NATURALNE ODPROMIENNIKI, CZYLI JAK SIĘ CHRONIĆ PRZED ŚMIERCIONOŚNYM PROMIENIOWANIEM

Naturalne odpromienniki są proste w przygotowaniu. Nie wymagają inwestowania w nie pieniędzy, bo w zasadzie wykonuje się je z darów Matki Natury. Chronią nas jednak przed śmiercionośnym promieniowaniem, które jest obecne w naszym otoczeniu.

Niebezpieczeństwo czyha wszędzie

Bóle głowy, przewlekłe zmęczenie, osłabienie, częste infekcje, niewyspanie – coraz częściej ludzie narzekają na te dolegliwości.

Ich przyczyna często leży u podłoża niebezpiecznego promieniowania i śmiercionośnych mikrofal, na których działanie, jeżeli jesteśmy niechronieni, codziennie się narażamy.

Największe niebezpieczeństwa czyhające na nas w naszym otoczeniu to pobliskie linie wysokiego napięcia, nadajniki i odbiorniki telefonii komórkowej, transformatory, nadajniki radiowe, routery Wi-Fi, komputery stacjonarne i przenośne, telefony komórkowe oraz wszelkie urządzenia wykorzystujące do swego działania mikrofale.

naturalne-odpromienniki.jpg
foto.depositphotos.com

Warto również zaznaczyć, że poważnym zagrożeniem dla zdrowia naszego organizmu i samopoczucia są strefy geopatogenne, czyli zazwyczaj małe obszary, w których można zaobserwować obciążenie określonym rodzajem promieniowania, które źle działa na każdy obiekt biologiczny, w tym również na ludzki organizm.

Jak się chronić?

Ochrona przed działaniem szkodliwego promieniowania wymaga od nas użycia odpromienników.

Odpromienniki mogą być bardzo proste, wykonane z dostępnych, naturalnych materiałów.

Jeżeli źródła negatywnego promieniowania znajdują się poza naszym domem, odpromienniki umieszcza się na okiennych parapetach mieszkania.

W przypadku, gdy źródło promieniowania jest pod naszym domem lub w jego wnętrzu, rozkłada się je pod łóżkiem, fotelami, kanapami i w rogach mieszkania.

Dobrym rozwiązaniem jest również rozkładanie naturalnych odpromienników bezpośrednio pod lub obok sprzętu elektronicznego i gospodarstwa domowego, np. przy telewizorach, kuchence mikrofalowej, komputerze, telefonie komórkowym, routerze itp.

Naturalne odpromienniki

Najprostszym i zarazem dekoracyjnym rozwiązaniem jest wykorzystanie roślin jako naturalnych odpromienników.

naturalne-odpromienniki.jpg
foto.depositphotos.com

Postawione na drewnianym parapecie (który już sam w sobie jest odpromiennikiem) lub słomianej macie paprotka lub geranium będą nas chroniły przed szkodliwymi mikrofalami i przy okazji ozdobią mieszkanie.

Od dawna w roli naturalnego odpromiennika wykorzystuje się także np. zioła, skorupki jaj, kasztany oraz kamienie.

Odpromiennik brzozowy: kilka młodych gałązek brzozy umieść pod łóżkiem lub postaw na oknie i w rogach mieszkania.

Odpromiennik kasztanowy: 30 kasztanów, 3 korzenie świeżego chrzanu, 3 główki czosnku i garść goździków wsyp do bawełnianego lub lnianego woreczka i umieść pod łóżkiem.

Odpromiennik ziołowy: wsyp do bawełnianej sakiewki po łyżce siemienia lnianego, babki lancetowatej i gorczycy. Sakiewkę możesz położyć na oknie, powiesić przy drzwiach lub włożyć pod materac łóżka.

Odpromiennik ze skorupek jaj: drobno potłuczone skorupki z kilku jaj włóż do papierowej lub bawełnianej torebki. Doskonale zneutralizują negatywne promieniowanie.

Odpromiennik z kamieni: zwykłe kamienne otoczaki poukładaj w dowolnych miejscach mieszkania, np. na parapecie, pod łóżkiem, kanapą itp.

Doskonałym naturalnym odpromiennikiem jest również kryształ górski noszony blisko ciała.

Warto pamiętać, że naturalne odpromienniki swą największą skuteczność zachowują przez miesiąc.

Po tym czasie należy je wymienić na nowe, a w przypadku np. kamieni lub kryształu górskiego poddać je regeneracji.

W tym celu wkładamy kamienie na pół godziny do osolonej wody.

Następnie wyjmujemy, myjemy pod bieżącą wodą i wystawiamy na 3-4 godziny bezpośrednio na słońce, gdzie „naładują się” pozytywną, dobroczynną energią.

Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.