BYŁY WICEPREZES DISNEYA SKAZANY ZA SEKSUALNE WYKORZYSTYWANIE DZIECI

Były wiceprezes Walt Disney Corporation w maju 2019 r. został skazany na ponad 6 lat więzienia w wyniku dochodzenia w sprawie wykorzystywania seksualnego dzieci. Dlaczego o tej sprawie nie było głośno w mediach głównego nurtu? To kolejna „niewygodna” dla interesów sprawa o pedofilskich działaniach ludzi ze świata przemysłu rozrywkowego, biznesu, polityki itd.

Skazany za seksualne wykorzystywanie

Prokuratura okręgowa hrabstwa Multnomah ogłosiła, że 7 maja 2019 r. po trwającym 6 dni procesie, sędzia sądu okręgowego hrabstwa Multnomah Benjamin Souede, skazał ​​73-letniego Michael’a Laney’a, byłego wiceprezesa Walt Disney Corporation na 81 miesięcy więzienia.

Wraz z wyrokiem odbycia kary pozbawienia wolności, Laney będzie musiał zarejestrować się jako przestępca seksualny i zapłacić grzywnę w wysokości 4000 dolarów.

michael-laney.jpg
Michael Laney

Laney został uznany za winnego stawianych mu zarzutów wykorzystywania seksualnego 7-letniej dziewczynki.

Dowody przedstawione podczas procesu wykazały, że w marcu 2017 r. młoda kobieta ujawniła, że ​​była molestowana seksualnie przez Laney’a.

Po raz pierwszy o sprawie poinformowano organy ścigania w stanie Waszyngton, w którym wówczas mieszkała ofiara.

Następnie dochodzenie w sprawie przejęło biuro policji w Portland, po tym, jak ustalono, że były wiceprezes Disneya zaczął znęcać się nad swoją ofiarą w 2009 roku, kiedy miała około 7 lat.

Sąd znalazł wystarczające dowody, aby udowodnić ponad wszelką wątpliwość, że Laney jest winny wielokrotnego wykorzystywania seksualnego dziewczynki, które trwało aż dwa lata.

Nieodosobniony przypadek

Prowadząc dochodzenie w sprawie gwałtu i wykorzystywania seksualnego, detektywi z PPB dowiedzieli się o innych zarzutach wykorzystywania seksualnego nieletnich z udziałem Laney’a.

Ostatecznie z powodu braku wystarczających dowodów, aby udowodnić ponad wszelką wątpliwość, że Laney jest winny stawianych mu zarzutów, sędzia Souede uniewinnił go dodatkowo w sprawie trzech przypadków gwałtu i trzech przypadków wykorzystywania seksualnego.

To nie pierwszy raz, gdy ludzie zarządzający Walt Disney Co. zostali oskarżeni o tego typu działania.

Na przykład w 2017 roku Jon Heely, który był dyrektorem wydawnictwa muzycznego Disneya od 2000 roku, został oskarżony o „lubieżne czyny” z dzieckiem.

Został aresztowany 16 listopada i oskarżony o molestowanie seksualne dwóch dziewcząt, jednej, gdy miała 15 lat, a drugiej, gdy miała 11 lat.

Dochodzenie w tej sprawie wciąż trwa.

Pedofilia jest jednym z największych problemów w Hollywood i najwyraźniej zaangażowani są w nią bardzo potężni ludzie.

Wykorzystywanie seksualne nieletnich przez ludzi z branży rozrywkowej, medialnej, polityków itd. nie tak naprawdę tajemnicą, ale wciąż zbyt mało ofiar się do tego przyznaje lub robi to o wiele lat za późno.

Dlaczego pokrzywdzeni wolą milczeć?

Wspólnym motywem przewodnim tej ciszy jest strach.

To są bardzo potężni ludzie, którzy za obietnicę sławy i fortuny potrafią umiejętnie zmanipulować swoje ofiary i nakazać im milczenie.

Kiedy jednak czara goryczy się przelewa, a ból fizyczny ustępuje miejsca uporczywemu bólowi psychicznemu, następuje przełom i takie sprawy, jak zaangażowanie „elit” w satanistyczne rytuały, morderstwa, gwałty, wykorzystywanie seksualne oraz handel kobietami i dziećmi, wychodzą na jaw.

⇒ Czytaj także: CZY RODZINA KRÓLEWSKA I GLOBALNE ELITY SĄ ZAMIESZANE W PEDOFILIĘ I HANDEL DZIEĆMI?

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.