PROGRAM DLA 9-LATKÓW NAUCZA O „PONAD 100 TOŻSAMOŚCIACH PŁCIOWYCH”

Program BBC skierowany do dzieci w wieku od 9 do 12 lat twierdzi, że istnieje „ponad 100 tożsamości płciowych”. Nakręcony w ramach promowania edukacji seksualnej film zachęca również do „transseksualności jako sposobu na bycie szczęśliwym”.

Na stronie internetowej BBC w ramach pakietu dotyczącego związków i edukacji seksualnej pojawił się film zatytułowany Tożsamość – zrozumienie tożsamości seksualnych i płciowych”.

Oprócz tego, że w filmie pada informacja, że mamy „ponad 100 tożsamości płciowych”, dodatkowy przekaz informuje, że transseksualność to sposób na bycie „szczęśliwym”.

Program, w którym dzieci pytają dorosłych o seksualność i płeć w imieniu swoich rówieśników, sugeruje, że różne tożsamości obejmują „dwupłciowość”, „brak tożsamości płciowej” i „panseksualność”.

Osoba panseksualna odczuwa w stosunku do człowieka, niezależnie od jego płci biologicznej, tożsamości płciowej oraz orientacji seksualnej.

W jednej części filmu uczeń pyta: Ile jest tożsamości płciowych?

Odpowiada mu „Kate”, przedstawiona jako nauczycielka RSE [Relacje i edukacja seksualna]:

Jest tak wiele tożsamości płciowych. Tak więc wiemy, że mamy mężczyzn i kobiety, ale obecnie istnieje ponad 100, jeśli nie więcej tożsamości płciowych. Niektórzy ludzie mogą czuć, że są w nich dwie różne płci, ludzie mogą myśleć, że są dwupłciowi. Są ludzie, którzy mogą nazywać siebie „odmieńcami płci” – po prostu nie chcą być kimś szczególnym, po prostu chcą być sobą.

W filmie występuje również Leo, pracownik służby zdrowia, który opisuje siebie jako transseksualistę, który chce nim być, bo tylko wtedy czuje się naprawdę szczęśliwy.

Film promuje transseksualność jako sposób na bycie „szczęśliwym”, nie wspominając jednocześnie o rosnących obawach prawnych i medycznych związanych z rosnącą liczbą dzieci, które chcą zmienić płeć.

Nie wspomniano w nim także o inwazyjnych interwencjach medycznych, którym poddawane są niektóre transpłciowe dzieci, takich jak podawanie niesprawdzonych leków blokujących hormony.

Brytyjski Departament Edukacji w 2020 roku zaapelował do pracowników szkół, aby zwracali uwagę podczas nauczania dzieci na tematy związane z płcią.

Ze względu na lekcje prowadzone online, BBC stwierdziło, że nauczycielom „zdecydowanie zaleca się” obejrzenie filmu przed wyemitowaniem go uczniom.

⇒ Czytaj także: ONZ PRZYMUSZA ŚWIAT DO WPROWADZENIA „WSZECHSTRONNEJ EDUKACJI SEKSUALNEJ”

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.