POLITYCZNA SZTUCZKA KORONAWIRUSA: ISTNIEJĄ DWA RODZAJE COVID-19

Polityczna sztuczka koronawirusa trwa. W zasadzie należałoby się zgodzić z tym, że istnieją dwa rodzaje Covid-19. Ale jak to? – zapytacie. Ano tak i jest to fakt, któremu w obliczu absurdów systemowych trudno zaprzeczyć…

Wirus łagodnej infekcji

Pierwszym typem jest Covid-19, „wirus”, który jest dość łagodną infekcją, o której większość ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy.

Przechodzą ją, mając łagodne objawy grypopodobne, które ustępują po upływie około tygodnia.

Niewielka część populacji – głównie osoby starsze i podatne na zagrożenia z innymi schorzeniami współwystępującymi – może rozwinąć powikłania, poważnie zachorować i umrzeć.

Jednak według większości analiz prawdopodobieństwo śmierci z powodu Covid-10 wynosi około 1 na 200 do 1 na 1000 osób (CDC-IFR – 0,26%).

Innymi słowy, Covid nie jest hiszpańską grypą, ani czarną śmiercią, ani rzekomym wirusem zabójcy planety Ziemia, o którym nam mówią.

Nie jest groźniejszy dla ludzi niż coroczna grypa.

Kod – wirusowa operacja

Drugim typem Covid-19 jest „Covid- polityczna sztuczka” lub raczej jako rozwinięcie skrótu „CODENAME: Operation Virus Identification 2019”.

To rozwinięcie dotyczy tego, jak lekko śmiertelny patogen układu oddechowego został „napompowany” w wyniku długotrwałego kryzysu zdrowia publicznego w celu wprowadzenia zmian gospodarczych i społecznych, które w innym przypadku byłyby niemożliwe.

To jest polityczny aspekt Covid, który jest znacznie trudniejszy do zdefiniowania, ponieważ jest powiązany z niejednoznacznym programem potężnych elit, które wykorzystują infekcję do ukrywania swoich prawdziwych zamiarów.

Niektórzy twierdzą, że ​​Covid-19 jest narzędziem, które tłum zgromadzony na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos używa do zapoczątkowania nowego autorytarnego porządku światowego.

Ograniczenia wprowadzane w związku z Covid-19 spowodowały wzrost liczby samobójstw, depresji klinicznej, gwałtów na dzieciach, przemocy domowej, alkoholizmu i narkomanii.

Lista jest wciąż długa.

Ponadto pozostawiły gospodarki na całym świecie w stanie całkowitego zrujnowania, wykładniczo zwiększając bezrobocie i bezdomność, torując jednocześnie drogę do masowego głodu w słabo rozwiniętych krajach na całym świecie.

Tak więc Covid-19 ma wiele wspólnego z kontrolą populacji i przerzedzeniem stada.

Ale kontrola populacji to tylko niewielka część znacznie bardziej ambitnego planu restrukturyzacji globalnej gospodarki, szczepienia wszystkich na planecie i pozbycia się swobód obywatelskich.

Wielki Reset

Ta elitarna strategia została nazwana „Wielkim Resetem”, nawiązując do platformy działania ze Światowego Forum Ekonomicznego, programu, który ma na celu restrukturyzację „fundamentów ekonomicznych i społecznych” w sposób najbardziej odpowiadający interesom kapitalistów.

To oni wykorzystują Covid-19 do wprowadzenia fundamentalnych zmian w istniejącym systemie, w tym przyspieszenia prywatyzacji, połączenia rządów w jednolity globalny reżim, zintensyfikowania elementów kontroli społecznej (poprzez elektroniczny nadzór, kontrolę i lokalizację kontaktów międzyludzkich, koronawirusowe punkty kontroli bezpieczeństwa, paszporty i tożsamości biometryczne itp.).

Zniknięcie milionów miejsc pracy i małych firm nie jest przypadkową konsekwencją zamknięć spowodowanych przez Covid-19, ale planowaną od dawna likwidacją przedsiębiorstw i pracowników, których ci „elitarni” uważają za „nieistotnych”.

Kiedy mówimy o Covid-19 jak o „politycznej sztuczce”, w rzeczywistości mamy cel światowych „elit”, w którym założyły przekształcenie świata z obecnego stanu w prawdziwe „ograniczone”, jedno państwo policyjne.

Covid-19 to zasłona dymna, która służy do ukrycia manewrów bogatych maklerów władzy, którzy chcą zrealizować swój wielki plan dla ludzkości.

Jeśli teraz wszystko wydaje ci się chaotyczne i do góry nogami, nie martw się, wywołanie tego stanu w tobie było zamierzone.

Im bardziej świat staje się zdezorientowany i niespokojny, tym łatwiej jest skłonić ludzi do poddania się głupim czynnościom, takim jak noszenie maski na ustach i nosie za każdym razem, gdy wychodzisz z domu.

W świecie niepewności ludzie są bardziej skłonni do przestrzegania zaleceń uprzejmych głupców, nawet jeśli przez to porzucają swoje ostatnie prawo do wolności osobistej.

To jest właśnie polityczna sztuczka koronawirusa…

Nie wierz. Sprawdź!

I na koniec pamiętaj: „Im dalej społeczeństwo oddala się od prawdy, tym bardziej będzie nienawidzić tych, którzy ją mówią.” – George Orwell

⇒ Czytaj także: KORONAWIRUS – ODKRYJ PRAWDĘ!

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.