PROMIENIOWANIE BEZPRZEWODOWE ZABIJA PSZCZOŁY!

Promieniowanie bezprzewodowe szkodzi pszczołom. Naukowcy nie mają co do tego wątpliwości. W licznych badaniach udowodniono, że nienaturalne źródła promieniowania elektromagnetycznego szkodzą nie tylko ludziom, ale także pszczołom, drzewom, roślinom i  zwierzętom.

Nienaturalne promieniowanie szkodzi

Liczne badania wykazały, że nienaturalne źródła promieniowania elektromagnetycznego „wywołują negatywne skutki biologiczne”.

Efekty te są widoczne we wszystkich formach życia u roślin, zwierząt, owadów, mikrobów.

U ludzi obserwujemy wyraźny wzrost zachorowania na raka, mamy dowody na uszkodzenia DNA, kardiomiopatię, która jest prekursorem zastoinowej niewydolności serca, efekty neuropsychiatryczne.

Co więcej, w wyniku szybkiego tempa wzrostu i większej wrażliwości rozwijającego się układu nerwowego oczekuje się, że długoterminowe ryzyko narażenia dzieci na promieniowanie z telefonów komórkowych i innych źródeł bezprzewodowych będzie większe niż w przypadku dorosłych

Niedawno organizacja The Environmental Health Trust założyła sprawę przeciwko Federalnej Komisji Łączności Stanów Zjednoczonych w sprawie 5G i promieniowania bezprzewodowego, powołując się na obawy dotyczące jej wpływu na zdrowie ludzi i środowiska.

Setki naukowców złożyło petycje do ONZ w tej sprawie, ale bezskutecznie.

Pomimo obaw wzbudzonych przez ponad 2000 badań, temat ten jest nadal wyśmiewany, a czasem nawet uważany za „spisek”.

Promieniowanie bezprzewodowe zabija pszczoły

W wielu recenzowanych badaniach naukowych wykazano, że pola elektromagnetyczne z linii energetycznych, telefonów komórkowych, wież komórkowych i sieci bezprzewodowych mają negatywny wpływ na ptaki, pszczoły, dziką przyrodę i nasze środowisko.

W szczególności stwierdzono, że promieniowanie elektromagnetyczne zmienia zachowanie pszczół, powoduje zmiany biochemiczne i wpływa na ich rozmnażanie.

Pszczoły mają szczególną modalność sensoryczną, która pozwala im wykrywać pola elektryczne, a zatem są szczególnie podatne na duże ilości promieniowania elektromagnetycznego.

Opublikowany w Scientific Reports artykuł to pierwsze badanie dotyczące sposobu, w jaki owady (w tym pszczoła miodna) pochłaniają wyższe częstotliwości (od 2 GHz do 120 GHz), które mają być używane przy 4G / 5G.

Symulacje naukowe wykazały wzrost pochłanianej mocy od 3% do 370%, gdy owady były wystawione na działanie tych częstotliwości.

Badacze doszli do wniosku, że „może to z czasem prowadzić do zmian w zachowaniu, fizjologii i morfologii owadów”.

Wynika z tego, że nie tylko narażenie na pestycydy i inne chemikalia uśmierca owady.

Przeprowadzono wystarczająco dużo badań, aby wskazać pilną potrzebę zmniejszenia ekspozycji na promieniowanie elektromagnetyczne w celu ochrony populacji pszczół, a tym samym ochrony środowiska.

Z racji tego, że 5G zwiększy ekspozycję na promieniowanie i wykorzysta nowe, wyższe częstotliwości, które są silnie absorbowane przez owady, naukowcy wzywają do moratorium w sprawie 5G.

Nie pozwól się zniszczyć! Sklep z odpromiennikami: www.odpromienniki.com

⇒ Czytaj także: OGRÓD I BALKON PRZYJAZNY DLA PSZCZÓŁ – JAKIE KWIATY WYBRAĆ?

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.