BRYTYJSKI POSEŁ ŻĄDA NADZORU WOJSKA NAD MASOWYMI SZCZEPIENIAMI PRZECIWKO COVID-19 – Odkrywamy Zakryte
BRYTYJSKI POSEŁ ŻĄDA NADZORU WOJSKA NAD MASOWYMI SZCZEPIENIAMI PRZECIWKO COVID-19

Brytyjski poseł Tobias Ellwood związany z Partią Konserwatywną wezwał rząd do uruchomienia działania sił zbrojnych w celu nadzorowania wdrażania programu masowych szczepień przeciwko koronawirusowi.

Przemawiając w Izbie Gmin poseł Ellwood przekonywał parlamentarzystów, że program masowych szczepień przeciwko koronawirusowi i obowiązkowe certyfikaty, które umożliwiałyby podróżowanie za granicę, są niezbędnym elementem walki z koronawirusem.

Wezwał premiera Borisa Johnsona do wykorzystania sił zbrojnych do nadzorowania procesu dostarczania szczepionki dla ludności w Wielkiej Brytanii.

„Masowe wprowadzenie szczepionek to ogromna odpowiedzialność i musimy zrobić to dobrze” – powiedział Ellwood.

Polityk powiedział Izbie, że zaapelował do premiera, wzywając go do wykorzystania Ministerstwa Obrony i armii do utworzenia regionalnych centrów dystrybucji, a także do stworzenia „krajowej bazy danych w celu śledzenia postępów i wydawania świadectw szczepień”.

Ellwood, który jest przewodniczącym komisji parlamentarnej ds. obrony, powiedział, że świadectwa szczepień „prawdopodobnie będą musiały być uznawane na całym świecie, aby umożliwić podróżowanie lokalne i podróże międzynarodowe”.

W dalszych uwagach poseł podkreślił, że życie tych, którzy otrzymają szczepionkę, wróci do normy, podczas gdy ci, którzy tego nie zrobią, nadal będą „podlegać zasadom dystansowania społecznego”.

W ten oto sposób promowany jest przymus i nakłanianie społeczeństwa do przyjmowania szczepionek – jeśli przyjmiesz, zostaniesz „uwolniony” od zagrożenia Covid-19 i powrócisz „do normalności”, a jeśli domówisz, będziesz nadal wykluczony społecznie.

Tak czy inaczej – system chce trzymać nad tobą kontrolę.

⇒ Czytaj także: PASZPORTY ZDROWOTNE DLA BRYTYJCZYKÓW?! – BIOMETRIA FILAREM „NOWEJ NORMALNOŚCI”

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową kontakt@odkrywamyzakryte.com i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.