SAMSUNG TWIERDZI, ŻE TECHNOLOGIA 6G UMOŻLIWI CYFROWĄ REPLIKACJĘ LUDZI – Odkrywamy Zakryte
SAMSUNG TWIERDZI, ŻE TECHNOLOGIA 6G UMOŻLIWI CYFROWĄ REPLIKACJĘ LUDZI

Samsung ujawnił swoje plany dotyczące technologii 6G. Południowokoreański gigant smartfonów przedstawił swoją wizję „cyfrowych bliźniaków”, która umożliwi replikowanie ludzi, urządzeń, obiektów, systemów, a nawet miejsc w wirtualnym świecie.

W opublikowanym artykule badawczym Samsung stwierdził, że w najbliższej przyszłości kluczowe będą trzy usługi technologii 6G: rozszerzona rzeczywistość, mobilny hologram i repliki cyfrowe.

Według technologicznego giganta smartfonów wkrótce z pomocą zaawansowanych czujników, sztucznej inteligencji i technologii komunikacyjnych możliwe będzie replikowanie fizycznych bytów, w tym ludzi, urządzeń, obiektów, systemów, a nawet miejsc w wirtualnym świecie.

W środowisku 6G, za pośrednictwem cyfrowych bliźniaków, użytkownicy będą mogli eksplorować i monitorować rzeczywistość w wirtualnym świecie, bez ograniczeń czasowych lub przestrzennych.

Dzięki cyfrowemu bliźniakowi będzie można zdalnie obserwować zmiany lub wykrywać wszelkie problemy.

Rozmowy wideo i komunikacja na odległość zostaną zastąpione komunikacją w rzeczywistości immersyjnej, umożliwianą przez urządzenia wirtualnej rzeczywistości (VR) nowej generacji i wyświetlacze holograficzne.

Samsung twierdzi, że ludzie będą mogli nie tylko obserwować, ale także wchodzić w interakcje z cyfrowymi bliźniakami.

Na przykład użytkownik będzie mógł pracować w środowisku po drugiej stronie świata za pośrednictwem swojego cyfrowego bliźniaka, który może być reprezentacją zdalnie sterowanego zestawu czujników i siłowników.

Aby to osiągnąć, technologia 6G będzie musiała mieć wyjątkowo szybkie prędkości przesyłania danych i bardzo niskie opóźnienia podczas zdalnego sterowania urządzeniami.

Wydajność 6G będzie obsługiwać szybkość transmisji danych 1000 Gb/s, co stanowi 50-krotność szczytowej szybkości transmisji danych w przypadku technologii 5G.

Uzależnienie ludzkości od cyfrowego świata ma właśnie taki cel – masz się stać kodem cyfrowym, łatwym do namierzenia i inwigilacji, a ułatwiać to mają nowoczesne technologie właśnie wprowadzane przez globalistów zaangażowanych w NWO.

Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

⇒ Czytaj także: HOLENDERSKA RADA ZDROWIA O ZAGROŻENIACH „DRUGIEJ FALI” 5G

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.