Lemuria. Wiek Lemurii miał miejsce między 4500 000 lat p.n.e. a około 12 000 lat temu. Aż do zatonięcia kontynentów Lemurii, a później legendarnej Atlantydy, na Ziemi istniało siedem głównych kontynentów.

Ziemię należące do gigantycznego kontynentu Lemurii obejmują teraz tereny pod Oceanem Spokojnym, a także na Hawajach, Wyspach Wielkanocnych, Wyspach Fidżi, Australii i Nowej Zelandii, a także na Oceanie Indyjskim i Madagaskarze.

Wschodnie wybrzeże Lemurii rozciągało się także na Kalifornię i część Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.

Przez bardzo długi czas przed upadkiem świadomości Lemurianie żyli w częstotliwości piątego wymiaru i mogli bez problemu przełączać się z piątej na trzecią.

Można tego dokonać, kiedy tylko jest to pożądane, z intencji i energii serca.

Rasa Lemurian była mieszanką istot pochodzących głównie z Syriusza, Alfa Centauri i mniejszej ilości Centralnej Poświaty zwanej dziś Plejadami oraz ich liczby z innych planet.

W końcu, gdy rasy te zmieszały się na Ziemi, uformowały cywilizację Lemurii.

Byłam w tamtym w okresie wraz z Ali na ziemi w czasie istnienia tejże cywilizacji.

Byłyśmy w tym czasie społecznością jako istoty Eteryczno-Sferyczne.

Lemuria była kolebką cywilizacji na Ziemi, „Ojczyzną”, która pomagała w ewentualnym narodzinach wielu innych cywilizacji natomiast Atlantyda powstała później.

Kontynent Lemurii żył w stanie edenicznym przez kilka milionów lat.

Ostatecznie w wyniku eskalacji między dwoma głównymi kontynentami doszło do wielkich dewastacji na Lemurii i Atlantis.

Dwadzieścia pięć tysięcy lat temu, Atlantyda i Lemuria, dwie najwyższe cywilizacje tamtych czasów eskalowały ideologicznie ze sobą.

Mieli dwa bardzo różne pomysły na temat kierunku innych cywilizacji na tej planecie.

Lemurianie wierzyli, że inne mniej rozwinięte kultury powinny zostać pozostawione same sobie, aby kontynuować własną ewolucję we własnym tempie, zgodnie z ich zrozumieniem i ścieżką.

Atlantydzi wierzyli, że wszystkie mniej rozwinięte kultury powinny zostać opanowane i kontrolowane przez dwie bardziej rozwinięte rasy cywilizacyjne.

Spowodowało to serię eskalacji termojądrowych między Atlantydą a Lemurią.

Później, kiedy wszystko się skończyło i kurz opadł, nie było nawet zwycięzców.

Podczas tych niszczycielskich eskalacji ludzie wysoce cywilizowani pochylali się na dość niskich poziomach, aż w końcu zdali sobie sprawę z daremności takich zachowań.

Ostatecznie Atlantyda i Lemuria stały się ofiarami własnej agresji, a ojczyzny obu kontynentów zostały znacznie osłabione przez te wydarzenia.

Ale nowa nadzieja potem zaczęła się rodzić poprzez przybycie innych istot z konstelacji sferycznych.

Ludzie zostali poinformowani, że w ciągu niecałych 15 000 lat ich kontynenty zatoną całkowicie.

W tamtych czasach, a ponieważ ludzie żyli średnio od 20 000 do 30 000 lat, rozumieli, że wielu, którzy spowodowali spustoszenie, dożyje zniszczenia.

W czasach Lemurii Kalifornia była częścią ziemi Lemurskiej. Kiedy Lemurianie zdali sobie sprawę, że ich ziemia jest przeznaczona na zagładę, zwrócili się do Shamballa-the-Lesser, sieci Agartha, i do Istot sferycznych o pozwolenie na budowę miasta pod Górą Shasta w celu zachowania ich kultury i genezy pochodzenia.

Aby otrzymać pozwolenie na budowę sferycznego miasta i stać się częścią także podziemnej sieci Agharta, musieli udowodnić, że nauczyli się nie lekceważyć swego istnienia oraz szanować je.

Musieli również udowodnić wielu rasom z Centi Plejad i konstelacji Sferycznej,że nauczyli się swoich lekcji pokoju, aby ponownie zostać w energii wzniesienia.

Zaczęto budowę ich miasta z udostępnionej energii, zrozumiano, że obszar ten przetrwa kataklizmy.

W obrębie góry Shasta istniała już bardzo duża jaskinia kopułowa.

