Mount Shasta jest najbardziej majestatyczną górą, częścią Cascade Mountain Range, położoną w hrabstwie Siskiyou w północnej Kalifornii, około 45 mil od granicy z Oregonem. Góra Shasta to stożek wygasłego wulkanu wznoszącego się na wysokość ponad 14 162 stóp nad poziomem morza i jest jednym z największych szczytów wulkanicznych w kontynentalnych Stanach Zjednoczonych. Góra Shasta to co najmniej bardzo szczególne miejsce, reprezentuje znacznie więcej niż zwykłą górę.

Mount Shasta można uznać za jedno z ważnych miejsc na tej planecie. Góra jest mistycznym źródłem energii dla tej planety.

Jest skupiona w energii sferycznej, ze starożytnej Lemurii, które zatonęła pod falami Oceanu Spokojnego ponad 12 000 lat temu.

Dla obdarowanych jasnowidzem Shasta jest otoczona gigantyczną, eteryczną purpurową piramidą, której zwieńczenie sięga daleko poza tę planetę w przestrzeń – kosmos i łączy między galaktycznie sektor Galaktyki Drogi Mlecznej.

Ta niesamowita piramida jest również tworzona jako odwrócona wersja samej siebie, sięgająca daleko do samego jądra Ziemi.

Można nazwać Mount Shasta punktem wejścia do Light-Grids tej planety, gdzie większość energii pochodzi najpierw z jądra Galactic i Universal, zanim zostanie rozprowadzona do innych gór i do sieci.

Większość szczytów górskich, zwłaszcza wysokich, to Latarnie Światła, zasilające siatki świetlne tej planety.

Dziwne światła i dźwięki są często widziane lub słyszane na górze.

Soczewkowe chmury, cienie i wyjątkowe zachody słońca dodają mistycznej aurze góry.

Kilka tuneli rozciąga się daleko w głąb tej majestatycznej góry.

Góra Shasta jest także domem dzisiejszych Lemurian, którzy przeżyli zatonięcie kontynentu Mu ponad 12 000 lat temu.

Lemurianie są prawdziwi; żyją dobrze i fizycznie, żyją w podziemnym mieście „Telos” pod górą Shasta.

Przed zatonięciem kontynentu, w pełni świadomi ostatecznego przeznaczenia swojego ukochanego kontynentu, starożytni Lemurianie, wykorzystując swoje opanowanie energii, kryształów, dźwięku i wibracji, wydrążyli ogromne podziemne miasto z zamiarem zachowania swojej kultury, ich skarby i zapisy historii starożytnej Ziemi; historia zagubiona od zatonięcia Atlantydy.

Przypomnę, Lemuria była niegdyś ogromnym kontynentem i większym niż Ameryka Północna, połączona z częściami Kalifornii, Oregonu, Nevady i Waszyngtonu.

Ten duży kontynent zniknął z dnia na dzień na Oceanie Spokojnym ponad 12 000 lat temu w ogromnym kataklizmie.

Wszyscy mieszkańcy Ziemi w tym czasie uważali Lemurię, ziemię Mu, swoją ojczyznę, i wtedy na Ziemi było dużo płaczu.

Około 25 000 Lemurian w tym czasie było w stanie wyemigrować do wnętrza góry Shasta, niewidzialna rasa małych ludzi, około czterech stóp wzrostu, żyła wzdłuż jej stoków jako Strażnicy.

Ci cudowni mali ludzie, często określani jako „Mali ludzie z góry Shasta”, są również w pewnym sensie fizyczni, ale niezupełnie, i bardzo często są widziani wizualnie wokół góry.

Są istotami trójwymiarowymi jak ludzie, ale żyją na nieco wyższym poziomie trzeciego wymiaru, takim jak trzeci i pół poziomu, i mają zdolność do stawania się widocznymi i niewidzialnymi do woli.

Powodem, dla którego nie pokazują się fizycznie wielu ludziom, jest to, że zbiorowo boją się ludzi.

Kiedyś, gdy byli tak fizyczni, jak ludzie i nie mogli uczynić siebie niewidzialnymi, ludzie żyjący w tym czasie okrutnie ich oczernili.

Tak bardzo bali się ludzi, że wspólnie poprosili duchową hierarchię tej planety o zwiększenie dyspensy w ich częstotliwości, aby mogli stać się niewidzialni do woli, aby móc kontynuować swoją ewolucję bez szwanku i w pokoju.

Jest też rasa Bigfoot ludzi widzianych na odległych obszarach Mt. Shasta wraz z wieloma innymi tajemniczymi istotami.

