MUSISZ TO ZOBACZYĆ! POLSKI DOKTOR ZBADAŁ SZCZEPIONKĘ PFIZERA POD MIKROSKOPEM

Obecnie stale napływają raporty i analizy, które pokazują przytłaczające dowody na to, że szczepionka COVID jest narzędziem, za pomocą którego syntetyczne pasożyty i formy życia są wstrzykiwane do ludzkich ciał. Kolejnego przerażającego odkrycia dokonał dr Zalewski w odniesieniu do szczepionki Pfizera.

Dr Franc Zalewski urodził się na Ukrainie w polskiej rodzinie kresowej, dziś mieszka i pracuje w Krakowie.

To geolog, mineralog i historyk, z zamiłowania archeolog zajmujący się dziejami starożytnego Egiptu.

Współpracuje z wieloma ośrodkami akademickimi, instytutami badawczymi oraz koncernami z branży poszukiwania złóż węglowodorów.

Tym razem postanowił przyjrzeć się pod mikroskopem szczepionce przeciw koronawirusowi.

W ten sposób kolejna dziwna forma życia w szczepionce COVID została odkryta pod mikroskopem, tym razem wykonana z aluminium i węgla.

W swojej prezentacji wideo doktor nazywa określa to jako „coś”, co znalazł to w zastrzyku szczepionki Pfizer Comirnaty , w 1 na 3 fiolki, które badał.

Zalewski porównuje to do czegoś z filmu science fiction, w tym z Matrixa, który zawierał byt, który „lata, ma macki i przyczepia się do innych rzeczy”.

Obejrzyj wykład doktora na ten temat i roześlij dalej, zanim usunie go systemowa cenzura. Dostępny tutaj: https://odysee.com/@WakeUpMirror:3/DFZ-TT:5

⇒ Czytaj także: KABAŁA, CZYLI JAK PSYCHOPACI CHCĄ ZNISZCZYĆ CAŁĄ LUDZKOŚĆ

Portal Odkrywamy Zakryte jest cenzurowany w Google i na Facebooku, bo nie jesteśmy finansowani przez rząd, aby publikować kłamstwa i propagandę. Wesprzyj prawdziwie niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.