Lemurianie zbudowali swoje eteryczno-sferyczne miasto, które nazwali Telos, w tym czasie była to także nazwa całego obszaru, w tym Kalifornii i znacznej części Stanów Zjednoczonych, które obecnie nazywane jest Południowym Zachodem.

Telos obejmował również ziemie na północ od góry Shasta wzdłuż zachodniego wybrzeża, aż do części Kolumbii Brytyjskiej.

Telos oznacza komunikację z duchem, jedność z duchem i zrozumienie z duchem.

Istnieje nadal w innej częstotliwości.

Kiedy Telos został zbudowany, miał on pomieścić maksymalnie 200 000 osób.

Kiedy zaczęły się kataklizmy, tylko 25 000 osób dotarło na czas w góry i zostało uratowanych.

Ta liczba jest mniej więcej tym, co pozostało z kultury Lemurian w trzecim wymiarze.

Energie zostały już przeniesione z Lemurii do podziemnego miasta Telos i zbudowano Centra Eteryczne.

Kiedy to kataklizm, który zniszczył kontynent, pojawił się nieco wcześniej, niż się spodziewano, dlatego tak wielu ludzi nie dotarło „na czas” do wnętrza góry.

Lemuria, ukochana Ojczyzna, upadła z dnia na dzień.

Kontynent zatonął tak cicho, że prawie wszyscy byli całkowicie nieświadomi tego, co się dzieje.

Praktycznie wszyscy spali podczas zdarzenia.

Tej nocy nie było żadnych niezwykłych warunków pogodowych.

Zanim kontynent Lemurski zatonął, różne skupienia eteryczne w tym synaps zostały przetransportowane do Telos, a inne przeniesiono na inne ziemie, na które nie miało to wpływu.

Wiele z tych Eterycznych energii zostało przekazanych na kontynent Atlantydy w określone miejsce i tam utrzymywano je przez dość długi czas dzięki codziennym aplikacjom duchowym.

Tuż przed zatonięciem Lemurii niektórzy wrócili do swoich domów na tym kontynencie i zgłosili się zejść z ziemią i Jej ludem, pomagając im w promieniowaniu.

Oferowali tę pomoc w przeciwdziałaniu strachowi, który zawsze wiąże się z kataklizmem.

Ci kochający dobroczyńcy, poprzez promieniowanie ich kontrolowanych energii i ich ofiary, dosłownie otoczyli aury ludu kokonem pokoju i pomagali w tworzeniu wolności od strachu, aby ciała eteryczne tych strumieni życia nie były tak poważnie pokryte bliznami, ratując tym samym tych ludzi w przyszłych wcieleniach, od konieczności doświadczania większych tragicznych konsekwencji.

To były istoty eteryczne i sferyczne, które zaistniały w Lemurii.

Ideą tego działania było to, że każde przerażające doświadczenie pozostawia bardzo głęboką bliznę i traumę w ciele eterycznym i komórkowej pamięci ludzi, a uleczenie wymaga kilku wcieleń.

Lemuria została zanurzona pod falami Oceanu Spokojnego i upadła z godnością!

Dziś ludzie ponownie się jednoczą, ci z Was, którzy przebywają w fizycznym świecie, z ukochanymi, byłymi przyjaciółmi i członkami rodziny Telos, „jeszcze niewidzialni” dla Waszego obecnego wzroku i, mam nadzieję, nie na długo.

Usłyszcie to w swoim sercu, bo zanim Lemuria zatonęła całkowicie, przepowiedziano, że pewnego dnia, w dalekiej przyszłości, wielu z Was zgromadzi się ponownie jako grupa z absolutną świadomością swego pochodzenia.

Czas, w którym żyjecie, przynosi świętowanie tego długo oczekiwanego dnia i wypełnienie się biegu na linii czasu i przestrzeni.

W Telos jednym z aspektów jest zachowanie równowagi i energii świadomości dla planety do czasu, kiedy mieszkańcy powierzchni będą mogli to zrobić sami.

Nadszedł czas, aby dwie cywilizacje zrobiły to razem jako „Jedno serce”.

Ziemia po zatonięciu dwóch kontynentów

W tym samym czasie, gdy Lemuria schodziła, Atlantyda zaczęła się trząść i tracić części swojej ziemi i trwała przez 200 lat, aż do ostatniego etapu, w którym reszta kontynentu całkowicie zatonęła.

Przez 2000 lat po katastrofie Lemurii i Atlantyckiej planeta wciąż się trzęsła.

Ziemia straciła dwie duże masy lądowe w ciągu 200 lat, a ponadto planeta wciąż była świadkiem skutków broni termojądrowej, Ziemia doznała tak poważnego niepowodzenia i urazu, że ponowne zrównoważenie zajęło kilka tysięcy lat.

