W IZRAELU ROZPOCZĘTO BADANIA SZCZEPIONKI COVID-19 W PIGUŁCE

Cóż za „wspaniała” wiadomość dla wszystkich, którzy nie przyjęli dotychczas szczepionki przeciw Covid-19, bo boją się zastrzyku. „Wspaniałomyślnie” w Izraelu powstaje szczepionka, która wkrótce będzie dostępna w postaci kapsułek!

Według twórcy doustna wersja szczepionki Covid-19 „może zmienić zasady gry” w krajach o niskim wskaźniku szczepień.

Firma Oramed Pharmaceuticals, z siedzibą w Jerozolimie, otrzymała zgodę Centrum Medycznego Sourasky w Tel Awiwie na rozpoczęcie badania klinicznego na 24 nieszczepionych ochotnikach na jednodawkową wersję szczepionki w kapsułkach, która jest opracowywana przez indyjską firmę Premas Biotech.

Oramed ogłosił w marcu 2021 roku, że przetestował swoją pigułkę na świniach i zwierzęta wytworzyły przeciwciała po jej podaniu.

Firma, która specjalizuje się w tworzeniu doustnych wersji leków, które zwykle podaje się we wstrzyknięciach, twierdzi, że próby przyjmowania szczepionki w postaci pigułki mają rozpocząć się w sierpniu, po uzyskaniu ostatecznej zgody Ministerstwa Zdrowia.

Kapsułka może być użyta jako „wzmacniacz odporności” przeciwko odmianie Delta.

Oczywiście owa „wspaniałomyślność” to sarkazm, ponieważ wymyślili kolejną bzdurę, którą chcą przekonać „nieprzekonanych” do zastrzyków, do wzięcia udziału w tym masowym eksperymencie.

⇒ Czytaj także: PROTESTY MEDYKÓW WE FRANCJI PRZECIWKO NAKAZOWI SZCZEPIEŃ

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.