SYSTEM KINSLOWA, CZYLI JAK OSIĄGNĄĆ HARMONIĘ W SWOIM ŻYCIU?

System Kinslowa to ekscytujący, nowy sposób pozwalający osiągnąć pełnię życia. Pozwala szybko zwiększyć produktywność, radość i spełnienie. W sercu systemu Kinslowa bije synchronizacja kwantowa. Jest to całkowicie naturalna technika, która natychmiastowo uzdrawia i dostarcza harmonii ciała, umysłu i ducha. Niesamowitą rzeczą dotyczącą tegoż systemu jest to, że można go również użyć w uzdrowieniu życia innych osób.

Frank Kinslow i synchronizacja kwantowa

Doktor Frank Kinslow – internista chiropraktyk, zwolennik wschodniej filozofii i praktyk ezoterycznych oraz miłośnik względności i fizyki kwantowej w 2007 roku podczas osobistego kryzysu stworzył metodę, która doprowadziła go do natychmiastowego uzdrowienia.

Była to metoda synchronizacji kwantowej, która miała za zadanie łączyć zasady fizyki kwantowej z ogólnymi regułami wschodniej medytacji.

System-Kinslowa.jpg
fot.123rf.com

Zdaniem Kinslowa synchronizacja ta opiera się na działaniu na wielkiej nicości, czyli wprowadzanie się w stan pustki, w której nie istnieją myśli, symbole, energie, czas i przestrzeń.

Właśnie z tej pustki biorą się rozwiązania naszych problemów i intencji.

Nie działając na żadnych energiach i polach informacyjnych, pozwalamy czystej, najwyższej świadomości wybrać niejako za nas to, co będzie dla nas najlepsze i co stanie się dalej.

Samo przebywanie w stanie czystej świadomości jest siłą sprawczą optymalnych rozwiązań.

Stan synchronizacji kwantowej po odpowiednich ćwiczeniach można utrzymywać przez cały czas, w każdej wykonywanej codziennie czynności, dzięki czemu utrzymujemy życie w spokoju i harmonii.

Ta sprawdzona, przełomowa technika stała się ważną częścią życia lekarzy i laików na całym świecie, pozwalając im wyeliminować w sobie i u innych fizyczny oraz emocjonalny dysonans.

System Kinslowa i jego działanie

System Kinslowa jest wynikiem unikalnego łączenia zachodnich i wschodnich metod uzdrawiania oraz zasad fizyki kwantowej i teorii względności.

Opiera się na trzech filarach: synchronizacji kwantowej, jej zastosowań w codziennym życiu oraz realizacji uniwersalnych zasad.

System Kinslowa działa głęboko w umyśle człowieka, na najwyższym poziomie jego funkcjonowania, czyli tam, gdzie naturalnie utrzymuje się spokój i harmonia.

Ma kojący i harmonizujący wpływ na wszystkie nasze działania.

System-Kinslowa.jpg
fot.123rf.com

Proces jego działania rozpoczyna się od organizowania myśli, dodania siły i określenia celu ich ekspresji.

Wszystko wypływa z naszego wnętrza.

Cele i działania zorganizowane w całość, poza zasięgiem umysłu, manifestują się na zewnątrz w postaci mądrości, witalności, energii i wewnętrznego spokoju podczas realizacji życiowych zadań na gruncie relacji rodzinnych, miłosnych, w pracy, w szkole, podczas odpoczynku, a nawet w dążeniu do poszerzania duchowej wiedzy.

Efekty przychodzą szybko, a człowiek wreszcie zaczyna żyć pełnią życia.

Eufouczucie i odpoczynek – kluczowe elementy systemu

Kluczową rolę w systemie Kinslowa odgrywa eufouczucie – „euforyczne uczucie”, którego zwykle nie jesteśmy świadomi przez codzienne zajęcia i trudy życia.

Synchronizacja kwantowa pozwala je zauważyć i uczynić z niego centralny punkt, wokół którego będą obracały się wszystkie twórcze siły natury, który pozwoli wykorzystać ci radość, pokój, miłość i potężną siłę intuicji w realizacji swoich celów.

A wszystko to za sprawą odpoczynku, stanu głębokiego relaksu, który jest uniwersalnym uzdrowicielem.

Im głębiej go przeżyjemy, tym głębiej on nas uzdrowi.

System-Kinslowa.jpg
fot.123rf.com

Zdawanie sobie sprawy z obecności eufouczucia w życiu odzwierciedla się w naszej codziennej działalności i uwidacznia na zewnątrz w postaci wspierania i kierowania wszystkimi aspektami życia.

Pielęgnuje, wspiera człowieka i prowadzi go do większej wolności, energii i życiowej mądrości.

Warto jednak pamiętać, że system Kinslowa jest czymś więcej niż tylko uzdrawiającą techniką emocjonalnego lub fizycznego dysonansu.

Można rozpatrywać go w kategoriach ekskluzywnego pakietu uzdrawiającego ciało, umysł, duszę oraz relacje, a także pakiet służący do uzdrawiania innych, w tym naszych dzieci, przyjaciół, a nawet zwierząt domowych.

System Kinslowa umożliwia wykorzystanie odpowiednich ćwiczeń i technik, które łatwo samemu wykonać i zaobserwować natychmiastową skuteczność.

Można się ich nauczyć z dostępnych książek, nagrań lub warsztatów dr. Franka Kinslowa.

Metoda ta w ciągu dosłownie kilku sekund lub minut pozwala ukoić fizyczny, emocjonalny lub duchowy ból.

Daje umysłowi i duchowi możliwość głębokiego odpoczynku. Pozwala pozbyć się frustracji, niepokojów, rozdrażnienia i wiele więcej.

Kilka sekund może zmienić Twoje życie, dlatego warto spróbować.

A oto relacja z pierwszej wizyty i spotkania z doktorem w Polsce:

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/samouleczenie-czym-jest-synchronizacja-kwantowa,214757.html

Książka SYSTEM KINSLOWA -> kliknij

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

P.S. Informacje przedstawione w artykule nie są pisane przez lekarza. Nie są one fachową opinią, ani poradą medyczną. Nie mogą zastąpić opinii i wiedzy pracownika służby zdrowia, np. lekarza. Wszelkie rady, które są na mojej stronie stosujesz wyłącznie na własną odpowiedzialność.