CZY OBCY ŻYJĄ NA ZIEMI RAZEM Z LUDŹMI?

Obcy, kosmici, to zawsze kontrowersyjny temat. Są osoby sceptycznie nastawione do istnienia kosmitów w ogóle, są tacy, co uważają, że istnieją na odległych planetach, których nigdy nie znajdziemy, są również tacy, co sądzą, że Obcy żyją wśród nas. Do jakiej grupy należysz?

Kosmici w dziejach ludzkości

Istnieje wiele publikacji, jak i programów telewizyjnych, w których wypowiadają się naukowcy, archeolodzy, historycy, którzy podkreślają, że kosmiczne odwiedziny nie są wykluczone.

Legendy i mity, księgi wielkich religii przekazują do współczesności fragmenty nie tyle o bogach z zaświatów, co o przybyszach z odległych planet, lepiej rozwiniętych, niż ówczesna Ziemia.

Niemal w każdej religii można znaleźć opis zejścia bogów na Ziemię, często trzech Bogów-nauczycieli, którzy przekazali ludzkości wiedzę pomocną w dalszym rozwoju.

Przekazaną wiedzą mogło być pismo, architektura, astronomia, kalendarz, sztuka wojenna.

Nierzadko pojawia się motyw przybycia bogów wśród obłoków pary, w dziwnych maszynach, które mieszkańcom danego regionu kojarzyły się z owadami (obie Ameryki), smokami (Chiny), rydwanami (Indie).

Biorąc pod uwagę fakt, że dawni ludzie opisywali to, co nieznane słowami i skojarzeniami z tym, co mieli wokół siebie, w ich historiach może być całkiem duże ziarno prawdy.

Oznaczałoby to, że od początków ludzkości kosmici byli obecni w naszym życiu.

Kosmiczna archeologia

Nie tylko opowieści, mity, legendy, przekazywane przez liczne kultury i plemiona mówią, że z nieba przybyli kiedyś potężni goście.

Na świecie istnieje wiele pozostałości archeologicznych, które nie tylko fascynują do dzisiaj, lecz w wydają się wręcz nierealne.

Malowidła naskalne przedstawiające tajemnicze istoty z wielkimi głowami oraz oczami, rzeźby stworzeń, które nie są ani ludźmi, ani zwierzętami, płaskorzeźby postaci ubranych w rzeczy, przypominające stroje astronautów, tajemnicze statki i elementy przypominające satelity w średniowiecznych obrazach.

Wszystko to dla ufologów jest dowodem na ciągłe odwiedziny kosmitów albo na ich ciągłą obecność wśród nas.

Czy kosmici są wśród nas?

Przekonanie, a dokładniej teoria, że kosmici nie tylko odwiedzają Ziemię, lecz także stale są wśród nas nie jest nowością.

Została nawet oficjalnie ogłoszona na Uniwersytecie Kalifornijskim przez Jonathana Malkinsona, będącego jednym z wykładowców.

To między innymi on zasugerował, że Obcy (ich rasę trudno byłoby określić) ciągle przebywają pomiędzy ludźmi jako obserwatorzy obcej cywilizacji, którzy nadzorują ludzkość.

Malkinson wraz z popierającymi go naukowcami zasugerowali, że tacy Obcy mogą przybierać dowolną postać, w tym ludzką, dlatego są dla nas niezauważalni.

 

obcy-ludzie-ufo.jpg
fot.123rf.com

 

Swoją teorię uzasadnił m.in. dziwnymi przypadkami spotkań ludzi z osobami, które wydawały się sztuczne.

Uczestnicy takich spotkań (można powiedzieć spotkań trzeciego stopnia), zawsze podkreślają że czuli, że stojąca przed nimi osoba nie jest prawdziwa, mimo że wygląda jak zwykły przechodzień.

Wspomniane spotkania zostały odnotowane na każdym kontynencie i niemal w każdym kraju.

Może wydawać się, że podobna teoria w ustach znanych naukowców to przesada, jednak wielu z nich uważa, że jak wspomniano wyżej: mity, legendy, święte księgi, udowadniają że kosmici zawsze żyli z ludźmi.

Znani Obcy wśród nas

Zwolennicy teorii o Obcych wśród ludzi podkreślają, że należeć do nich mogą nie tylko przypadkowe osoby, lecz celebryci, członkowie elit artystycznych i politycznych.

Na dowód tego prezentują liczne filmiki, nagrania z przypadkowych spotkań, z wiadomości, z gal rozdania nagród, konferencji, na których widać, jak nagle znana twarz traci swoje rysy.

Dla wielu osób jest to dowód, że ukrywający się kosmici czasami mają problem z utrzymaniem kamuflażu i można ich podejrzeć.

Ludzie o pustych oczach

W wielu krajach pojawiają się historie nie tyle tajemniczych spotkań i nagłego blasku z nieba, co odwiedzin.

Sporo osób z pewnym niepokojem opowiadać, że doznało znienacka odwiedzin osób (wiek, płeć, rasa są zróżnicowane), wyglądających na ludzi.

Osoby, które tego doznały twierdzą, że wszystko wydawało się w porządku poza oczami.

Według relacji oczy takich gości były czarne, duże, praktycznie bez białek i wydawały się pozbawione wszelkich ludzkich emocji.

Takie spotkania zazwyczaj były dziwne, krótkie i pozostawiały po sobie silne uczucie niepokoju.

Ludzie-jaszczury, czyli reptilianie

Jeśli kosmici istnieją czy na Ziemi, czy poza nią, nie mamy pewności jak wyglądają.

Mogą być podobni do ludzi albo zupełnie odmienni i przypominać, np. jaszczury.

Teoria o ludziach-jaszczurach pochodzących z innej galaktyki, lecz mieszkających wśród ludzi jest niezwykle popularna.

Pasuje do dawnych wierzeń obu Ameryk o przypominających gady stworzeniach, które kiedyś pomogły im przetrwać mroczny czas ludzkich dziejów.

Reptilianie, bo tak nazywane są tajemnicze stwory mają mieć zdolność do zmiany swojej postaci w ludzi i kontroli umysłów.

Są uznawani przez niektórych ufologów za jedną z ras zamieszkujących  Ziemię, a czasem za rasę dominującą, która nie tylko obserwuje, lecz kontroluje ludzkość.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.