PFIZER FINANSUJE WOJSKOWY INSTYTUT MEDYCZNY, ŻOŁNIERZE ZMUSZANI DO SZCZEPIEŃ

Wojskowy Instytut Medyczny, czyli jeden z najważniejszych organów wojskowej służby zdrowia, otrzymał ponad półtora miliona złotych w postaci darowizn. Od kogo? Od giganta farmaceutycznego Pfizer – producenta szczepionki przeciwko Covid-19. W związku z tym, czy można zmuszać żołnierzy, aby przyjęli szczepionkę przeciwko Covid-19? Czy to nie jest sprzeczność interesów?

Generał zachęca do szczepienia przeciw Covid-19?

Dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego, którym jest gen. dyw. prof. dr hab. n. med. Grzegorz Gielerak, zachęca do szczepień przeciwko Covid-19.

Generał Grzegorz Gielerak w swoich wypowiedziach podkreśla, że szczepionka przeciwko Covid-19 opiera się na technologiach genetycznych mRNA, czyli na metodach, które powstały pod koniec lat 90. XX wieku i były wykorzystywane w leczeniu różnych chorób dziedzicznych.

Podkreślił również, że pandemia koronawirusa wymusiła opracowanie szczepionki, ale przy jej opracowywaniu nie został pominięty żaden etap badań klinicznych, gdyż postępowano przy niej tak, jak przy innych takich produktach wprowadzanych na rynek.

Dlaczego tak dobrze wypowiada się na temat szczepionki przeciwko Covid-19?

Czy szczepionka przeciwko Covid-19 jest naprawdę szczepionką, a czy może jest to preparat terapii genowej?

Dlaczego generał podkreśla tylko pozytywne efekty?

Co spowodowało, że generał Grzegorz Gielerak wspomina tylko o pozytywnych efektach szczepienia się, a o jej negatywnych skutkach, które mogą pojawić się w przyszłości, w ogóle milczy?

Może przyczyną takich wypowiedzi jest fakt, że Wojskowy Instytut Medyczny, którego jest dyrektorem, otrzymuje regularne darowizny od producenta szczepionki przeciwko Covid-19, czyli firmy Pfizer.

Ile Wojskowy Instytut Medyczny dostał w darowiznach od firmy Pfizer?

Z opublikowanych danych można sprawdzić, że darowizny te wynosiły:

  • w 2019 roku – 296 875,79 PLN,
  • w 2018 roku – 132 449,48 PLN,
  • w 2017 roku – 294 364,16 PLN,
  • w 2016 roku – 451 267,26 PLN,
  • w 2015 roku – 503 000,86 PLN.

To oznacza, że w ciągu 5 lat Wojskowy Instytut Medyczny od firmy Pfizer otrzymał dokładnie: 1 677 957 PLN w formie darowizn.

Dane te można sprawdzić na stronie (klikając na rok):

Dlaczego firma Pfizer jest tak bardzo hojna?

Teraz warto zadać sobie pytanie, dlaczego firma Pfizer daje Wojskowemu Instytutowi Medycznemu tak duże darowizny?

Wiadomo, że każdy żołnierz, który wyjeżdża na misję, jest poddawany bardzo dużej ilości szczepień i w dodatku podawane są one w jednym czasie.

Czy to oznacza, że żołnierze nieświadomie uczestniczą w eksperymentach medycznych, które mają na celu sprawdzenie, jaka będzie interakcja szczepionek z innymi szczepionkami, a potem wyniki tych badań są przekazywane producentowi szczepionek i potem producent ten płaci za te wyniki w formie darowizny?

Czy ten konflikt interesów pozwala zmuszać żołnierzy do szczepienia się?

Czas pokaże, czy Wojskowy Instytut Medyczny, który otrzymuje tak ogromne darowizny, będzie prawidłowo zgłaszał niepożądane odczyny poszczepienne po szczepionce przeciwko Covid-19 firmy Pfizer.

Czytaj także: CZY PRACODAWCA MOŻE ZMUSIĆ CIĘ DO SZCZEPIENIA LUB TESTU NA COVID?

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.