CZY RODZINA KRÓLEWSKA I GLOBALNE ELITY SĄ ZAMIESZANE W PEDOFILIĘ I HANDEL DZIEĆMI?

Czy rodzina królewska i globalne elity (np. rodzina Clintonów) są zamieszane w sprawy wykorzystywania seksualnego nieletnich i handel dziećmi? Pytanie to pojawiło się wśród dziennikarzy po tym, jak amerykański miliarder Jeffrey Epstein został oskarżony o handel nieletnimi dziewczętami i seksualne wykorzystanie kilkudziesięciu z nich. Jeśli spojrzymy na świat i jego „przywódców” nie powinien nikogo dziwić fakt skłonności do takich psychopatycznych zachowań…

Powszechnie ukrywana przemoc

Przemoc seksualna wobec dzieci wśród globalnej elity jest niezwykle powszechna.

To bez wątpienia sprawia, że ​​ci, którzy nie są tego naprawdę świadomi, zastanawiają się: dlaczego nie mówi się o tym głośno?

Cóż, odpowiedź na to jest prosta, jest to ten sam powód, dla którego tak wiele innych „wydarzeń” i spraw na naszej planecie jest praktycznie nieznanych szerszemu gronu społeczeństwa, dla którego tak wiele faktów jest zatajanych.

Dzieje się tak dlatego, że zaufaliśmy i polegamy na małej grupie bardzo potężnych i bogatych ludzi i korporacji, które wybierają tylko propagowanie tych informacji, które są dla nich korzystne.

Wszystkie informacje pochodzące z mediów głównego nurtu są przekazywane dziennikarzom w formie instrukcji od dużych korporacji, rządu i agencji wywiadowczych.

Ponadto, niezależne media zapewniające dostęp do alternatywnych informacji przy użyciu wiarygodnych źródeł, są całkowicie cenzurowane, wyśmiewane, ignorowane, uznawane za rozpowszechnianie „teorii spiskowych”, ponieważ wiadomości, jakie rozpowszechniają, są sprzeczne z narracją i interesami tych wielkich korporacji i rządu.

Sprawa Jeffreya Epsteina

Najnowszym przykładem jest przypadek Jeffreya Epsteina, miliardera, który ma bliskie związki z Clintonami i ludźmi takimi jak syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej z Yorku.

Ile osób słyszało o jego sprawie i związanymi z nią przestępstwami seksualnymi?

Epstein jest zarejestrowanym przestępcą seksualnym, a poza tym wiele jego ofiar zgłosiło się do prokuratury na przestrzeni lat, twierdząc, że zostały wykorzystane seksualnie.

Najnowsze wiadomości rozpowszechniane w mediach głównego nurtu dotyczące Epsteina informowały o tym, że został aresztowany i przejęty w federalnym areszcie za handel dziećmi.

Rzeczywiście finansista zorganizował przestępczą grupę zajmującą się handlem osobami nieletnimi zarówno w Nowym Jorku, jak i na Florydzie w latach 2002–2005.

elity-handel-dziećmi.jpg
foto.123rf.com

W akcie oskarżenia pojawiają się jednak dodatkowe informacje: „[…] wykorzystywał seksualnie i molestował w swoich domach dziesiątki nieletnich dziewcząt”.

Epstein ściągał je do swych rezydencji, m.in. na Manhattanie oraz w Palm Beach na Florydzie, wykorzystywał je seksualnie, płacił za seks młodym, nawet 14-letnim dziewczynom oraz opłacał też swych współpracowników, którzy mieli werbować kolejne ofiary.

Wśród wielu niepełnoletnich ofiar była Virginia Roberts Giuffre, dziś jako dorosła kobieta twierdzi, że Epstein oraz Ghislaine Maxwell, córka nieżyjącego już potentata prasowego Roberta Maxwella, zabierali ją do przyjaciół miliardera, w tym do słynnego adwokata Alana Dershowitza oraz księcia Andrzeja i była przez te osoby wykorzystywana.

Rytualne przestępstwa wśród elit

Fakt, że inne ważne osobistości z globalnych elit są zaangażowane w takie przestępstwa, ale długo nie zostali lub nadal nie są o nie oskarżeni, jest dość znaczący, ponieważ wskazuje, że organy ścigania i sądownictwo nie stronią od udowodnienia konspiracji w tym przypadku.

