SILNE KOBIETY WOLĄ BYĆ SAME NIŻ TKWIĆ W NIEUDANYCH ZWIĄZKACH – Odkrywamy Zakryte
SILNE KOBIETY WOLĄ BYĆ SAME NIŻ TKWIĆ W NIEUDANYCH ZWIĄZKACH

Silne kobiety doskonale zdają sobie sprawę z własnej wartości. Nie boją się brać spraw w swoje ręce, ponieważ znają swoją wartość i dokładnie wiedzą, czego chcą w życiu. Wolą być same niż tkwić w nieudanych związkach i relacjach bez przyszłości…

Silna kobieta zna swoją wartość

Kochający partner i zdrowa, wartościowa relacja często oferują wszystko, czego kobiety potrzebują do szczęścia i spełnienia.

Niestety wiele osób daje z siebie dużo mniej, a wtedy w związkach tkwimy po prostu ze strachu przed samotnością.

Tymczasem bycie samej nie oznacza, że ​​jesteśmy samotne, ale jest to idealny czas, aby najpierw nawiązać związek ze sobą, poznać siebie i zacząć kochać samą siebie.

Współczesna, dojrzała emocjonalnie kobieta dobrze wie, czego chce od życia i nie potrzebuje do tego partnera, który jej nie wspiera, a tylko „jest”, bo być musi.

Prawdziwe, odważne kobiety nie boją się być same, a przeszłe doświadczenia nauczyły je znajdować szczęście samej ze sobą.

Zmarnowały dużo czasu i energii na związki z toksycznymi ludźmi, a teraz wreszcie zrozumiały znaczenie skupienia się na sobie.

Życie jest za krótkie, by tracić czas na relacje bez przyszłości, więc dziś silne kobiety wolą być same, dopóki nie znajdą tej odpowiedniej osoby, swej bliźniaczej duszy.

Silne kobiety szukają szczęścia w sobie, w swoich sercach, w swojej duszy, a nie w płytkich związkach, chwilowych uniesieniach lub kłamstwach perfekcyjnego manipulatora.

szczęśliwa-kobieta.jpg
foto.shutterstock.com

One nie postrzegają związków jako formy zapewnienia sobie bezpieczeństwa, ale uważają je za wyzwanie życiowe.

Silne kobiety koncentrują się na własnym rozwoju, nie boją się cieszyć wolnością.

Nie muszą umawiać się na randki, aby być naprawdę szczęśliwymi i spokojnymi w życiu.

Jest to bardzo ważne, ponieważ kiedy spotkania stają się rzadsze i nie są tak powszechne, więcej znaczą i są cenniejsze, tak samo, jak i spędzony na nich czas.

Silne kobiety uwielbiają korzyści płynące z niezależności i wolności, jednak  mądrze znajdują idealną równowagę pomiędzy swobodą a możliwością tworzenia związku.

Mądre kobiety wiedzą, że związek nie jest głównym celem ich życia, ale nie są też całkowicie zamknięte na możliwość nawiązania bliższej relacji z drugą osobą.

Wiedzą, że zasługują na prawdziwą miłość i cenną obecność drugiego człowieka, dlatego wszelkie nieprawdziwe, udawane i wątpliwe relacje odsuwają od siebie na bok.

Apel do kobiet

Drogie Kobiety! Jesteście silne i odważne, przestańcie więc tkwić w związkach bez przyszłości, w smutnych wersjach pseudo miłości, które są tylko rozrywką i tymczasowymi rozwiązaniami zapełnienia jakiejś pustki.

Nie poświęcajcie siebie i własnej godności na relację z kimś, kto was oszukuje, bawi się waszymi uczuciami, składa deklaracje bez pokrycia, nie spełnia obietnic i zwyczajnie nie ma dla was czasu, a jego obecność lub zwykła rozmowa w ciągu tygodnia to szczyt marzeń.

Wszyscy jesteśmy jedyni w swoim rodzaju, więc wszyscy jesteśmy godni otrzymywania tych pięknych i dobrych rzeczy w życiu, które na nas czekają.

Dlatego absolutnie dobrze jest w spokoju, w zgodzie samej ze sobą poczekać na tę właściwą osobę.

kobieta-miłość.jpg
foto.shutterstock.com

W rzeczywistości jest to jedyna właściwa rzecz, którą masz do zrobienia, aby znaleźć prawdziwą miłość.

Wykorzystaj ten czas, aby zainspirować się i iść dalej, robić rzeczy, które kochasz, i dzielić się nimi z ludźmi, którzy cię akceptują taką, jaka jesteś.

Z czasem staniesz się silniejsza i na pewno rozpoznasz ludzi, którzy „nadają na tych samych falach”, wibrują z taką samą częstotliwością jak ty.

Poświęcenie czasu na bycie singielką to po prostu kolejne doświadczenie pośród wszystkich innych życiowych doświadczeń.

Z czasem zdasz sobie sprawę, że ten czas był krótszy, niż się spodziewałaś, a gdy dojrzejesz, zaczniesz kochać samą siebie i będziesz szczęśliwa sama ze sobą, prawdziwa miłość pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie.

⇒ Czytaj także: WŁAŚCIWA OSOBA, CZYLI O TYM, KIEDY PRZYCHODZI PRAWDZIWA MIŁOŚĆ

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.