Samsung ujawnił swoje plany dotyczące technologii 6G. Południowokoreański gigant smartfonów przedstawił swoją wizję „cyfrowych bliźniaków”, która umożliwi replikowanie ludzi, urządzeń, obiektów, systemów, a nawet miejsc w wirtualnym świecie.

W opublikowanym artykule badawczym Samsung stwierdził, że w najbliższej przyszłości kluczowe będą trzy usługi technologii 6G: rozszerzona rzeczywistość, mobilny hologram i repliki cyfrowe.

Według technologicznego giganta smartfonów wkrótce z pomocą zaawansowanych czujników, sztucznej inteligencji i technologii komunikacyjnych możliwe będzie replikowanie fizycznych bytów, w tym ludzi, urządzeń, obiektów, systemów, a nawet miejsc w wirtualnym świecie.

W środowisku 6G, za pośrednictwem cyfrowych bliźniaków, użytkownicy będą mogli eksplorować i monitorować rzeczywistość w wirtualnym świecie, bez ograniczeń czasowych lub przestrzennych.

Dzięki cyfrowemu bliźniakowi będzie można zdalnie obserwować zmiany lub wykrywać wszelkie problemy.

Rozmowy wideo i komunikacja na odległość zostaną zastąpione komunikacją w rzeczywistości immersyjnej, umożliwianą przez urządzenia wirtualnej rzeczywistości (VR) nowej generacji i wyświetlacze holograficzne.

Samsung twierdzi, że ludzie będą mogli nie tylko obserwować, ale także wchodzić w interakcje z cyfrowymi bliźniakami.

Na przykład użytkownik będzie mógł pracować w środowisku po drugiej stronie świata za pośrednictwem swojego cyfrowego bliźniaka, który może być reprezentacją zdalnie sterowanego zestawu czujników i siłowników.

Aby to osiągnąć, technologia 6G będzie musiała mieć wyjątkowo szybkie prędkości przesyłania danych i bardzo niskie opóźnienia podczas zdalnego sterowania urządzeniami.

Wydajność 6G będzie obsługiwać szybkość transmisji danych 1000 Gb/s, co stanowi 50-krotność szczytowej szybkości transmisji danych w przypadku technologii 5G.

Uzależnienie ludzkości od cyfrowego świata ma właśnie taki cel – masz się stać kodem cyfrowym, łatwym do namierzenia i inwigilacji, a ułatwiać to mają nowoczesne technologie właśnie wprowadzane przez globalistów zaangażowanych w NWO.

Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

⇒ Czytaj także: HOLENDERSKA RADA ZDROWIA O ZAGROŻENIACH „DRUGIEJ FALI” 5G

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.