SIEĆ 5G TO WSPÓŁCZESNA BROŃ WOJENNA DO ZNIEWOLENIA LUDZKOŚCI

Sieć 5G jak twierdzi dr Katherine Horton (fizyk cząstek), opierając się na swoich badaniach i osobistych doświadczeniach, jest przeznaczona do wykorzystania jako system broni energii skierowanej, który jest zgodny z celami globalnej elity, by zniewolić ludzkość. Jakimi argumentami popiera swą tezę?

Spojrzenie fizyka

Dla dr Katherine Horton, która fizykiem cząstek z ukończonym doktoratem na Oxfordzie, obecny rozwój sieci 5G to wielkie zagrożenie dla ludzkości.

Kobieta pracowała jako fizyk zajmujący się energią m.in. na Wielkim Zderzaczu Hadronów w CERN w Szwajcarii.

Swoją wiedzę rozszerzała, skupiając się na badaniach w dziedzinie fizyki medycznej i fizyki złożonych układów ludzkich.

W ramach tej ostatniej przeprowadziła analizy systemów w angielskim systemie prawnym, gospodarce, systemie finansowym, walutach, a także przestępczości białych kołnierzyków i przestępczości zorganizowanej.

W jednym z wywiadów dr Horton usiłuje nas uświadomić o możliwościach nowych systemów uzbrojenia i obrony w zakresie energii skierowanej i obudzić nas na fakt, że są to prawdziwe współczesne bronie wojenne, a nie balistyczna broń, którą wciąż widzimy w filmach i o których się mówi w konfliktach geopolitycznych.

Mroczny system

Oto, co do przekazania ma nam dr Horton (fragmenty rozmowy):

Myślę, że przeciętny człowiek bardzo stara się zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi i na tym polega globalna elita. Ten marketingowy chwyt, jakim jest 5G, jest bardzo prosty. Na przykład, gdy bazują na 3G i 4G –  wszyscy zakładają, że 5G to tylko lepsze 3G i 4G, więc o co w tym wszystkim chodzi? Czy to tylko ludzki wymysł, czy ktoś po prostu nie lubi oglądać filmów na telefonie z superszybkim łączem internetowym?  Ale tak nie jest. 5G jest więc zasadniczo innym systemem.

Moim głównym celem są kampanie mające na celu ujawnienie wszystkich systemów broni w zakresie energii skierowanej, w tym broni satelitarnej, broni ukrytej w samochodach, broni noszonej przez gangsterów w plecakach i tego rodzaju rzeczy, a poza tym także o systemie 5G. On zawiera wszystko. Może zrobić wszystko i być wszędzie.

[…] system 5G jest jak gangster z bronią energii skierowanej w plecaku, który strzela w twarz, gdy chodzisz za nim, na przykład na chodniku. Ale ta technologia nie potrzebuje gangstera, bo mogą się z nią uporać, jeśli będą mieli po prostu anteny 5G rozmieszczone co 50 lub 100 metrów. Tak więc system 5G zrobi wszystko, co mogą zrobić obecne globalne systemy uzbrojenia i, w co wierzę, może również natychmiast zabić.

[…] system 5G najlepiej wyobrazić sobie jako rząd lub tę mroczną grupę, która zaatakował rząd, przejmując każde miasto na planecie i każdą wioskę, a nawet najmniejszy teren, nawet las, w którym myślisz, że nic nie ma, stawiając ukryte karabiny maszynowe, które podążają za tobą i twoją rodziną, wymierzone na ciebie. Są ustawione tak, aby mogły cię zastrzelić z prędkością światła, jeśli ktoś sobie tego życzy. To jest najlepszy opis systemu 5G, który mam.

Program depopulacji

Gdzie w tym wszystkim jest program depopulacji?

W wywiadzie dr Horton wskazuje na stronę deagel.com, witrynę internetową, która monitoruje sprzedaż i dystrybucję technologii broni wojskowej na całym świecie.

Pokazuje nam, że plany ludobójstwa znajdują odzwierciedlenie w opublikowanych szacunkach wyludnienia w ciągu następnej dekady.

Jak widać na poniższej stronie, do której można uzyskać bezpośredni dostęp, przewiduje się, że populacja Stanów Zjednoczonych wyniesie 100 milionów do 2025 r., z 327 milionów w 2017 r.

usa-populacja.jpg
deagel.com

W Polsce spadek ten jest mniejszy – ze stanu 38 milionów w 2017 roku na 33 miliony w 2025 roku.

polska-populacja.jpg
deagel.com

Dla dr Horton ten podstępny spadek populacji w ciągu najbliższych kilku lat jest prawdopodobnie uzależniony od pomyślnego wdrożenia sieci 5G.

Ale to nie znaczy, że jej ogólne przesłanie ma wywołać w nas poczucie strachu i beznadziei.

Przeciwnie:

[…] chcę pokazać, jak naprawdę wygląda system 5G, a potem chcę obudzić świadomość, w jaki sposób branża naprawdę się nim bawi. Wiedzą, że to broń, kpią sobie nas, naśmiewają się z nas… wiedzą, co robią, a ich celem jest zabicie jak największej liczby ludzi, a to dlatego, że zdają sobie sprawę, że wraz ze wzrostem liczby ludności i pojawieniem się Internetu, nie mogą posiadać tego samego typu kontroli nad ludzkością – matematycznie niemożliwe jest utrzymywanie tego samego rodzaju kontroli nad ludzkością, jaką mieli w latach 80., nawet w latach 90. Kontrola, którą mieli do lat 90., była niemal kontrolą sięgającą korzeni czasów biblijnych, czasów babilońskich i wcześniejszych.

Dla dr Horton najważniejszą rzeczą jest masowe rozprzestrzenianie tych wiadomości, ponieważ w rzeczywistości to my jesteśmy tymi, którzy określą, jak długo jesteśmy w stanie zatrzymać operacje tych zbrodniczych organizacji.

Z własnego osobistego doświadczenia dr Horton naprawdę wierzy, że im szybciej obudzimy się i przyjmiemy okrutną prawdę, tym szybciej skończymy epidemię niepotrzebnego cierpienia i zabijanie niewinnych ludzi.

Nie pozwól się zniszczyć! Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

⇒ Czytaj także: TECHNOLOGIA 5G DZIAŁA TAK SAMO JAK AMERYKAŃSKA BROŃ WOJSKOWA

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.cda.pl/video/10443075d