PREMIA 500+ DLA URZĘDNIKÓW ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID-19 - Odkrywamy Zakryte
PREMIA 500+ DLA URZĘDNIKÓW ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID-19

Premia 500+ m.in. dla urzędników, którzy nie odmówią przyjęcia szczepionki przeciw Covid-19 ma przekonać nieprzekonanych do szczepionek. W ten oto sposób, rozdając kasę, wójt jednej z gmin w Polsce promuje akcję: zaszczep się!

Krzysztof Kopyść, wójt gminy Lubartów leżącej w województwie lubelskim, wpadł na „genialny” w swej prostocie pomysł.

Jak przekonać nieprzekonanych do szczepionek?!

Ano najprościej – tak jak obóz rządzący przekonał do siebie głosujących – rozdając kasę.

W ten oto sposób wójt Lubartowa chce, aby każdy pracownik gminy i podlegających jej jednostek stał się beneficjentem 500+.

Premia ma zachęcić do przyjęcia szczepionki przeciw Covid-19 nie tylko pracowników gminy i tzw. jednostek organizacyjnych gminy, czyli np. Zakładu Usług Komunalnych, bibliotek, obiektów sportowych, świetlic itp., ale i samych mieszkańców.

Wójt twierdzi, że na pomysł zachęcania pracowników do szczepień w taki sposób wynika z tego, że na razie chętnych na szczepienia w gminie jest niewielu, a on (tak jak i pozostali mieszkańcy gminy) pragnie powrotu do normalności.

Co prawda dokładna kwota nagrody za szczepienie nie została podana, ale włodarz gminy Lubartów podkreśla, że będzie to najmniej 500 złotych.

Pieniądze mają pochodzić z puli na nagrody uznaniowe, których gmina Lubartów nie przydzieliła za rok 2020 ze względu na niepewną sytuację w związku z pandemią koronawirusa.

Myślę, że będzie to 500+, ale ile ten plus wyniesie, to dopiero policzymy. Premia mogłaby m.in. wynagrodzić podwładnym brak nagród za ubiegły rok, bo te zgodnie z zaleceniami rządu i kryzysem związanym z pandemią, zostały wstrzymane. Ale chodzi też o zachęcanie do szczepień – twierdził Krzysztof Kopyść w rozmowie z „Dziennikiem Wschodnim”.

 Nasuwa się logiczne pytanie – co takiego system chce przed nami ukryć, skoro na różnych poziomach, wszelkimi możliwymi sposobami, musi przekonywać nieprzekonanych do przyjęcia tej „cudownej” szczepionki?!

⇒ Czytaj także: LEKARZ Z FLORYDY UMIERA PO PRZYJĘCIU SZCZEPIONKI PRZECIW COVID-19

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.