SZCZEPIONKA GARDASIL I WIRUS HPV – MEDYCZNY ATAK NA ZDROWIE I PŁODNOŚĆ NASTOLATKÓW

Szczepionka Gardasil przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV) jest szeroko rozpowszechnionym programem profilaktyki zapobiegania nowotworom. Jednak jej skuteczność jest znikoma, a działania niepożądane nękają, a nawet kończą życie wielu dziewcząt i młodych kobiet oraz coraz częściej chłopców na całym świecie. Mimo to producenci farmaceutyków i wiele organów ds. zdrowia odmawia przyznania się, że problem istnieje, a społeczność medyczna nadal zaleca tę śmiercionośną szczepionkę…

Wirus HPV

Wirus HPV to wirus brodawczaka ludzkiego, który odpowiada za stan przednowotwory lub nowotwór szyjki macicy.

Powszechną formą zakażenia jest kontakt seksualny, aczkolwiek wirusem HPV można zarazić się także w wyniku kontaktu z błonami śluzowymi lub skórą osoby zakażonej.

Zakażenia HPV dotyczą nie tylko kobiet, lecz także mężczyzn.

Ze względu na to, że najczęściej do zakażenia wirusem dochodzi w trakcie stosunków seksualnych, wdrożono aktywne programy szczepień podawanych nastolatkom, które nie rozpoczęły jeszcze współżycia.

Jednak ze względu na to, że mężczyźni mogą być nosicielami wirusa HPV, ale też chorują na raka odbytu czy raka prącia, szczepionki zaleca się również chłopcom i młodym mężczyznom.

wirus-hpv.jpg
foto.shutterstock.com

W Europie powszechne szczepienia przeciw HPV dla dziewcząt i chłopców w wieku 12-13 lat są już realizowane m.in. w Wielkiej Brytanii, Austrii, Włoszech, Szwajcarii, Czechach, Chorwacji, Serbii, Finlandii, Niemczech oraz Norwegii.

W Polsce straszeni epidemią nowotworów rodzice nastolatków stanęli pod ścianą – narażać swoje dzieci na zachorowanie, czy lepiej zainwestować w profilaktykę i zaszczepić.

Problem w tym, że z całego świata napływają informacje o zaszczepionych nastolatkach, które przez dobre chęci rodziców, straciły zdrowie lub nawet życie…

Szczepionka Gardasil

Najpopularniejszą szczepionką przeciw wirusowi HPV jest Gardasil firmy Merck

promowany jako szczepionka dla osób po 9. r.ż. przeciwko zmianom przednowotworowym oraz rakowi szyjki macicy, sromu, pochwy i odbytu, jak również brodawkom narządów płciowych, wywołanym przez określone typy HPV.

Jeśli chodzi o szczepionkę Gardasil, istnieje wiele powodów, dla których absolutnie nie ma sensu ani jej zalecać, ani przyjmować.

Jednocześnie istnieje długa lista powodów promowanych przez świat medyczny, dla których warto to zrobić, i jest to główna przyczyna tego, dlaczego te informacje o szkodliwości są zwykle ignorowane i cenzurowane przez medycynę głównego nurtu.

Nie jest tajemnicą, że szczepionka ta nie jest całkowicie bezpieczna dla wszystkich, najwyraźniej nie jest to produkt „uniwersalny”, co widać po tym, że coraz częściej zgłaszane są przypadki niepożądanych działań po jej przyjęciu.

Dowodem na to jest fakt, że do tej pory National Childhood Vaccine Injury Act (NCVIA) wypłaciło prawie 4 miliardy dolarów rodzinom dzieci poszkodowanych w wyniku szczepionek.

Te dane są tym bardziej niepokojące, jeśli weźmiemy pod uwagę, że tylko około 1 proc. obrażeń spowodowanych przez szczepionkę zgłaszanych się jest do systemu zgłaszania działań niepożądanych szczepionek (VAERS).

Co więcej, NCVIA całkowicie chroni firmy farmaceutyczne przed wszelką winą, co oznacza, że ​​mogą one swobodnie uciec od odpowiedzialności.

