SIEMIA BUG FESTIVAL – WPUŚĆ TRANSFORMACJĘ W SWOJE ŻYCIE

Masz dość ciągłego straszenia PLANdemią, SZCZYpionkami, życia niezgodnego z naturą, w świecie pozbawionym życzliwości, miłości i przyjaźni? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do wzięcia udziału w SIEMIA Bug Festival – wydarzeniu łączącym prawdziwych Słowian, którzy pragną poruszyć przestrzeń, wpuścić korzeń transformacji w swoje życie, znaleźć mądrość w starym, rozpocząć przyszłość w zgodzie ze wspanialszą nowością…

SIEMIA BUG FESTIWAL w hołdzie Matce Ziemi

Od zarania idei SIEMIA organizowana jest w hołdzie Matce Ziemi. To słowiańskie „Stare Mokoszowe”, dziś znane jako Święto Matki Zielnej, miało czcić JĄ – Matkę Ziemię.

SIEMIA to IDEA.

SIEMIA to SPOŁECZNOŚĆ. 

SIEMIA to RODZINA.

SIEMIA to LUDZIE!

Właśnie dla ludzi – wolnych ludzi, którzy porzucili systemowe kajdany i sztuczne bariery organizowany jest SIEMIA Bug Festival. 

Data: 10-16.08.2021 Miejsce: Ośrodek odnowy i kompleks wypoczynkowy nad Bugiem, Wólka Nadbużna – to tutaj przez te kilka dni zgromadzeni na wydarzeniu będą czerpać energię z sierpniowej kulminacji.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/905930236841046/

4 filary SIEMIA BUG FESTIWAL

To wydarzenie jest nie tylko miejscem spotkań wolnych ludzi. To także spożytkowany czas, spędzony na rozwoju osobistym i poznaniu tego, jak może wyglądać życie, jak pięknie może funkcjonować świat.

Organizatorzy SIEMIA BUG FESTIWAL zadbali o zaproszenie znakomitych gości, wspaniałe wydarzenia, prelekcje, pokazy, koncerty, zajęcia praktyczne, lekcje tańca, praktykę jogi, a także zaciszne SPA i strefę relaksu na świeżym powietrzu dla dzieci i dorosłych.

Siemia Bug Festiwal

Całość wydarzenia ma przebiegać zgodnie z podziałem na cztery filary, odwołanymi do czterech żywiołów Ziemi:

  1. Ziemia – przyroda, dziedzictwo.
  2. Woda – twórczość i sztuka.
  3. Powietrze – swoboda i rozwój.
  4. Ogień – energia i transformacja.

Obszary tematyczne wystąpień również posegregowano na cztery kategorie:

  1. Ekologia i klimat: dbanie o planetę i naturę, filozofia less waste, slowlife, nowe technologie.
  2. Psychologia i rozwój: osobisty, świadomości, poczucia własnej wartości i szacunku. 
  3. Tradycja i mistycyzm: wierzenia słowiańskie, obrzędy, zwyczaje, historia regionu. 
  4. Zdrowie i aktywność: taniec, joga, śpiew, masaż, dietetyka.

Siemia Bug Festiwal

W zorganizowanym szczegółowo harmonogramie z pewnością każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. SIEMA Bug Festival będzie utrzymany w proekologicznym charakterze z dozą życzliwości, miłości, radości i przyjaźni dla natury i każdego wolnego człowieka.

Dla uczestników festiwalu oprócz pola namiotowego dostępna będzie bazia noclegowa (pokoje hotelowe, domki letniskowe i agroturystyka).

Bilety kupisz tutaj  Kod OdkrywamySiemia21

 

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.