Ludzi Bigfoot jest obecnie bardzo niewielu na całym świecie i wokół Góry Shasta.

Są przeciętnej inteligencji i mają spokojne serce.

Osiągnęli także dyspensę, aby móc uczynić się niewidocznymi, aby móc uniknąć konfrontacji z Wami, a zatem podobnie jak mali ludzie, uniknąć krzywdy, okaleczenia i wykorzystywania ich jako rasy niewolników.

Rzeczy nie zmieniły się tak bardzo na Ziemi w tych czasach.

Jako Ziemi, która, aby zapewnić platformę ewolucji dla wielu ras tutaj.

Na początku zawsze było zamierzone i uzgodnione, że wszystkie królestwa będą czczone i będą mogły dzielić tę planetę „równo”.

I tak było na początku przez bardzo długi czas.

Ale przez setki tysięcy lat ludzie przejęli władzę, arogancko myśląc, że są rasą wyższą i że mają prawo kontrolować i manipulować innymi, które wydają się bardziej narażone niż oni.

Wiele gatunków królestwa zwierząt również stało się niewidocznych.

Nadal tu są, ale z nieco wyższą częstotliwością i dlatego są dla Was niewidoczne.

A gdzie podziały się te rzekomo „wymarłe” gatunki?

Wiele z nich wyginęło, ponieważ podjęli wspólny wybór, aby nie wchodzić z Wami w interakcje.

Te gatunki królestwa zwierząt, które nadal są tutaj z Wami fizycznie, nie zawsze są kochane i szanowane przez ludzi.

Proszę spójrzcie, jak większość zwierząt jest traktowana, wykorzystywana i wykorzystywana przez rzekomo „wyższą rasę”.

Czy wszystkie zwierzęta są traktowane, czczone i kochane jako istoty z innych królestw, aby dzielić z Wami tę planetę „na równi”?

Pomyślcie, ile tylu wielorybów, delfinów, krów, kurczaków, kotów, psów, koni itd.

Było i nadal jest używanych. Lista jest nieskończona i może być przedmiotem kilku encyklopedii.

Obecnie kilka grup duchowych otacza obszar Mount Shasta. Wielu poszukiwaczy prawdy, którzy poczuli i usłyszeli w swoim sercu „Zew góry”, przeprowadzili się do tego miejsca, w którym czują, że w końcu „wrócili do domu”.

Słaba pamięć o ich dalekich lemurjańskich przodkach wzywa ich z powrotem do dawnego miejsca pochodzenia.

W pogodny dzień góra Shasta jest białym klejnotem i można ją zobaczyć z odległości co najmniej 100 mil.

Ludzie, którzy mieszkają w pobliżu, mają niezwykłe historie na temat wulkanu Cascade o długości 1462 stóp.

Najbardziej niezwykłe historie to legendy o tajemniczych ludziach mieszkających w górach.

Ci ludzie są potomkami starożytnego społeczeństwa z zagubionego kontynentu Lemurii, żyją głęboko w górach w okrągłych domach i cieszą się nieograniczonym zdrowiem i bogactwem oraz prawdziwym braterstwem.

Zachowali swoją starożytną kulturę.

Lemurianie żyjący pod ziemią, pod górą, są wdzięczni i wysocy – siedem stóp i też posiadają kolorowe ubrania ,mają długie, smukłe szyje i ciała, które zdobią piękne ozdobne kołnierze wykonane z koralików lub kamieni szlachetnych.

Rozwinęli swój szósty zmysł, który umożliwia im komunikowanie się między sobą poprzez postrzeganie pozazmysłowe.

Mogą także teleportować się i dowolnie stać się niewidocznymi.

Ich językiem ojczystym jest język Lemurian, ale mówią też nienagannym angielskim z lekkim brytyjskim akcentem.

Zdecydowali się uczyć angielskiego jako drugiego języka, ponieważ znajdują się w Ameryce, gdzie ludzie mieszkający na ich dachu mówią po angielsku jako głównym języku.

Co do góry Shasta światło wewnątrz góry jest tak jasne, jak letni dzień, ponieważ prawie pośrodku tej wielkiej jaskini kosmicznej zawieszona olbrzymia świecąca masa światła.

Tam wewnątrz z wulkanów, które były pod ziemią jak autostrady, wylądowała seria tuneli – świat w świecie.

Lemurianie opanowali energię atomową, umiejętności telepatyczne i jasnowidzące, elektronikę i naukę od 18 000 lat temu.

