NOWE NIEWOLNICTWO – SZKOŁA ZMUSZA NIEZASZCZEPIONE DZIECI DO NOSZENIA WIĘZIENNYCH OPASEK!

Nowe niewolnictwo! Odbywający karę pozbawienia wolności może podlegać dozorowi elektronicznemu. Wówczas ma na nodze założoną opaskę z nadajnikiem GPS, która umożliwia śledzenie każdego jego ruchu. Teraz pewna szkoła postanowiła zastosować ten sam system wobec swoich uczniów.

Szkoła publiczna w stanie Waszyngton zaczęła zmuszać uczniów do noszenia opasek GPS na kostce w desperackiej próbie wymuszenia dystansu społecznego, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się Covid.

Według matki 15-letniej uczennicy z Eatonville High School, która otrzymała wiadomość od córki, niezaszczepieni uczniowie są zmuszani do noszenia urządzenia podczas treningu siatkówki.

Kobieta udała się do szkoły osobiście, by to zweryfikować.

Rozmawiała z pracownikiem w sekretariacie szkoły, a także z trenerem i została poinformowana, że ​​rzeczywiście w placówce odbyło się spotkanie omawiające program stosowania monitorujących opasek dla nieszczepionych nastolatków.

Program miał rzekomo służyć do śledzenia kontaktów w przypadku pozytywnego wyniku testu na Covid u ucznia.

Urządzenie TraceTag używane przez szkołę zostało wyprodukowane przez firmę Triax.

Według strony internetowej producenta gadżet został stworzony w celu „utrzymania wytycznych dotyczących dystansu społecznego” i zapewnienia „wglądu w czasie rzeczywistym, czy te wytyczne są przestrzegane” dla firm budowlanych i innych firm np. produkcyjnych, ale nie wspomina o użyciu go w szkole.

Urządzenia monitorujące dystans zapewniają „… alarm wizualny i dźwiękowy, dzięki czemu ludzie wiedzą, kiedy dostosować swoją obecną odległość do odpowiedniej odległości społecznej”.

Ponadto monitory zapewniają „pasywne zbieranie interakcji pracowników w celu śledzenia kontaktów w przypadku pozytywnego wyniku testu”.

Według Triaxa, urządzenie „… jest przymocowane do każdego kasku lub noszone na ciele w celu wykrywania bliskości i śledzenia kontaktu”.

Szkoła, w której użyto urządzenia, nie widzi w nim nic złego.

Trener poinformował zaniepokojoną matkę, że opaska będzie informować zawodników, gdy będą zbyt blisko siebie i będzie używana tylko do uprawiania sportów halowych.

W przypadku pozytywnego wyniku testu niezaszczepieni uczniowie będą musieli poddać kwarantannie do 14 dni. Zaszczepieni takiego obowiązku mieć nie będą.

⇒ Czytaj także: ZERWIJ KAJDANY SYSTEMOWEGO NIEWOLNICTWA

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.