TRAGICZNE DOŚWIADCZENIA Z MOLESTOWANIEM PODCZAS PRACY DLA DISNEYA

Amerykańska aktorka, była gwiazda Disneya, Bella Thorne, otwarcie mówi o swoich doświadczeniach, w których była wykorzystywana i molestowana seksualnie. W wywiadzie z 2019 roku opowiedziała, że do takich sytuacji dochodziło najczęściej podczas jej pracy dla Disneya i dorastania w hollywoodzkim przemyśle rozrywkowym.

Bella Thorne podczas wywiadu dla serii BUILD 14 czerwca 2019 r., dostępnego na YouTube, który był promocją jej książki, The Life of a Wannabe Mogul: Mental Disarray, aktorka stwierdziła, że doświadczyła wykorzystywania seksualnego podczas pracy dla Disneya.

Thorne wyznała, że była molestowana od 6 do 14 roku życia.

Przejście [od aktorki dziecięcej do dorosłej] jest zdecydowanie trudne. Ale tak właśnie jest. Tak jak wszystko w moim życiu. Jeśli przeczytasz książkę, pomyślisz: „Haha, przejście z Disneya do tego, co teraz było cholernie łatwe”. Nie wiem Molestowanie od szóstego do czternastego roku życia wydaje się o wiele trudniejsze. Cały czas jesteś maltretowany fizycznie. Wydaje się, że sytuacja jest o wiele trudniejsza niż pieprzenie, że paparazzi śledzą cię od 12 roku życia.

[…] więc nie wiem, powiedz mi, co jest takie trudne. Ponieważ jest to dla mnie o wiele trudniejsze niż jakiekolwiek inne gówno, z którym mam do czynienia na co dzień.

Młoda aktorka powiedziała, że ​​dorastanie w świetle reflektorów w Hollywood było największym wyzwaniem w jej życiu, jakie do tej pory musiała znieść.

Trudno jej wciąż poradzić sobie z ciągłymi zdjęciami i migającymi światłami lamp błyskowych, a także z ludźmi, którzy myślą, że ją rozumieją i rozmawiają o niej, nie zdając sobie sprawy, z czym miała wtedy do czynienia.

Książka Belli to autobiografia opowiadająca dokładnie o jej życiu, o jej zmaganiach, z którymi musiała się zmierzyć jako młoda aktorka.

Najmroczniejszy temat poruszony w publikacji to opowieść o molestowaniu, którego doświadczyła jako dziecko, a także o śmierci jej taty w wypadku motocyklowym, gdy miała zaledwie dziewięć lat.

Bella po raz pierwszy opowiedziała o tym, że ​​była molestowana w grudniu 2017 roku na Twitterze, po tym, jak fan zapytał, co zrobił jej Disney.

Później ujawniła więcej na ten temat w szczerym poście na Instagramie.

To nie pierwszy raz, kiedy na jaw wychodzi, że pracownicy Disneya są oskarżani o molestowanie seksualne.

Bella Thorne nigdy nie wymieniła danych swojego sprawcy, jednak sam fakt, że zdecydowała się o tym opowiedzieć,  uświadamia problem wykorzystywania dzieci w branży rozrywkowej na globalną skalę.

⇒ Czytaj także: BYŁY WICEPREZES DISNEYA SKAZANY ZA SEKSUALNE WYKORZYSTYWANIE DZIECI

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.