Nic w tym dziwnego, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że w wyniku ekspansji rynków Gardasil nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i na całym świecie, „cudotwórcza” szczepionka przeciwko HPV stała się trzecim najlepiej zarabiającym produktem firmy Merck, przynoszącym roczne przychody na świecie w wysokości około 2,3 miliarda dolarów.

Jednak dane dotyczące bezpieczeństwa Gardasil były i są katastrofalne, o czym świadczy, chociażby to, że rząd japoński zawiesił zalecenie dotyczące podawania nastolatkom szczepionki przeciw HPV.

Pozory, pozory…

Poniżej przedstawiono fakty na temat szczepionki Gardasil / Gardasil 9, w tym kilka faktów na temat badań klinicznych szczepionek przeciwko HPV i negatywnych wyników obserwowanych od czasu, gdy Merck, urzędnicy zdrowia publicznego i ustawodawcy agresywnie zaczęli promować podawanie tej szczepionki.

szczepionka-gardasil.jpg
foto.shutterstock.com

Placebo ma być substancją obojętną, ale w badaniach klinicznych Gardasil, Merck zastosował neurotoksyczny adiuwant aluminiowy o nazwie AAHS zamiast obojętnego placebo z solą fizjologiczną.

♦ Wśród dziewcząt i kobiet, które otrzymały prawdziwą szczepionkę oraz wśród dziewcząt i kobiet, które otrzymały AAHS, 2,3 proc. w obu grupach doświadczyło stanów wskazujących na „ogólnoustrojowe zaburzenia autoimmunologiczne”, wiele wkrótce po otrzymaniu szczepionki Gardasil.

♦ Dużym problemem są składniki tej szczepionki, zwłaszcza aluminium. Liczne badania naukowe wykazują związek aluminium nie tylko z chorobami autoimmunologicznymi, ale także z autyzmem, chorobą Alzheimera, demencją i chorobą Parkinsona, a także zaburzeniami zachowania u zwierząt.

♦ Merck okłamał uczestników badania, fałszywie twierdząc, że badania kliniczne nie były badaniami bezpieczeństwa, że ​​szczepionka została już uznana za bezpieczną i że „placebo” było obojętnym roztworem soli.

♦ Kiedy Merck przeprowadzał badania kliniczne swojej następnej formuły szczepionki przeciw HPV, Gardasil 9, w grupach kontrolnych jako „placebo” zastosował Gardasil, ponownie nie wykorzystując obojętnego placebo.

♦ 500 mikrogramów adiuwantu aluminiowego (AAHS) w nowej formule szczepionki Gardasil 9 to dawka ponad dwukrotnie większa niż aluminium w szczepionce Gardasil.

♦ Światowa Organizacja Zdrowia stwierdza, że ​​stosowanie szczepionki (zamiast substancji obojętnej) jako placebo stwarza „wadę metodologiczną”, a także zauważa, że ​​właściwa ocena bezpieczeństwa szczepionki bez prawdziwego placebo może być „trudna lub niemożliwa”.

♦ W badaniach klinicznych szczepionki Gardasil zastosowano wiele kryteriów wykluczenia. W badaniach nie wolno było brać udziału osobom: z ciężkimi alergiami; z wcześniejszymi nieprawidłowymi wynikami testu wykrywającego brodawczaka; tym, którzy mieli ponad czterech życiowych partnerów seksualnych; z historią przebytych zaburzeń immunologicznych i innych chorób przewlekłych; uczulonych na składniki szczepionki; nadużywających narkotyków lub alkoholu – jednak Merck zaleca teraz Gardasil dla wszystkich tych „wykluczonych” grup.

♦ Mediana wieku śmierci z powodu raka szyjki macicy wynosi 58 lat. Gardasil jest skierowany do milionów zdrowych nastolatków i młodych dorosłych, dla których ryzyko śmierci z powodu raka szyjki macicy jest praktycznie zerowe.

♦ Zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania Gardasilu kobiety są 100 razy bardziej narażone na ciężkie działania niepożądane po szczepieniu niż w przypadku zachorowania na raka szyjki macicy.

