NIEMCY I SZWAJCARIA RATYFIKUJĄ PROJEKT CZIPOWANIA LUDZI ID2020

Niemcy idą krokami wyznaczonymi przez Billa Gatesa. 29 stycznia 2021 r. niemiecki parlament (Bundestag) przystąpił do ratyfikacji Agendy ID2020, scentralizowanego programu gromadzenia danych, który zostanie wykorzystany do wprowadzenia ostatecznego znaku bestii i zniewolenia całej ludzkości. Do tego grona dołączyła też Szwajcaria.

Co to jest Agenda ID2020?

Agenda ID2020 została zaprojektowana przez Billa Gatesa w ramach „pakietu szczepień”.

Jest wspierana przez Fundację Rockefellera, Accenture, Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) i Globalny Sojusz na rzecz Szczepionek i Szczepień ( GAVI ).

Jest sojuszem partnerów publiczno-prywatnych, w tym agencji ONZ i społeczeństwa obywatelskiego.

Jest to elektroniczny program identyfikacyjny, który wykorzystuje szczepienia ogólne jako platformę tożsamości cyfrowej.

Program wykorzystuje istniejące dane rejestracji urodzeń i szczepień, aby zapewnić każdemu przenośną i trwałą tożsamość cyfrową powiązaną biometrycznie.

Oficjalne wdrożenie projektu ogłoszono w styczniu 2020 roku na forum w Davos, komunikując, że pierwsze testy zostaną przeprowadzone w Bangladeszu.

Niemiecki znak bestii

Nawet ludzie, którzy nie są szczególnie religijni, są świadomi fragmentu Biblii, który głosi o niewolnikach, którzy otrzymają znak bestii na prawej ręce lub czole…

Tymczasem 29 stycznia 2021 roku niemiecki parlament (Bundestag) przystąpił do ratyfikacji niemalże takie samego znaku, czyli Agendy ID2020.

Chociaż projekt nadal musi zostać zatwierdzony przez niemiecką Radę Federalną, raporty wskazują, że Agenda ID2020 prawdopodobnie napotka minimalny opór i ostatecznie zostanie przyjęta.

W ramach programu prywatne dane wszystkich Niemców, a ostatecznie i wszystkich ludzi, zostaną udostępnione każdej agencji rządowej, policji i firmie z sektora prywatnego, która tego chce.

Będą wiedzieć wszystko o pojedynczym obywatelu, a baza z czasem obejmie coraz większy zasięg – od konta bankowego po nawyki zakupowe, dokumentację zdrowotną (oczywiście zapisy szczepień), skłonności polityczne, a prawdopodobnie nawet nawyki związane z randkowaniem i inne wpisy w sferze prywatnej.

Jednak nie wszyscy w Niemczech hołdują planom Gatesa.

Dr Reiner Füllmich, współzałożyciel Corona Commission, konsorcjum lekarzy, wirusologów, immunologów, prawników i profesorów uniwersyteckich obawia się, że szczepionki przeciwko koronawirusowi, takie jak Pfizer-BioNTech i Moderna, mogą zawierać ukryte nanocząsteczki, które mogą być aktywowane za pośrednictwem promieniowania elektromagnetycznego, takiego jak uwalniane przez 5G i wkrótce 6G.

Wiemy już, że firma Gates and Co. była zajęta pracą nad technologiami „szczepionek”, które zostaną połączone z mikroczipami i innymi akcesoriami nowego porządku świata w celu uzyskania globalnej kontroli.

Jest wielce prawdopodobne, że taka technologia jest już w pełni rozwinięta i ukryta w „środkach zaradczych” oferowanych dla „walki z pandemią” koronawirusa.

Agenda ID2020 w Szwajcarii

Szwajcaria już korzysta z takiej technologii, która ma wbudowaną, całkowicie elektroniczną platformę identyfikacyjną.

Elektroniczny identyfikator łączący wszystko ze wszystkim, co dotyczy każdego człowieka, zostanie poddany powszechnemu głosowaniu 7 marca 2021 r.

Rząd szwajcarski podobno zlecił zarządzanie programem Agenda ID2020 sektorowi prywatnemu, co oznacza, że ​​za przetwarzanie danych będą odpowiedzialne duże korporacje.

Co się wówczas stanie z danymi osobowymi milionów ludzi – jest nie do pomyślenia!

W pewnym momencie „szczepionki” oferowane przez takich jak Bill Gates otwarcie będą zawierać tę technologię, a na razie globaliści chcą, abyśmy wszyscy myśleli, że ludzie są po prostu „szczepieni” na „groźnego wirusa”.

Kto wie… może inne kraje Unii Europejskiej już po cichu i potajemnie – bez zadawania pytań – przewidziały umieszczenie Agendy ID2020 w swojej konstytucji?

⇒ Czytaj także: PROJEKT ID2020, CZYLI JAK WYKORZYSTAĆ „PANDEMIĘ” DO CZIPOWANIA LUDZI?!

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.