ADRENOCHROM – WYCIEKŁY SZOKUJĄCE DANE O SILNYM NARKOTYKU ILLUMINATI!

Wielu celebrytów, ale też polityków i milionerów sięga po bardzo silny narkotyk, który określany jest jako adrenochrom, ponieważ ma on również właściwości odmładzające. Najbardziej ceniona jest substancja, która jest pozyskiwana z dzieci, które wytwarzają duże ilości adrenaliny w wyniku tortur. Adrenochrom to produkt metaboliczny adrenaliny. Właśnie wyciekły dokumenty z tajnych placówek.

Czym jest adrenochrom?

Adrenochrom jest narkotykiem, na którym bardzo zależy pewnej grupie osób.

Kim są te osoby? To ludzie władzy, celebryci, a także milionerzy.

Adrenochrom to substancja, która jest produkowana z dzieci, które są torturowane.

Cały proces pozyskiwania tej substancji polega na wyekstraktowaniu z szyszynki dzieci hormonu, który staje się podstawą adrenochromu.

Adrenochrom nie tylko ma właściwości odmładzające, ale również stosowany jest jako środek, który rozszerza percepcję, dodaje sił, wigoru, a także powoduje euforię i nie tylko.

Ta substancja może również poprawiać zdolności parapsychiczne.

Czym jest adrenochrom?

Jest to pochodna adrenaliny, a w organizmie człowieka dochodzi do jej powstawania po zmetabolizowaniu adrenaliny.

Wyciek dokumentów

Wyciekło wiele dokumentów, które wskazują, że adrenochrom jest pozyskiwany na skalę przemysłową w wyniku torturowania tysięcy dzieci, co ma miejsce w tajnych więzieniach.

Te dokumenty zostały oznaczone jako poufne, a są w nich wymienione konkretne firmy, instytucje, imiona i nazwiska ofiar, ale też domniemanych sprawców.

W dokumentach tych są listy, w których znalazły się nazwy odpowiedniego tajnego ośrodka detencyjnego, a także osadzonych, gdzie podane są ich imiona, nazwiska, data urodzenia, wiek, grupa krwi, liczba miesięcy przetrzymywania do danego czasu, jakość pobranego adrenochromu, a także ryzyko popełnienia samobójstwa, ale przede wszystkim planowany czas unieszkodliwienia ofiary, gdyż od 12. roku życia jakość adrenochromu zaczyna spadać, a wtedy dana ofiara jest już bezużyteczna.

Dla wielu trzymanych tam ofiar data ich unieszkodliwienia przypada na 2021 albo 2022 rok.

Jeśli ten dokument jest prawdziwy, oznacza to, że są to planowane morderstwa, którym będzie można zapobiec m.in. poprzez złożenie skargi na Policji.

Jeśli chodzi o datę urodzenia więźniów, to najczęściej jest ona podawana jako rok 2014, gdzie każdy więzień spędził wiele miesięcy w więzieniu, a to oznacza, że niektórzy więźniowie mieli po 3 albo 4 lata, gdy zostali uwięzieni.

Niektórzy już sprawdzili, że wiele z tych firm, które zostały wymienione w dokumentach, istnieje naprawdę.

W dokumentach tych jako operator więzień został wymieniony „CYM Corporation”.

Jak dokumenty dotarły do opinii publicznej?

Dokumenty te dotarły do opinii publicznej, gdyż znalazł je przypadkowo klient z Niemiec, który zamówił pendrive’a w Amazon.

Potem wysłał te dokumenty do blogera Drika Schäfera, który jest dziennikarzem alternatywnych mediów i zajmuje się takimi tematami.

Osoba, która znalazła te dokumenty, podpisała się pseudonimem Steffi, a także napisała, że boi się o swoje życie z powodu publikacji tych dokumentów, ale pomimo tego nadal chce, aby sprawcy zostali złapani, gdyż sama ma dziecko w tym wieku, co potencjalne ofiary.

Dziennikarz ten również podjął środki ostrożności na wypadek, gdyby coś mu się stało.

Prawdopodobnie mogą to być dalsze publikacje po jego śmierci albo przekazanie tych dokumentów Policji.

⇒ Czytaj także: ROZMOWA Z ILLUMINATEM JANA VON HELSINGA

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.