Posiadają technologię, która sprawia, że ​​mieszkacie na powierzchni, w porównaniu z nimi ludzie wyglądają jak małe dzieci.

Kontrolują większość swoich technologii umysłem.

Wiedza Lemurianie, jak napędzać łodzie za pomocą energii promieniowanej z kryształów.

Mieli i mają obiekty sterowce i polecieli nimi niegdyś na Atlantydę i inne miejsca.

Dziś mają całą flotę obiektów, statków kosmicznych zwaną „Srebrną Flotą”, z którą wchodzą i wychodzą z góry i wychodzą w przestrzeń.

Mają także możliwość uczynienia swoich obiektów i statków kosmicznych niewidocznymi i bezgłośnymi, aby uniknąć wykrycia przez lokalne i krajowe wojsko.

Chociaż są z natury ludźmi trzeciego wymiaru, są w stanie przenieść swoje pole energetyczne do czwartego i piątego wymiaru i stać się niewidzialnym w dowolnym momencie.

Do dziś wiele osób twierdzi, że widzi dziwne światła na górze.

Obiekty te i statki kosmiczne przylatują i odlatują z portu kosmicznego w głębi góry.

Góra Shasta jest nie tylko domem dla Lemurian, ale jest także międzyplanetarnym i międzygalaktycznym, wielowymiarowym portalem.

Nad Górą Shasta znajduje się ogromne eteryczne miasto Sferyczne Światła, zwane Kryształowym Miastem Siedmiu Promieni.

W pewnym momencie Waszej bliskiej przyszłości, w ciągu najbliższych dwunastu do dwudziestu lat, to cudowne Sferyczne Miasto Światła ma zostać opuszczone do Waszej fizycznej sfery i stać się pierwszym miastem Światła, które zamanifestuje się namacalnie na powierzchni tej planety.

Aby tak się stało, ludzie, którzy tu mieszkają, będą musieli dopasować się do wibracji w swojej świadomości.

Obecnie góra Shasta przyciąga turystów z całego świata, niektórzy szukają duchowego wglądu, inni szukają chwały w pięknie i cudach natury, które „matka natura” ma do zaoferowania w tym wyjątkowym regionie alpejskim.

Wszyscy kochają tajemnicę, zwłaszcza tajemnicę o górze Shasta.

Góra Shasta ma tendencję do ujawniania „siebie” tylko tym, którzy czczą życie, czczą samych siebie za to, kim naprawdę są, czczą Ziemię i czczą wszystkie inne królestwa dzielące tę planetę.

W głębi Ziemi jest rurowy tunel tranzytowy, który służy do połączenia miast istniejących w różnych podziemnych regionach Waszej półkuli.

Obiekty rurowe napędzane są impulsami elektromagnetycznymi do prędkości 2500 km / h.

Jedna rura łączy się z jednym z miast w brazylijskiej dżungli Matto Grosso.

„Uprawiają żywność hydroponicznie w pełnym spektrum oświetlenia, a ich ogrody wyposażone są w automaty. Żywność i zasoby Telos są dystrybuowane w dużych ilościach do półtora miliona ludności, która żyje z gospodarki bez pieniędzy ”.

Zaawansowana świadomość i technologia Lemurian pomaga im zachować czujność i niezauważenie.

Ze źródeł energii, które wykorzystują do napędzania tak zwanych „latających spodków”.

Wiele z nich jest wytwarzanych przez kryształy, szczególnie pojazdy atmosferyczne.

Silnik jonowo-rtęciowy napędza pojazdy planeta-planeta.

Statki kosmiczne mogą osiągać prędkości znacznie przekraczające światło – mogą wchodzić w hiperprzestrzeń, co oznacza, że ​​generują do czwartego wymiaru.

Jest to proces kontrolowany pokładowy, który zabiera obiekt w przestrzeń kosmiczną.

Telos to miasto zostało zbudowane tuż przed zakończeniem kontynentu lemurjańskiego.

Budowę Sferycznego miasta pod Górą Shasta z oryginalnym zestawem jaskiń, które zdecydowali powiększyć, aby były większe i nadawały się do zamieszkania.

Obecnie mieszka tam półtora miliona osób.

Autor: Semjase

Czytaj także: LEMURIA – WPROWADZENIE (CZĘŚĆ 1)

♦ Twoje wsparcie rozwoju portalu ⇒ KLIK

♦ Współpraca reklamowa ⇒ [email protected]

♦ Ujawnij światu swą działalność, produkty itd. – dodaj swoje ogłoszenie ⇒ KLIK

*Niebieską czcionką oznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.