PSYLOCYBINA – SKUTECZNE ANTIDOTUM NA TRAUMĘ I DEPRESJĘ

Psylocybina to kolejny dar od natury, ukazujący przed człowiekiem to, jak niesamowite właściwości lecznicze posiada Matka Natura. Substancja zawarta w odpowiednim gatunku grzybów jest prawdziwym lekiem na depresję, nawet tą najcięższą. Jej medyczne zastosowania zostały potwierdzone podczas wielu badań i może ona wyprzeć wszystkie, sztucznie wykonywane antydepresanty.

Czyim więc jest psylocybina?

Eksperymenty naukowe

Psylocybina to aktywny składnik grzybów halucynogennych.

Od wieków wiadomo, że ta specyficzna rodzina organizmów żywych ma właściwości lecznicze – ciała i umysłu.

Medyczna wiedza po raz kolejny sięga po tajemnice grzybów i eksperymenty z nimi związane zostały doskonale udokumentowane.

W 2011 r. na Uniwersytecie Hopkinsa w USA został przeprowadzony eksperyment, gdzie zdrowym na ciele i umyśle ochotnikom, podano psylocybinę.

psylocybina.jpg
fot.123rf.com

Naukowcy, obserwując badanych, przeprowadzili szereg ankiet, ukazując zmiany w psychice eksperymentatorów.

Każdy z nich wyrażał się bardzo pozytywnie.

Wielu twierdziło, że doświadczenie jest jednym z najważniejszych przeżyć w ich życiu.

Pojawiały się komentarze o lepszym zrozumieniu samego siebie.

Psylocybina miała uruchomić w ludzkich umysłach takie sfery, które wcześniej pozostawały uśpione.

Ich aktywacja owocowała znaczącym polepszeniem pojmowania rzeczywistości, a co za tym idzie, poprawieniem standardu życia.

Budzenie zmysłów

Dzięki ciągłej obserwacji naukowcy zauważyli zwiększenie lub wyostrzenie pewnych cech wśród badanych, związanych z psychiką ludzką.

Zdecydowana większość twierdziła, że dzięki powiększonej cierpliwości zaczęli być bardziej wyrozumiali dla siebie i innych.

Enzym otworzył ludzi na wrażliwość wraz z empatią. Można powiedzieć, że po eksperymencie, badani przejawiali więcej cech łagodnych, czułych lub po prostu ludzkich.

Prawdziwe antidotum

Naukowcy szybko doszli do wniosku, że długotrwały wpływ psylocybiny to swoiste lekarstwo na jedną z najtrudniejszych gorączek dzisiejszego świata medycznego, czyli depresję.

Postanowiono wskoczyć na głęboką wodę i spróbować terapii z najcięższymi przykładami depresji, nawet takich, gdzie ludzie bezsensownie walczą z chorobą nawet 18 lat.

depresja-psylocybina.jpg
51134725 – two-faced happy sad woman manic depression or schizophrenia concept

Wyniki były szokujące!

Już po zaledwie 3 mies. 40% badanych nie wykazywało żadnych przejawów depresji.

Większość badanych diametralnie zmieniła swoje życie, a przede wszystkim podejście do niego.

Prastare grzyby

Spójrzmy teraz na duchowy aspekt samych grzybów.

Idąc po sznurku ewolucji, grzyby to jedna z najstarszych form życia, będąca praktycznie zawsze tam, gdzie jest jego niezbędne minimum do powstania.

Patrząc na grzyby, jak na jedną wielką istotę tudzież świadomość, grzyby są z nami od zarania dziejów i widziały absolutnie wszystko.

psylocybina.jpg
fot.123rf.com

Podczas ich zażywania, człowiek łączy się z tym uniwersalnym źródłem, zaznaczmy tutaj mocno – prawdziwej wiedzy, przez co lepiej może uporać się ze swoimi ziemskimi, iluzjonistycznymi problemami.

Grzyby to swoista mądrość, biblioteka samej Natury, gdzie korzystanie z jej zbiorów może uświadomić w nas nasza, własną naturę.

Powrót do grzybów

Jednak obserwując dzisiejszy system organizujący społeczeństwo na swoich zasadach, widzimy jak grzyby psychodeliczne, czy wszelkiego innego rodzaju naturalne psychodeliki, są wkładane do jednego, śmieciowego worka o nazwie „narkotyki”.

Tabela działania psylocybiny

Zmanipulowane społeczeństwo, zamiast podchodzić z ciekawością i zaangażowaniem, wręcz dygocze się na samą myśl o grzybkach psychoaktywnych, mając przed oczami wizję naćpanych, wijących się na ziemi narkomanów.

Prawda jest jednak zupełnie inna i to od nas zależy, jak do niej podejdziemy.

Co ciekawe, każdy z nas może sprawdzić na własnej skórze, co to znaczy kontakt z psylocybiną.

Hodowla grzybów posiadających ten aktywny enzym nie jest trudna, a sama instrukcja jest dostępna na każdym forum zajmującym się tematem.

psylocybina.jpg
Grzyby halucynogenne fot.depositphotos.com

Wystarczy trochę cierpliwości i pokory.

Psylocybina to fantastyczny przykład na to, jak wyglądało życie kiedyś i jak może wyglądać jutro.

Budzące się do życia w harmonii społeczeństwo, szczególnie u nas – na terenach dawnych Słowian, coraz to częściej sięga po jej skuteczne działanie.

Grzybki i zioła to może być tylko początek wielkiej, zdrowotnej rewolucji, której już jesteśmy świadkami.

Skuteczna pomoc psychologiczna kliknij  TUTAJ

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

P.S. Informacje przedstawione w artykule nie są pisane przez lekarza. Nie są one fachową opinią, ani poradą medyczną. Nie mogą zastąpić opinii i wiedzy pracownika służby zdrowia, np. lekarza. Wszelkie rady, które są na mojej stronie stosujesz wyłącznie na własną odpowiedzialność.