SĄ JUŻ PIERWSZE OFIARY TECHNOLOGII 5G!

Pierwsze ofiary technologii 5G zgłaszają szereg niepokojących objawów. Po tym, jak anteny 5G zostały zainstalowane w pobliżu domów w sercu Genewy, niektórzy mieszkańcy natychmiast zaczęli cierpieć na różne problemy zdrowotne. Czy są ofiarami technologii 5G, której niebezpieczeństwo nie zostało wystarczająco przetestowane?

„Jak w kuchence mikrofalowej”

W kwietniu 2019 roku zainstalowano pierwszą antenę sieci 5G w pobliżu wielorodzinnego budynku mieszczącego się w dzielnicy Gradelle w Chene-Bougeries – szwajcarskim mieście na prawach gminy w kantonie Genewy.

Po pewnym czasie mieszkańcy zaczęli cierpieć na bezsenność, szum w uszach, bóle głowy.

Najmłodszy z nich, Johan Perruchoud, ma 29 lat, mieszka tam od 11 lat i nie jest typem, który kultywowałby jakąkolwiek formę nienawiści do nowoczesnych technologii.

antena-5g.jpg
Źródło: L’illustré

Jest zdrowym, młodym mężczyzną, aktywnym i pozytywnie nastawionym do życia, który niedawno wrócił z czteroletniego pobytu w Nowym Jorku i kręci doskonałe materiały filmowe, często przy tym pracując w swoim pokoju przed komputerem.

Jednak w kwietniu zaczęło dziać się z nim coś niepokojącego:

Nigdy nie miałem problemu z Wi-Fi lub czymkolwiek innym i nigdy nie miałem problemów ze snem – a potem nagle miałem problemy z zasypianiem. W szczególności czułem się w domu – jak to ująć? – jakbym był w kuchence mikrofalowej. W domu nie czułem się dobrze, jakbym był otoczony przez duchy.

Z Facebooka dowiedział się, że w pobliżu jego bloku oddano do użytku już trzy anteny 5G i że inni ludzie narzekają na identyczne problemy, np. bóle głowy, zmęczenie.

Czy to były objawy choroby psychicznej? Nie wiem. Ale po raz pierwszy, chociaż nigdy nie miałem bólu ucha podczas komponowania muzyki, w uszach poczułem świst, gwizdy. Obudziły mnie w nocy. Wszystko to było bardzo niezwykłe.

Zadzwonił więc do firmy montującej anteny, gdzie został poinformowany, że testy promieniowania miały miejsce i że wszystko jest w porządku.

Na koniec życzono mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Dzisiaj Johan czuje się trochę lepiej, chociaż od dwóch miesięcy zmaga się z zapaleniem zatok, infekcją, której nigdy wcześniej nie doświadczył.

Z dnia na dzień coraz gorzej

Jego 50-letni sąsiad Elidan Arzoni nie ma się lepiej:

Kiedy zainstalowali 5G, czułem się źle z dnia na dzień. W moich uszach zacząłem słyszeć bardzo głośne dźwięki, podczas gdy wcześniej nawet nie wiedziałem, co to jest szum w uszach.

Jednocześnie czuł ból po lewej stronie i z tyłu czaszki oraz tak gwałtowny ból w sercu, że myślał, że ma zawał serca, i dwa dni później poszedł na pogotowie.

Tam, po kilku badaniach uspokojono go, że ma „serce sportowca” (przerost mięśnia sercowego).

5g-ofiary.jp
Źródło: L’illustré

Kiedy poruszył kwestię obecności anten 5G w pobliżu jego miejsca zamieszkania, pielęgniarka odpowiedziała, że ​​nikt nie został przeszkolony w zakresie dostarczania informacji o potencjalnych zagrożeniach płynących z tych nadajników.

Mężczyzna zawsze żył w bardzo dobrym zdrowiu, nie pije, nie pali, nigdy nie chodził do lekarza.

Twierdzi, że jego żona i dzieci w wieku 9, 16 i 21 lat również cierpią na bezsenność po tym, jak w pobliżu bloku powstały anteny 5G.

Objawy te są tym bardziej niepokojące, że kiedy wyjeżdżają do sąsiedniej Francji, problemy ustępują i wracają, gdy tylko wrócą do swojego mieszkania.

Anteny 5G masowo instalowane w Szwajcarii budzą wiele zastrzeżeń pod względem konsekwencji zdrowotnych elektrosmogu.

Lekarz ostrzega: „Grozi nam katastrofa”

Bertrand Buchs lekarz praktyk i członek PDC złożył wniosek o moratorium na 5G w Genewie:

Widzę coraz więcej reakcji obywateli. Wobec braku jasnych badań nie mamy prawa mówić tym ludziom, że wyobrażają sobie swoje choroby. Przy falach 5G nikt nie wie, co może się zdarzyć. Zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę ich potencjał, innymi słowy, ich połączenie z 3G, 4G i Wi-Fi.

ofiary-5g.jpg
Źródło: L’illustré

Zapytany o to, dlaczego złożył wniosek odpowiada:

Traktują nas jak idiotów. W tej kwestii nasze władze postępują wbrew zdrowemu rozsądkowi. Zasada ostrożności jest wyraźnie naruszona.

Dlaczego tak wiele anten pojawiło się w ciągu zaledwie dwóch miesięcy? Podczas gdy dla danego leku potrzeba lat, aby ocenić, czy jest dobry czy zły? Wszystko idzie za szybko.

Jesteśmy w trakcie wyścigu instalowania anten 5G,chociaż nie ma obiektywnej potrzeby, aby je montować.

Dla populacji jest to praktycznie bezużyteczne. Mogliby zrobić tak jak Niemcy, gdzie 5G jest ograniczone do niektórych firm i jest ściśle monitorowane.

[…] istnieje jednak ryzyko, że za kilka lat dojdziemy do katastrofy, na przykład w odniesieniu do nowotworów. Państwo będzie za to odpowiedzialne.

Buchs twierdzi, że konieczne jest przeprowadzenie merytorycznej debaty na ten temat:

Powtarzam, próbowałem dowiedzieć się w bazach danych, do których mam dostęp jako lekarz: nie ma jeszcze poważnych badań, ale to nie jest zaskakujące, ponieważ wiadomo, że technologia ta została opracowana w Chinach, a następnie w Stanach Zjednoczonych.

W Szwajcarii moglibyśmy otworzyć infolinię dla osób chorych, słuchać ich skarg, badać i weryfikować. Nasz kraj ma środki i umiejętności.

Debatę należy rozpocząć, ponieważ ta historia jeszcze się nie skończyła…

CZARNE CHMURY NAD SIECIĄ 5G PRZYKRYTE FAŁSZYWĄ „PANDEMIĄ” KORONAWIRUSA

*Artykuł został pierwotnie opublikowany na L’illustré.

Nie pozwól się zniszczyć! Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

⇒ Czytaj także: SIEĆ 5G TO WSPÓŁCZESNA BROŃ WOJENNA DO ZNIEWOLENIA LUDZKOŚCI

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.cda.pl/video/10443075d