♦ Szanse na zarażenie się chorobą autoimmunologiczną, nawet jeśli szczepionka działa, są 1000 razy większe niż szanse na uratowanie przed śmiercią z powodu raka szyjki macicy.

♦ Kobiety biorące udział w badaniach klinicznych Gardasil z dowodami obecnego zakażenia HPV i wcześniejszej ekspozycji na HPV miały o 44% większe ryzyko rozwoju zmian szyjki macicy lub raka po szczepieniu.

♦ Zgromadzone dowody wskazują na potencjalnie poważny niekorzystny wpływ szczepionki Gardasil na płodność, w tym poronienie i przedwczesną niewydolność jajników. Merck nigdy nie testował szczepionki pod kątem wpływu na płodność.

♦ W 2015 r. Dania otworzyła pięć nowych klinki w celu leczenia dzieci poszkodowanych przez Gardasil. Ponad 1300 przypadków trafiło do nich wkrótce po ich otwarciu.

♦ Od momentu pojawienia się Gardasilu na rynku amerykańskim w 2006 r. do początku 2019 r. w zgłoszono oficjalnie ponad 450 zgonów i ponad 61 000 poważnych schorzeń od szczepionek przeciwko HPV.

♦ Gdy spojrzy się na niezależną literaturę, a więc badania, które nie są sponsorowane przez producentów szczepionek, w odniesieniu do Gardasilu pojawiło się kilka doniesień dokumentujących stwardnienie rozsiane i zapalenie mózgu u dziewcząt, które otrzymały szczepionkę Gardasil (dr Lucija Tomljenovic).

Masz wybór

Ci, którzy bliżej przyglądają się szkodliwości tejże szczepionki, uważają, że jej wprowadzenie w 125 krajach na całym świecie nigdy nie powinno dojść do skutku, a sam Gardasil jest szczepionką, która nigdy nie powinna otrzymać licencji.

Można kwestionować bezpieczeństwo tej szczepionki w nieskończoność.

Pomimo wszystkich manipulacji ze strony głównych mediów i dużych podmiotów stosujących masowy marketing w celu ośmieszenia każdego, kto kwestionuje bezpieczeństwo szczepionek, jest jeszcze coś ważnego, co wszyscy rodzice muszą zrobić i o czym każdy z nas powinien pamiętać.

Otóż nie można bezgranicznie ufać lekarzom, jeśli chodzi o informacje na temat szczepionek.

Dlaczego? Dlatego, że tak naprawdę oni nie są dobrze poinformowani na ten temat.

Owszem, mogą precyzyjnie wyjaśnić, jak działa szczepionka, ale jeśli chodzi o szczegóły badań nad jej skutecznością i zagrożeniami, rzadko można znaleźć lekarza, który wykroczył poza ogólnie rozpowszechniane informacje i naprawdę bliżej przyjrzał się tym tematom.

Lekarze są szkoleni, aby wierzyć, że szczepionki są bez wątpienia bezpieczne, a jeśli otwarcie kwestionują bezpieczeństwo szczepionek, grozi im utrata praw wykonywania zawodu.

Dlatego konieczne jest zapoznanie się z różnymi informacjami, doświadczeniami i analizami, które niekiedy mogą uchronić przed najgorszym.

→ Sięgnij po więcej → ZASZCZEPIONE DZIEWCZĘTA – duński dokument o powikłaniach po szczepionce przeciwko HPV

⇒ Czytaj także: FILIPINY OSKARŻĄ KONCERN SANOFI O SZCZEPIONKOWE LUDOBÓJSTWO

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

P.S. Informacje przedstawione w artykule nie są pisane przez lekarza. Mają charakter informacyjny i nie stanowią fachowej porady medycznej. Wszelkie rady, które są na mojej stronie, stosujesz wyłącznie na własną odpowiedzialność.

https://www.youtube.com/watch?v=GOhL-Uej5t4

https://www.youtube.com/watch?v=5l4G6F7HT1Y