MINDFULNESS – ZAKTUALIZUJ I USPRAWNIJ CAŁEGO SIEBIE – Odkrywamy Zakryte
MINDFULNESS – ZAKTUALIZUJ I USPRAWNIJ CAŁEGO SIEBIE

Mindfulness. Zastanawiałeś się czy można zaktualizować i usprawnić w sobie więcej niż tylko działanie umysłu, jego mocy obliczeniowej, zdolności zapamiętywania, czy rozpoznawania w pojawiających się sytuacjach? W tym artykule opiszę stan świadomości mindfulness. Czym jest ten stan, jak możemy z niego korzystać, wchodzić w niego, funkcjonować z jego poziomu, doświadczać życia oraz otaczającej rzeczywistości i energii?

Czym jest mindfulness?

Mindfulness to stan świadomości wykraczający poza ramy myśli.

To czysta obecność, w Tu i Teraz.

Głębokie zanurzenie w kosmicznym oceanie świadomości.

Z tego stanu wypływa boska kreacja i możesz ustanowić czyste, pierwotne połączenie z własnym JAM JEST.

Mindfulness to stan błogiej ciszy i spokoju, pełni i pustki, niebiańskiego otulenia, które prowadzi przez kolejne momenty poprzez nieustanną śmierć ego i nieustanne odradzanie się JAM JEST w tu i teraz.

Mindfuless zaczyna się tam gdzie kończą się myśli a pojawia się obecność.

mindfulness.jpg
foto.depositphotos.com

To niezwykle skondensowana chwila w której czas namacalnie, wolno i swobodnie prześlizguje się przez palce niczym przejrzyście krystalicznie czysty piasek, pozwalając nam ze spokojem przyglądać się każdemu nawet najdrobniejszemu ziarenku.

To doświadczenie, które zespaja Cię ze wszechświatem, odradza Cię na nowo i jeszcze bardziej rozbudza zawartą w Tobie Boskość.

Aby, móc w pełni rozkoszować się i korzystać ze stanu mindfuless, najpierw należy oczyścić się z niechcianych limitujących programów umysłowych takich jak: poczucie winy, wstydu, bycia niewystarczającym, obwiniania się, rywalizacji, hierarchicznego porządku, dominacji i kontroli.

Oczyścić swoje ciało, wyleczyć obwodowy oraz centralny system nerwowy, po którym płynie Twoja Boska energia, aktywować układ energetyczny zwany meridianami, połączyć główne centra energetyczne w ciele, ustanowić obecne JAM JEST jako główne i podstawowe, które przejawia się w tym momencie, oraz zjednoczyć swoje inne JAM JEST z innych strumieni czasu, wymiarów, galaktyk, wszechświatów, aby współpracowały a nie rywalizowały z obecnym JAM JEST zakotwiczonym w tym biologicznym skafandrze DNA zwanym ciałem.

Po dokonaniu wewnętrznej zmiany, stan mindfuless pojawia się naturalnie, ponieważ jest on naszym boskim prawem i dziedzictwem.

To system dominacji i kontroli zwany matrixem w którym żyjemy, w pewien sposób obniżył nasze wibracje i zepchnął nas do poziomu nieustannego myślenia i zapętlania wzorców myślowych.

Czas najwyższy zrobić z tym porządek

Zauważ jak często myślisz o tym samym, dzień w dzień powtarzając te same wzorce myślowe.

Większość ludzi robi to nieświadomie, jest przez nie kontrolowana i nimi kierowana.

Niektóre wzorce ciągną się za osobą przez wiele lat, dekad, a gdy włączymy w to inkarnacje, mogą ciągnąć się tysiące lat a nawet dłużej.

Twoje wyższe JA, komunikuje się z Tobą i chce, żebyś przetransformował niechciane wzorce i powrócił do stanu jedności.

