GLOBALIŚCI ROZPOCZĘLI WSPÓŁPRACĘ Z WATYKANEM – Odkrywamy Zakryte
GLOBALIŚCI ROZPOCZĘLI WSPÓŁPRACĘ Z WATYKANEM

Globaliści z Rady ds. Kapitalizmu Włączającego rozpoczęli współpracę z Watykanem. Historyczne nowe partnerstwo zostało zainicjowane między niektórymi z największych na świecie liderów inwestycji i biznesu – w szczególności rodziną Rothschildów, Fundacją Rockefellera, Forda, Johnson & Johnson, Mastercard, Bank of America – a Watykanem „pod moralnym przewodnictwem” papieża Franciszka. 

Rada ds. Kapitalizmu Włączającego odpowiedziała na wezwanie papieża Franciszka dotyczące stosowania zasad moralności w praktykach biznesowych i inwestycyjnych.

Pod przewodnictwem moralnym papieża i kardynała Petera Turksona, który kieruje Dykasterią ds. Integralnego Rozwoju Ludzkiego w Watykanie, Sobór zachęca przedsiębiorstwa różnej wielkości do wykorzystania potencjału sektora prywatnego w celu zbudowania bardziej sprawiedliwej, bardziej sprzyjającej włączeniu społecznemu i trwałej podstawy gospodarczej dla świata.

Sama Rada Kapitalizmu Włączającego wraz z Watykanem jest globalną organizacją non-profit założoną pod auspicjami Watykanu pod moralnym przewodnictwem papieża Franciszka.

Jej misją jest wykorzystanie potencjału sektora prywatnego do stworzenia bardziej integracyjnej, zrównoważonej i zaufanej formy kapitalizmu.

Na czele Rady stoi główna grupa globalnych dyrektorów generalnych i przywódców publicznych m.in. z rodzin Rothschildów i Rockefellerów, zwana Strażnikami Kapitalizmu Włączającego, którzy co roku spotykają się w Watykanie z papieżem Franciszkiem i kardynałem Turksonem, aby realizować misję Rady.

Liderzy ci reprezentują aktywa w zarządzaniu o wartości ponad 10,5 bln dolarów, spółki o kapitalizacji rynkowej przekraczającej 2,1 bln dolarów oraz zatrudniają 200 milionów pracowników w ponad 163 krajach.

Członkowie Rady Kapitalizmu Włączającego publicznie zobowiązali się do „rozwijania kapitalizmu sprzyjającego włączeniu społecznemu” we własnych firmach i poza nimi, poprzez dotacje promujące różne kwestie, w tym równowagę środowiskową i równość płci.

W ten oto sposób najbogatsze dynastie bankowe na świecie – otwarcie promujące światowy komunizm – osiągnęły swój sukces.

Całe bogactwo zostanie skonsolidowane w ich rękach, aby być „redystrybuowane” sprawiedliwie, czyli wcale.

Szukając sprzymierzeńca w Watykanie, chcą, abyś uwierzył, że naprawdę dbają o „biednych” i „moralność”, czyli to, c zawsze obiecują, ale nigdy tego nie dostarczają.

To dlatego Watykan pod rządami papieża Franciszka stał się jawnym krytykiem nacjonalizmu i promotorem migracji do Trzeciego Świata – tak aby masowy transfer bogactwa do skarbców Rothschildów mógł odbywać się pod wiarygodnym pozorem chrześcijańskiej „miłości”.

A tak zwana moralność jest istotnym instrumentem tego „wielkiego resetu” – zarówno Watykan, jak i globaliści pracują ramię w ramię, aby mieć pewność, że wszyscy się na niego zgodzą – czy im się to podoba, czy nie…

⇒ Czytaj także: UJAWNIENIE, CO MUSICIE WIEDZIEĆ: RODY – GLOBALIZACJA

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.