ONZ CHCE ROZPYLAĆ WIĘCEJ CHEMTRAILS POD PRETEKSTEM OBNIŻENIA TEMPERATUR

Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) rozważa użycie rozpylania większej ilości „aerozoli powierzchniowych” nad powierzchnią Ziemi, aby obniżyć globalne temperatury.

Panel klimatyczny ONZ opublikował raport, który histerycznie ostrzega przed „śmiertelnymi falami upałów, gigantycznymi huraganami i innymi ekstremalnymi zjawiskami pogodowymi”, jeśli nie zostaną szybko podjęte ekstremalne działania, aby powstrzymać tak zwane zmiany klimatu spowodowane przez człowieka.

Według Międzyrządowego Zespołu ds. Zmian Klimatu (IPCC) za kryzys ponoszą wyłączną winę ludzie, a sekretarz generalny ONZ António Guterres wezwał do całkowitego zakazu używania węgla i paliw kopalnych.

Dlatego ONZ aktywnie rozważa kontrowersyjne metody zastosowania geoinżynierii w celu ograniczenia i odwrócenia globalnego wzrostu temperatury.

Na przykład można rozpylać aerozole siarczanowe – maleńkie odblaskowe cząstki – w stratosferze 20 do 25 kilometrów nad powierzchnią Ziemi, aby odbijać więcej światła słonecznego z powrotem w kosmos, co obniża globalne temperatury – czytamy w raporcie.

Jednocześnie zauważono jednak, że użycie tej metody spowodowałoby „niepewność, kwestie moralne (i) problemy etyczne”, ponieważ „aerozole siarczanowe mają efekt uboczny polegający również na obniżeniu średnich opadów”.

Chociaż takie metody przyniosłyby korzyści niektórym krajom, tworząc efekt ochłodzenia, inne regiony mogłyby na przykład ucierpieć z powodu braku warunków do uprawy roślin.

Globaliści od dawna proponowali metody geoinżynieryjne, takie jak rozpylanie aerozoli siarczanowych, a nawet utrzymywanie gigantycznych statków kosmicznych nad Ziemią w celu zmiany ziemskiego klimatu.

Duża część lobbowania za takimi środkami była finansowana przez ludzi takich jak Bill Gates, który w 2012 roku połączył się z naukowcami, aby sfinansować i publicznie  promować metody geoinżynierii, takie jak rozpylanie milionów ton cząstek dwutlenku siarki nad Ziemią.

Tymczasem wielu tych samych ludzi, którzy ostrzegają dzisiaj przed koniecznością radykalnej zmiany naszego stylu życia w celu zwalczania globalnego ocieplenia, było tymi samymi, którzy podkreślali, że „globalne ochłodzenie” było największym zagrożeniem dla środowiska w latach siedemdziesiątych…

⇒ Czytaj także: RAPORT KLIMATYCZNY MARKA ADAMCZYKA (CZĘŚĆ 1) – GLOBALNE OCIEPLENIE CZY NATURALNE ZMIANY…

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.