WHO WZYWA DO ZAPRZESTANIA BLOKAD W WALCE Z COVID-19

WHO wzywa do zaprzestania blokad w walce z Covid-19! Specjalny wysłannik Światowej Organizacji Zdrowia ds. Covid-19 wezwał światowych przywódców do zaprzestania stosowania blokad jako głównego sposobu na powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Apel WHO

W oszałamiającym oświadczeniu David Nabarro z WHO powiedział, że stosowanie blokad i izolacji jest całkowicie niepotrzebne:

W Światowej Organizacji Zdrowia nie opowiadamy się za blokadami jako podstawowym środkiem kontroli tego wirusa. Uważamy, że jedyny moment, w którym blokada jest uzasadniona, to pozyskanie czasu na reorganizację, przegrupowanie, przywrócenie równowagi w zasobach, ochronę wyczerpanych pracowników służby zdrowia, ale w zasadzie wolelibyśmy tego nie robić.

Nabarro wskazał na uboczne szkody, jakie blokady wyrządzają na całym świecie, zwłaszcza wśród biedniejszych populacji:

Wystarczy spojrzeć na to, co stało się z branżą turystyczną, na przykład na Karaibach lub na Pacyfiku, ponieważ ludzie nie wyjeżdżają na wakacje.

Zobacz, co stało się z drobnymi rolnikami na całym świecie, ponieważ ich rynki uległy załamaniu.

Zobacz, co się dzieje z poziomami ubóstwa. Wydaje się, że do przyszłego roku możemy mieć podwojenie ubóstwa na świecie.

Wygląda na to, że możemy mieć co najmniej podwojenie niedożywienia dzieci, ponieważ dzieci nie jedzą posiłków w szkole, a ich rodziców w biednych rodzinach nie stać na ich zakup.

Wysłannik WHO dodał, że w rzeczywistości jest to straszna, okropna globalna katastrofa,  stąd apel do wszystkich światowych liderów, aby zaprzestać używania blokad jako podstawowej metody kontroli.

Nabarro podkreślił, że wszelkie blokady mają tylko jedną konsekwencję, której nigdy nie wolno bagatelizować – ​​biedni ludzie stają się jeszcze biedniejsi.

Blokady nam nie służą

Przypomnijmy tylko, że z nielicznymi wyjątkami światowi przywódcy podążali śladami chińskiego reżimu komunistycznego, reagując na wybuch wirusa, wprowadzając bezprecedensowe blokady.

Szwecja, która nie nałożyła blokad, nie doświadczyła negatywnych rezultatów w porównaniu z niektórymi krajami, które to zrobiły.

W Stanach Zjednoczonych prezydent Donald Trump przekazał decyzje o blokadach gubernatorom poszczególnych stanów, ale nalegał na ponowne otwarcie gospodarki i zniesienie blokad.

Wszelkie blokady służą tylko postępowej klasie politycznej do podsycania narracji strachu wśród społeczeństwa.

Zastanawiamy się, ile czasu minie, zanim „KTOŚ równie ważny” wezwie do zakończenia noszenia maseczek na twarzy?!

Innymi słowy, odwołujmy się do prawdziwej medycyny, a nie do tego, co przygotowali dla nas politycy oraz medialna propaganda.

⇒ Czytaj także: WHO SZUKA CELEBRYTÓW, KTÓRZY „OCIEPLĄ” WIZERUNEK ORGANIZACJI

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.