LOCUSMIND – OBIEKTYWNA ALTERNATYWA DLA FACEBOOKA

Prawda na Facebooku umiera… Samowładni cenzorzy Internetu dokonali rzeczy, o której kiedyś mówiono „teoria spiskowa”. Dziś CENZURA – bo o niej mowa – działa na Facebooku z podwójną siłą. Dlatego dla tych, którzy mają już dość ciągłych blokad konta i chcą dostępu do wiarygodnych, niecenzurowanych informacji, powstała alternatywa – portal LocusMind.

LocusMind.com to skrypt społecznościowy 100% PHP. Funkcjonalność Serwisu LocusMind pozwala w dowolnej chwili zmienić i skonfigurować swoje ustawienia prywatności a także zablokować użytkowników z którymi nie chcesz rozmawiać.

Można wchodzić w interakcje z innymi Użytkownikami, dodawać ich jako znajomych lub tylko obserwować. System powiadomień poinformuje Cię gdy użytkownicy polubią coś Twojego, udostępnią, skomentują lub wspomną o Tobie. Powiadomienia działają w czasie rzeczywistym, sygnalizując zdarzenie wizualnie i dźwiękowo.

LocusMind umożliwia tworzenie galerii obrazów i filmów, stosowanie emotikon i #hashtagów w postach, komentarzach i rozmowach na czacie.

Użytkownicy mogą udostępniać posty publicznie, dla znajomych lub tylko dla siebie. Korzystający z YouTube, Vimeo, SoundCloud mogą udostępniać linki z tych mediów na swoim profilu, grupie lub stronie.

 

Każdy użytkownik może zostać członkiem wybranej grupy i w jej obrębie dzielić się z innymi ciekawymi wiadomościami, historiami itp. Możesz też założyć własną grupę. Do wyboru masz trzy ustawienia prywatności:

  • Publiczna – każdy może zobaczyć grupę, jej członków i ich posty. Zamknięta – tylko członkowie mogą widzieć posty.
  • Tajna – tylko członkowie mogą znaleźć grupę i zobaczyć posty.

Aplikacja mobilna na system Android jest w trakcie budowy i pojawi się pod koniec lipca. W planie są także prace nad aplikacja dla iOS.

Zapraszamy do przyłączenia się i udziału w projekcie, który zmieni oblicze portali społecznościowych z „ocenzurowanych” na „wolne” dla ludzi świadomych i mocno stąpających po ziemi.

⇒ Czytaj także: CENZURA TO ŚMIERĆ DEMOKRACJI

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.