TA RESTAURACJA JEST „WOLNA OD COVIDOWCÓW” – WŁAŚCICIELE NIE DAJĄ SIĘ KORONAPANICE!

Jest w Polsce takie miejsce, którego właściciele nie dają się koronapanice i jasno określają, jakich gości mile u siebie ugoszczą. Dzięki temu ich restauracja została w sieci okrzyknięta „strefą wolną od covidowców.

Fish Park „Rybołówka”

Rybołówka to położony w malowniczym zakątku Mikołowa ośrodek rekreacyjny, w którym można odpocząć, łowić ryby lub je kupić, można się napić pysznej kawy, ale przede wszystkim można smacznie zjeść.

Nie lada atrakcją jest także mini zoo z alpakami, strefa plażowa z leżakami i jacuzzi oraz plac zabaw z wieloma atrakcjami.

Piękne okoliczności przyrody i dobre jedzenie przyciągały do Rybołówki tłumy żądnych relaksu na świeżym powietrzu i rozkoszy dla kubków smakowych.

Stan ten zmienił się nieco, gdy ogłoszono „pandemię”.

W kwietniu, kiedy w Polsce wprowadzono surowe zasady związane z reżimem sanitarnym, całym lockdownem i utrzymaniem dystansu społecznego, w sieci pojawiło się nagranie z pewnej interwencji.

Policjanci zawitali do Rybołówki, by sprawdzić, czy ludzie przebywający na terenie ośrodka są klientami restauracji, czy też przyjechali tam w celach rekreacyjnych, co w tamtym czasie było zakazane.

Właściciele narzekali, że interwencje odstraszają klientów restauracji, a funkcjonariusze tłumaczyli, że kontrola wynika z powodu przebywających tam rybaków.

Strefa wolna od covidowców

Właściciele restauracji nie dali się jednak ani zastraszyć, ani nie ulegli koronapanice.

Na terenie Rybołówki właściciele umieścili tablicę informacyjną z określonym stanowiskiem dotyczącym „padnemii”:

W Rybołówce jesteśmy świadomymi tego jak wielkim oszustwem jest tak zwana „pandemia covid19”. Uważamy, że przymuszanie do noszenia „masek” jest absurdalne i szkodliwe! Szczególnie jeśli mówimy o świeżym powietrzu.

Dlatego informujemy, że na terenie rybołówki jesteśmy przeciwni zakładaniu nic niedającego kawałka materiału – napisano na tablicy.

Autorzy komunikatu sugerują również, że osoby, które wierzą w „pandemię” i boją się tych, którzy nie noszą masek, powinny zrezygnować z wizyty w Rybołówce.

rybołówka-tablica-covid.jpg
Źródło: Internet

Na tablicy czytamy także:

Jednocześnie informujemy, że nie zakładanie maski w niektórych okolicznościach jest karane mandatem lub wnioskiem do sądu o ukaranie w przypadku odmowy (co mocno rekomendujemy!!), dlatego warto pomimo wszystko być przygotowany i mieć przy sobie m.in… kartkę papieru, która przyłożona do twarzy jest również jej zasłonięciem.

Właściciel restauracji zapewnia, że tablica nie jest formą protestu, lecz zabezpieczeniem świadomych gości przed nieprzyjemnościami ze strony tych, którzy wierzą w „pandemię” i noszą maski wszędzie w przestrzeni publicznej.

⇒ Czytaj także: KELNERZY W KOŁNIERZACH DLA PSÓW?! – NOWY SPOSÓB UPOKORZENIA „NA KORONA(Ś)WIRUSA”

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową [email protected] i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.