Przez setki lat po zniszczeniu obu kontynentów do atmosfery wyrzucono tyle gruzu, że Ziemia nigdy nie stała się jasna w świetle dziennym.

Atmosfera stała się bardzo zimna, ponieważ światło słoneczne nie było w stanie prawidłowo przeniknąć przez gęste toksyczne szczątki atmosferyczne i bardzo niewiele jedzenia mogło wzrosnąć.

Znaczny odsetek zwierząt i roślin zginęło.

Dlaczego dzisiaj jest tak mało dowodów na pozostałości tych dwóch wielkich cywilizacji?

Powodem tego jest to, że miasta na planecie, które nie zatonęły, zostały wstrząśnięte gruzami lub zostały zniszczone przez trzęsienia ziemi, lub ogromne fale pływowe, które często dochodziły aż do 1000 mil w głąb lądu i niszczyłyby większość miast i siedlisk na ich drodze.

Warunki ludzkie w cywilizacjach, które przetrwały kataklizmy, stały się tak trudne i trudne z powodu tej stałej aktywności na ziemi tak, że jakość życia tych cywilizacji pogorszyła się bardzo szybko.

Dla tych, którzy przeżyli wszystkie nieszczęścia, głód, bieda i choroby były ich dziedzictwem.

Pierwotna wysokość ludzkości na tej planecie miała około 12 stóp wysokości.

Hiperborejczycy mieli i nadal mają 12 stóp wysokości i żaden z nich nie żyje obecnie na powierzchni, do czasu zatonięcia Lemurii.

Lemurianie zostali zredukowani do 7 stóp wysokości i do dzisiaj mają od 7 do 8 stóp wysokości.

A na tej planecie nadal następowało dalsze obniżanie wysokości, ponieważ większość z Was na powierzchni ma 6 stóp wysokości lub mniej.

W miarę ewolucji cywilizacji zostanie ona przywrócona.

Nawet teraz ludzie na powierzchni tej planety stają się znacznie wyżsi niż przed 100 laty.

Miasto Telos

Telos to dość duże miasto, w którym mieszka około półtora miliona osób.

Wielu mieszka w różnych obszarach.

To, co nazywamy miastem Telos, dzieli się na 5 poziomów o powierzchni kilku mil kwadratowych poniżej góry Shasta.

Pierwszy poziom: duży odsetek naszych ludzi mieszka pod kopułą na pierwszym poziomie. Pośrodku tego poziomu stoi główna centrum, zwana świątynią MaRa, przypominającą strukturę piramidy.

Jednocześnie pomieści 10 000 osób.

Świątynia ta poświęcona jest kapłaństwu Melchizedeka.

Piramida jest biała, a jej zwieńczenie nazywane jest „żywym kamieniem” podarowanym z Wenus.

Drugi poziom: tutaj odbywa się cała produkcja i wytwarzanie na potrzeby ludzi i miasta.

Jest to także obszar edukacyjny. Również o wiele więcej ludzi żyje na tym poziomie.

Trzeci poziom jest całkowicie poświęcony dla hydroponicznych ogrodów, w których całe zapasy żywności są uprawiane na około 7 akrach ziemi, tworząc dietę, która jest bardzo interesująca i zabawna, oferując wiele różnorodności.

Metody ogrodnicze są tak skuteczne, że siedem akrów ziemi to wszystko, czego potrzeba, aby obficie uprawiać bardzo dużą różnorodność żywności, aby wyżywić półtora miliona ludzi, tworząc silne, zdrowe ciała, które się nie starzeją.

Ogrody hydroponiczne są w stanie stale produkować plony ,uprawiać żywność znacznie szybciej, stosując zaawansowaną technologię hydroponiczną z bardzo małą ilością gleby i wody bez użycia chemikaliów takich jak na powierzchni.

Jedzenie jest całkowicie ekologiczne z najwyższymi wibracjami.

Forma ogrodnictwa nie wymaga nawozów i nie wyczerpuje gleby.

Umieszczane są minerały organiczne w wodzie dla roślin.

Uprawy są również ulepszane i przyspieszane przez wielkie światło, energię i wibracje miłosne Telos.

To jest magia 5-wymiarowej świadomości, którą wkrótce odkryjecie.

Czwarty poziom zawiera trochę ogrodnictwa hydroponicznego, trochę produkcji i duży obszar dla przyrody, park jak otoczenie z małymi jeziorami i fontannami.

Piąty poziom jest całkowicie poświęcony naturze.

