BĘDĄ GRZYWNY DLA MAŁO „WYSZCZEPIALNYCH” SZPITALI?! – Odkrywamy Zakryte
BĘDĄ GRZYWNY DLA MAŁO „WYSZCZEPIALNYCH” SZPITALI?!

Promocja fali koronawirusowych szczepionek trwa. Pytanie – co się stanie, gdy zapasów szczepionek w danej przychodni lub w szpitalu będzie więcej niż chętnych na ich przyjęcie? Gubernator Nowego Jorku znalazł rozwiązanie tej sytuacji w… wysokich grzywnach dla tych instytucji, które będą wykazywały małą „wyszczepialność”.

Gubernator Nowego Jorku, Andrew Cuomo, ostrzegł, że szpitale, które nie wyczerpią zapasów szczepionek Covid-19 w ciągu tygodnia od ich otrzymania, zostaną ukarane grzywną w wysokości do 100 000 dolarów i zostaną zdyskwalifikowane z otrzymywania kolejnych partii szczepionek.

Polityk wielokrotnie krytykował proces wdrażania szczepionek przeciw Covid-19, uznając, że idzie on zbyt wolno.

Podczas jednej z konferencji prasowych podkreślił, że:

Potrzebujemy szybszego podawania szczepionek… To bardzo poważny problem zdrowia publicznego.

Nie chcę szczepionki w lodówce czy zamrażarce, chcę ją mieć w czyimś ramieniu.

Do szpitali w Nowym Jorku rozesłano również listy, w których powtórzyła się groźba gubernatora, który i tak radykalnie obniżył budżet państwa na opiekę zdrowotną od czasu objęcia urzędu w 2011 roku, a teraz straszy szpitale gigantycznymi karami.

Gubernator zagroził również każdemu, kto spróbuje „przeskoczyć linię” i otrzymać szczepionkę poza kolejnością grzywną w wysokości 1 miliona dolarów.

⇒ Czytaj także: „NARODOWY PROGRAM SZCZEPIEŃ” – CELEBRYCI DO PROMOCJI, NAGRODY DLA ZASZCZEPIONYCH

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.