Kolejną z takich głośnych spraw było oskarżenie w kwietniu 2018 roku znanej z serialu „Tajemnice Smallville” aktorki Allison Mack, której zarzucono współpracę z organizacją NXIVM, której lider i założyciel wykorzystywał seksualnie kobiety.

Mack przyznała się do winy przed brooklyńskim sądem federalnym.

Jej zadaniem było zwabienie zagubionych życiowo kobiet do programu pod fałszywym pretekstem warsztatów samopomocy, wzmocnienia ich wewnętrznej siły kobiecości.

Następnie przekonywano je, by zapisały się na bardziej „zaawansowany program” o nazwie Dominus Obsequious Sororium, który wymagał od tych kobiet, by w zasadzie oddały swoje życie liderowi, Keithowi Raniere.

W praktyce uczestniczki wewnętrznego kultu nazywane były niewolnicami, zmuszane do seksu z liderem grupy oraz stosowano wobec nich kary cielesne.

seksualna-niewolnica.jpg
foto.123rf.com

Grupa NXIVM, która zarządzał Raniere, miała również dziwne powiązania z potężną elitą, ponieważ wobec miliarderki Clare Bronfman został wydany akt oskarżenia o ściąganie haraczy.

Opłaty te były związane z jej rolą jako „dyrektor operacyjny” w NXIVM.

Clare Bronfman jest córką Charlesa Bronfmana, amerykańskiego biznesmena i filantropa.

Rodzina Bronfmanów jest określana jako „Rothschildowie Nowego Świata”, ponieważ od dłuższego czasu prowadzi interesy z rodziną Rothschildów.

Demaskator Clintonów

Pojawiają się również głosy demaskatorów, którzy przerywają nić milczenia w sprawie pedofilii wśród globalnej elity.

Przykładem jest Steve Pieczenik, były urzędnik Departamentu Stanu Stanów Zjednoczonych, zastępca asystenta sekretarza stanu i wyszkolony na Harvardzie psychiatra z doktoratem w dziedzinie stosunków międzynarodowych z Massachusetts Institute of Technology (MIT).

Otwarcie wypowiedział się o wykorzystywaniu seksualnym nieletnich i innych tego typu rzeczach w elitarnych kręgach.

elity-pedofilia.jpg
foto.123rf.com

Pieczenik jasno zaznaczył, że Bill i Hillary Clinton angażują się w seks z nieletnimi:

[…] obydwoje byli znaczącą częścią i uczestnikami tego, co nazywa się The Lolita Express, czyli wsiadali do samolotu – prywatnego Boeinga 727 należącego do Jeffa Epsteina – lecieli na Bahamy i tam  pozwalano Billowi Clintonowi i Hillary na uprawianie seksu z nieletnimi, czyli na pedofilię.

Przypuszczalnie w takie praktyki zaangażowany był także Donald Trump, który rzekomo latał w prywatnym samolocie Epsteina i który o samym skazanym przestępcy wypowiadał się w superlatywach („wspaniały facet”, „lubi piękne i młodsze kobiety tak jak ja”).

Pedofilski pierścień VIP-ów

Peter McKelvie, emerytowany szef ochrony dzieci w Wielkiej Brytanii, podzielił świat, gdy odważnie stwierdził, że co najmniej 20 znanych członków brytyjskiego establishmentu utworzyło pedofilski pierścień VIP-ów, który przez dziesięciolecia maltretował dzieci.

Mężczyzna twierdził, że wśród rzekomych sprawców znajdują się starsi politycy, wojskowi, a nawet ludzie związani z rodziną królewską.

Pracując w Hereford i Worcester, pomógł skazać znanego sprawcę przemocy Petera Rightona, który był niegdyś jednym z najbardziej szanowanych autorytetów w dziedzinie opieki i ochrony dzieci.

Podkreśla to tylko kwestie, które można zauważyć, analizując takie sprawy – wiele osób, które pracują w ramach krajowych programów ochrony dzieci, które mają niby chronić nieletnich przed wykorzystywaniem seksualnym, jest bezpośrednio zaangażowanych w tego typu sprawy.

⇒ Czytaj także: ONZ „NORMALIZUJE” PEDOFILIĘ I CHRONI ZBOCZEŃCÓW!

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=o4Xyd_Y7KeI

https://www.youtube.com/watch?v=DAgz5Dfzdus