Są wysokie drzewa, jeziora, atmosfera typowa dla parków i to miejsce, w którym są wszystkie zwierzęta.

Na tym poziomie przyrody zachowało się wiele roślin i zwierząt, których nie widać już na powierzchni.

Wszystkie zwierzęta są wegetarianami i nie jedzą się nawzajem.

Żyją obok siebie w całkowitej harmonii, bez strachu i bez agresji w stosunku do ludzi i do siebie nawzajem.

Telos to tak naprawdę miejsce, w którym lew i baranek leżą obok siebie i śpią razem w całkowitej pewności siebie.

Lemuria i Atlantyda – dwie stare kultury, które przeżywały Złoty Wiek.

Lemuria – Ziemia Złotego Światła, wcześniejszy ląd Mu był ziemskim rajem.

Wszystkim z was, czytając te słowa, napiszę Wam, że Lemuria nigdy nie została całkowicie zniszczona, jak to jest postrzegane w Waszym obecnym czasie.

Wciąż istnieje do dziś z częstotliwością czwartego i piątego wymiaru, jeszcze niewidoczną dla Waszej wizji i postrzegania wymiaru.

Ponieważ zasłona między tymi wymiarami wciąż staje się coraz cieńsza, chcę Was zapewnić, że w niezbyt odległej przyszłości Lemuria, w Jej nowym Splendorze, objawi się Wam w bardzo fizyczny i namacalny sposób.

Kiedy otworzycie się na wyższy, świadomy sposób życia i oczyścicie się ze wszystkich zniekształconych i błędnych systemów przekonań, które przyjęliście w ostatnim tysiącleciu, będziecie mogli ponownie ujrzeć Lemurię i ostatecznie będziecie mogli wejść do środka do przyjęcia przez nią z całą Miłością i Wspaniałością, którą teraz ma do zaoferowania.

Zostaniesz zaproszeni, aby ponownie dołączyć do Was bardzo namacalnie w tym miejscu.

W chwili wybuchu Lemuria i to, co reprezentowała tę planetę, zostało podniesione do częstotliwości 4-wymiarowej.

Nadal prosperował i ewoluował do poziomu doskonałości i piękna, które osiągnął teraz z tymi, którzy mogli wtedy przyjść.

Jeśli ta informacja i przekaz wywołuje łzy w Waszych oczach i otwiera Wasze serce, by uleczyć te bóle, które zostały zakopane w Was tak długo.

Pozwólcie płynąć Waszym łzom, aby przyniosły uzdrowienie każdej części Waszej istoty.

Pozwólcie sobie na to, by poczuć i obejmujcie to w sercu poprzez oddech.

Pozwólcie, aby wszystkie wspomnienia i bóle były w pełni odczuwalne bez tłumienia jakichkolwiek symptomów.

W ten sposób przyniesiecie swoje uzdrowienie, krok po kroku.

Gdy wdychacie przez oddech, Jaźń rozpuści się i uleczy te odciski na zawsze.

Poproście swoje Wyższe Ja, aby pomogło Wam w odkryciu tych zapisów rzeczywistości.

Połączcie się miłością z serca do serca, wibracja pulsuje Energią Serca.

Stopniowo bóle głęboko osadzone zostaną zniesione i będziecie znacznie lżejsi.

Usunięcie tego bólu pomoże również dostrzec znacznie więcej tego, kim naprawdę jesteście.

Pozwoli dokonać gigantycznych skoków do pełnego, emocjonalnego i fizycznego zmartwychwstania.

Nowy dzień, nowy świat właśnie się rodzi.

Wielu z Was nauczyło się lekcji Miłości, a nowa Lemuria, zaginiony raj, wkrótce się pojawi.

Lemuria, część, która pozostała wierna Światłu i Jej powołaniu, została podniesiona do czwartego wymiaru w czasie kataklizmu.

Nigdy tak naprawdę Lemuria nie została całkowicie zniszczona, był to tylko aspekt 3-wymiarowy.

Lemuria do dziś rozwija się i rozwija do świadomości piątego wymiaru i istnieje w pełni w wyższym wymiarze.

A Telos i wszyscy cudowni ludzie, którzy tam mieszkają, są Waszą „bramą” do tego cudownego miejsca.

Autor: Semjase

⇒ Czytaj także: LEMURIA I MOUNT SHASTA – DOWODY ISTNIENIA (CZĘŚĆ 2)

♦ Twoje wsparcie rozwoju portalu ⇒ KLIK

♦ Współpraca reklamowa ⇒ [email protected]

♦ Ujawnij światu swą działalność, produkty itd. – dodaj swoje ogłoszenie ⇒ KLIK

*Niebieską czcionką oznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.