TECHNOLOGIA 5G DZIAŁA TAK SAMO JAK AMERYKAŃSKA BROŃ WOJSKOWA

Technologia 5G jest „ogromnym eksperymentem zdrowotnym”, który będzie miał „katastrofalne konsekwencje” dla rasy ludzkiej – tak twierdzą naukowcy, którzy przeanalizowali jej potencjalne zagrożenia dla człowieka. Dodatkowo stwierdzono, że sieć 5G i broń nieśmiercionośna opracowana przez wojsko mają ze sobą wiele wspólnego. Co? Oto odpowiedź.

5G i Internet rzeczy

5G to najnowszy system sieci bezprzewodowej, który firmy telekomunikacyjne próbują wdrożyć do obsługi komunikacji bezprzewodowej.

Został zaprojektowany, aby umożliwić szybsze pobieranie większej ilości danych.

Wykorzystuje pasma wyższych częstotliwości, by móc swobodnie działać w koncepcji Internetu rzeczy, którego zadaniem jest połączyć każdą rzecz materialną na Ziemi, a także samych ludzi, w rozległą sieć obejmującą całą planetę, gdzie wszystko i wszyscy stają się węzłami w sieci.

technologia-5g.jpg
foto.123rf.com

Wiele osób zachęca do rozwoju 5G przez swoje pragnienie za wszelką cenę dla wygody i szybkości internetowych łączy.

Zwolennicy rzadko patrzą na to w kwestii zagrożenia prywatności, bezpieczeństwa i zdrowia, a 5G to przecież nie tylko modernizacja istniejącej infrastruktury bezprzewodowej.

Jest to ogromny krok naprzód w kierunku budowy i instalacji całkowitej, nowej sieci sterowania technologicznego.

Program ma objąć całą Ziemię – w tym obszary wiejskie – kocem elektromagnetycznym 5G, aby jej mieszkańcy nie mogli dosłownie wymknąć się spod jej kontroli.

Wspólnota z amerykańską bronią wojskową

Co jednak łączy sieć 5G i broń nieśmiercionośną opracowaną przez amerykańskie wojsko?

Otóż chodzi dokładnie o ADS – Active Denial System – Aktywny System Odmowy, który jest nieśmiercionośnym, ukierunkowanym na energię, przeciwczołgowym systemem uzbrojenia należącym do armii amerykańskiej.

ADS działa poprzez wystrzelenie dużej mocy wiązki fal o częstotliwości 95 GHz w cel – ludzki cel.

broń-wojskowa.jpg
foto.123rf.com

Każdy, kto wpadnie w wiązkę, poczuje, że jego skóra jest gorąca, wręcz się pali.

Kiedy skupiona wiązka uderza w cel, oddziałuje z maleńkimi cząsteczkami wody (lub wilgocią) obecnymi na jego powierzchni i podnieca je, wywołując niepokojące – ale nie niosące śmierć – uczucie intensywnego ciepła.

Uczucie pieczenia zatrzymuje się, gdy cel opuszcza wiązkę.

Ta broń działa na tych samych częstotliwościach, na których ma działać sieć 5G.

Dzisiejsze sieci komórkowe i Wi-Fi polegają na mikrofalach – rodzaj promieniowania elektromagnetycznego wykorzystującego częstotliwości do 6 GHz w celu bezprzewodowego przesyłania głosu lub danych.

Jednak aplikacje 5G będą wymagały odblokowania nowych pasm widma w wyższych zakresach częstotliwości powyżej 6 GHz, nawet do 100 GHz i więcej, wykorzystując fale submilimetrowe i milimetrowe – aby umożliwić przesyłanie danych z bardzo wysoką prędkością.

Te z kolei będą więc wykorzystywały częstotliwości podobne do tych, jakie wykorzystuje amerykańska broń ADS, by wywoływać nieprzyjemne odczucia spalania na skórze jako formy kontroli tłumu.

Kontrola populacji

Podobnie jak wszystkie rzeczy w Nowym Porządku Świata, 5G realizuje się na wielu poziomach.

Firmy idą do przodu, aby zarabiać pieniądze przy użyciu niebezpiecznych technologii i niesprawdzonych produktów (bardzo znany temat w historii ludzkości – patrz tytoń, leki, Big Pharma, szczepionki, GMO itp.).

Jednak to tylko poziom powierzchniowy.

To nic nowego.

Głębszy poziom dotyczy tak naprawdę konstrukcji całkowitej sieci kontroli technologicznej, której ostatecznym celem jest wiedzieć, co myślisz i czujesz, a następnie móc zmienić to, co myślisz i czujesz, aby kontrolować twoje działania.

Innymi słowy – kompletne niewolnictwo technologiczne.

Podobnie jak w przypadku wielu innych aspektów ogólnoświatowego spisku, większość ludzi, którzy popierają wprowadzenie sieci 5G, nie ma pojęcia o głębszych konsekwencjach ani o tym, dokąd zmierza cała ta sprawa.

Ludzka skóra i kanały potowe działają jak małe anteny, co oznacza, że ​​wchłoniemy więcej tej energii do naszych ciał.

Nie wierzysz?

A czy wiesz, że nasza skóra (największy narząd w naszym ciele) reaguje bezpośrednio na 5G?

Czy wiesz, że nasze przewody potowe działają jak anteny?

Czy wiesz, że nasze kanały potowe mogą odbierać sygnały?

Jesteśmy przede wszystkim istotami pełnymi energii.

Wibrujemy i emanujemy częstotliwości, a ich wpływ na ludzi wiąże się z oddziaływaniem nich fizycznie.

To jest naprawdę tylko wierzchołek góry lodowej.

Jeśli istnieją już takie możliwości, które pozwalają wpływać i kontrolować pole częstotliwości ludzkiej i strukturę energetyczną, jak blisko już jesteśmy całkowitego niewolnictwa technologicznego, które przejmie nad nami władzę?

 www.odpromienniki.com

⇒ Czytaj także: „5G TO NAJGŁUPSZY POMYSŁ W HISTORII ŚWIATA” – OSTRZEGA WYBITNY PROFESOR

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.cda.pl/video/10443075d