STOP CENZURZE! – OBUDŹ SIĘ, ZAPROTESTUJ I TY!

STOP CENZURZE! – pod takim hasłem odbędzie się protest pod siedzibą PAP i Sejmem. Organizatorzy wspólnie z obywatelami z całej Polski chcą systematycznie i w konkretnych działaniach wyegzekwować prawo do informacji i wolności słowa, która decyzją rządu została nam odebrana.

12.01.2020 o godz. 12:00 pod siedzibą PAP, a następnie pod Sejmem odbędzie się manifestacja i marsz przeciwko cenzurze prewencyjnej i jej fatalnym skutkom (dołącz do wydarzenia na Facebooku -> KLIK).

O tym, co teraz dzieje się w Polsce w zakresie cenzurowania wiadomości najlepiej mogą przekonać się ci, którzy publikują lub zwyczajnie próbują opublikować niewygodne dla systemu informacje.

stop-cenzurze-protest.jpg

Przypomnijmy tylko, że 06.09.2019 roku prezydent Polski Andrzej Duda podpisał MEGAUSTAWĘ 5G.

W ten oto sposób wydano zgodę na stworzenie w Polsce za publiczne pieniądze systemu dezinformacji społeczeństwa o poziomach pól elektromagnetycznych (bazującego na deklaracjach operatorów), zniesiono zakazy budowy stacji bazowych w uzdrowiskach, parkach i lasach oraz odsunięto Ministerstwo Środowiska od kontroli dopuszczalnych poziomów pól w środowisku.

Wszelkie szkodliwe dla systemu sieci 5G informacje są więc cenzurowane, wyciszane i na próżno szukać ich krytyki w mediach głównego nurtu.

Polskie państwo skazuje swych obywateli na zagładę, nic nie robiąc sobie z płynących z całego świata informacji o wycofywaniu się z budowy anten 5G w centrach miast czy rosnącej liczbie przypadków ofiar technologii 5G.

Przyszło nam żyć w kraju, w którym obywatelom odbiera się prawo do informacji i likwiduje wolności słowa – i to nie tylko w zakresie sieci 5G, ale także naszego zdrowia, profilaktyki, alternatywnych metod leczenia czy też politycznych brudów.

Dlatego czas na działanie TU I TERAZ, im więcej ludzi przejrzy na oczy i obudzi swe umysły, wyjdzie z matni, zaciemnienia i systemowej obłudy, tym gorzej dla władzy i lepiej dla przyszłości nas i naszych dzieci.

ROZPOWSZECHNIAJMY INFORMACJE POMIMO CENZURY PRZECIW CENZURZE!

Zapraszajcie znajomych, udostępniajcie ten post, dyskutujcie, wspierajcie rozpowszechnianie informacji z mediów niezależnych, bo tylko RAZEM możemy WIĘCEJ.

Bądźmy tłumnie! Poznajmy się. Odnajdźmy się Polacy, poróżniani przez aparaty dezinformacji i propagandy – PAMIĘTAJCIE 12.01.2020 godz. 12:00. 

⇒ Czytaj także: MEGAUSTAWA 5G PRZEGŁOSOWANA W SEJMIE I SENACIE! – BROŃ ZAGŁADY CORAZ BLIŻEJ

♦ Twoje wsparcie rozwoju portalu KLIK

♦ Współpraca reklamowa [email protected]

♦ Ujawnij światu swą działalność, produkty itd. – dodaj swoje ogłoszenie KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://www.youtube.com/watch?v=IRWMYfG24tA

https://www.youtube.com/watch?v=LiJBPZ567kU&t=134s