Stan mindfuless to stan doświadczania wyższych wibracji oraz pływanie w bezkresnym, nieskończonym oceanie energii. Wszystko wibruje i posiada energie także nasze myśli.

Funkcjonowanie w stanie mindfulness to inny rodzaj „myślenia”.

Z poziomu myśli przechodzimy na poziom odczytywania energii, oraz komunikowania się z nią w sposób telepatyczny, otrzymując informacje jako pakiet aktualizacji czystej wiedzy, która jest w nas zwyczajnie wlewana lub inaczej mówiąc pojawia się na horyzoncie naszej świadomości.

Funkcjonujemy poprzez uczucia i odczucia, ale też czystą wiedzę zakotwiczeni w Tu i Teraz.

Czas zdecydowanie zwalnia, następuje odczuwalna jego dylatacja.

Doświadczamy swojej własnej prawdziwej energetycznej postaci.

Głęboko rozumiemy, że nie jesteśmy tylko ciałem, emocjami, czy myślami.

Jesteśmy w stanie kierować jak również w pełni przejmować kontrolę nad własną energią, skanować otaczającą nas rzeczywistość i komunikować się z innymi formami życia jak również z naszymi innymi wersjami JAM JEST z innych strumieni czasu, czyli z naszymi przodkami, przeszłymi i przyszłymi własnymi wersjami jak również z wersjami które mogą symultanicznie egzystować na innych płaszczyznach, ze względu na to, iż jesteśmy wielowymiarowymi istotami.

Stan mindfulness może prowadzić nas w kierunku czytania akaszy, czyli odczytywania informacji zawartych w strumieniach światła czy też w DNA jak również do odblokowania zdolności psychicznych.

stan-uważności.jpg
foto.depositphotos.com

Jedną z nich są wszelkiego rodzaju manipulacje energią w celu np. energetycznego leczenia jakim jest Reiki oraz inne zdolności, które czekają tylko, żebyś je odblokował.

Zdolności oraz poziom świadomości ściśle idzie w parze z poziomem odpowiedzialności.

Jaki poziom odpowiedzialności bierzesz za swoje słowa, czyny, myśli oraz akcje taki poziom świadomości oraz duchowych umiejętności otrzymujesz.

A możesz otrzymać naprawdę wiele ciekawych i unikalnych umiejętności, które zapisane są w Twoim biologicznym oraz świetlistym DNA.

Odpowiedzialność = Poziom Świadomości

Stanu mindfulness, może doświadczać każdy.

Jest nim np. sportowiec podczas wysokiej dawki adrenaliny, która wyłącza jego ego na krótką chwile sprawiając, że osoba ta zanurzona jest w chwili Tu i Teraz, przez co między innymi potrafi podejmować błyskawiczne decyzje.

Stan ten również można chwilowo osiągnąć w ceremonialny sposób pracując z boską medycyną (ayahuasca, meskalina, ibogaina, LSD etc).

Pamiętajmy, że każdy posiada indywidualną ścieżkę i należy ją szanować.

Poprzez pracę nad sobą ostatecznie możemy korzystać z tego stanu świadomości na życzenie, używać go do woli oraz wydłużać jego działanie robiąc to naturalnie, z lekkością i swobodą.

Dużym plusem po jego opanowaniu jest możliwość błogiej, spokojnej i harmonicznej kreacji.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby go opanować przeznacz swój czas na leczenie własnej istoty, jej integracje, a wszystko to, aby lepiej zarządzać swoją energią, tworzyć i dzielić się miłością w Tu i Teraz oraz dużo, dużo więcej.

Namaste

Grzegorz Gunia

Jestem praktykantem Reiki, zajmuje sie leczeniem energetycznym, możesz skontaktować się ze mną przez fb

⇒ Czytaj także: MINDFULNESS I MEDYTACJA – TWÓJ SPOSÓB NA ZDROWY RELAKS I WYCISZENIE UMYSŁU

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową kontakt@odkrywamyzakryte.com i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.