NIEMCY W WAKACJE RUSZĄ Z KAMPANIĄ SZCZEPIEŃ COVID DLA NASTOLATKÓW

Niemiecki minister zdrowia, Jens Spahn, poinformował, że kraj planuje rozpocząć szczepienia dzieci w wieku powyżej 12 lat podczas letnich wakacji. Oczekują tylko na oficjalne zatwierdzenie stosowania szczepionki Pfizera dla nastolatków.

Spahn obiecał, że szczepienia dzieci w wieku powyżej 12 lat w Niemczech rozpoczną się w czasie wakacji letnich pod warunkiem, że Pfizer otrzyma zezwolenie na podawanie szczepionki covidowej nastolatkom.

Niemiecki minister zdrowia zasugerował, że obecny harmonogram szczepień może nie zezwalać na ich wykonanie w czerwcu, więc najpóźniej w wakacje będzie można zaszczepić uczniów powyżej 12 roku życia.

Ugur Sahin, którego szczepionka jest produkowana przez amerykańską firmę Pfizer, w wywiadzie dla Der Spiegel powiedział, że po tym, jak koncern wystąpi o pozwolenie na podanie szczepionki dzieciom w wieku 12-15 lat, analiza danych z badań przeprowadzona przez Europejską Agencję Leków zajmie średnio od czterech do sześciu tygodni.

Przypomnijmy tylko, że pod koniec marca BioNTech i Pfizer poinformowały, że trzecia faza badań szczepionki u dzieci w wieku od 12 do 15 lat okazała się w 100% skuteczna w zapobieganiu Covid-19.

Tym samym w ekspresowym tempie potwierdzono jej „skuteczność i bezpieczeństwo”, co oznacza, że na legalu można obwieścić światu kłamstwo i rozpocząć poszerzanie grupy królików doświadczalnych o nowe pokolenia „chętnych” do eksperymentów medycznych.

⇒ Czytaj także: FRANCUSKI RAPORT W SPRAWIE OCENY SZCZEPIONEK COVID – „TRZEBA WSZYSTKIE WYCOFAĆ”

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.