SPECJALISTKA OD BRONI BIOLOGICZNEJ: „SZCZEPIONKI NA KORONAWIRUSA TO NIEBEZPIECZNA BROŃ”

Specjalistka od broni biologicznej, była prezes Stowarzyszenia Amerykańskich Lekarzy i Chirurgów, dr Lee Merritt ​​uważa, że obecne „szczepionki” na koronawirusa są w rzeczywistości bardzo niebezpiecznymi broniami biologicznymi, które są stosowane przeciwko ludności.

Podczas gdy niektórzy lekarze zachęcają ludzi do stawienia się w kolejce po „szczepionkę” na Covid-19 , inni odważnie mówią o tym, dlaczego to nie jest dobry pomysł.

Dr Lee Merritt wie dużo o broni biologicznej.

Ukończyła studia kierunkowe i służyła jako chirurg ortopeda w marynarce wojennej Stanów Zjednoczonych przez prawie dziesięć lat.

Opublikowała również kilka recenzowanych artykułów i była członkiem zarządu Arizona Medical Association.

W wywiadzie dla The New America dr Merritt powiedziała, że ​​wierzy, iż żyjemy w czasach „wojny piątej generacji”, w której zamiast broni na polu bitwy używa się tajnych czynników biologicznych, propagandy i wojny ekonomicznej między narodami.

Przez lata mieliśmy wiele broni biologicznej, a tą, o którą bardzo się martwiłam, była ospa. Ale większość z tych broni biologicznych była albo trudna do dystrybucji, albo była dla nich terapia – powiedziała.

Myślę, że istnieje wiele dowodów na to, że koronawirus jest naturalnie występującym bardzo łagodnym wirusem, który nawet nie wywołuje przeziębienia u większości ludzi.

Kobieta podkreśla, że naukowcy odkryli już obiecujące, bardzo proste metody leczenia koronawirusa, takie jak dożylnie dostarczana witamina C, co sprawia, że ​​można się zastanawiać, dlaczego tak bardzo naciskają na szczepionki.

Jeśli mamy broń biologiczną w ramach tej wielowymiarowej wojny, jeśli mamy lekarstwo w tylnej kieszeni, nie mogą terroryzować nas wirusami i to jest ważne, ponieważ… [szczepionka] nie zapobiega transmisji wirusa. Szczepionki są najskuteczniejsze, gdy są stosowane przeciwko nieuleczalnemu i śmiertelnemu wirusowi.

Oczywiście media regularnie cenzurują informacje na temat skutecznych sposobów zapobiegania i leczenia choroby, pozostawiając przekonanie, że jedyną opcją jest szczepionka.

Media społecznościowe również robią wszystko, co w ich mocy, aby uciszyć tych, którzy dzielą się informacjami o potencjalnych niebezpieczeństwach związanych z tymi szczepionkami.

Niestety, jak podkreśla dr Merritt, „szczepionki” przeciwko koronawirusowi w niczym nie przypominają znanych szczepionek.

Dzięki tym eksperymentalnym preparatom mRNA jest wstrzykiwany do ludzkich ciał, co zmienia ich kod genetyczny, dzięki czemu zaczynają wytwarzać własną zmodyfikowaną wersję wirusa, z którym układ odpornościowy uczy się walczyć – przynajmniej tak ma się dziać w teorii.

W praktyce to broń biologiczna, bo nikt dokładnie nie wie, do czego zaprogramowane jest to mRNA – ani zwykli obywatele, ani większość lekarzy.

Dr Merritt podkreśla, że lekarze nie mogą dostać się do tych danych, bo są zarezerwowane dla „elity” na samym szczycie tego eksperymentalnego projektu.

Według niej nie ukończono żadnych długoterminowych badań w celu sprawdzenia bezpieczeństwa tej formy szczepień u ludzi.

Dr Merritt spekuluje, że tego typu procedura, samo ogłoszenie „śmiertelnej epidemii” i wypuszczenie na rynek „antidotum” w postaci „szczepionki” jest dokładnie tym, czego użyłby zagraniczny przeciwnik, gdyby chciał wprowadzić tajną broń biologiczną, by zniszczyć ludzkość.

⇒ Czytaj także: TO NIE SZCZEPIONKA NA COVID, TYLKO PREPARAT EKSPERYMENTALNEJ TERAPII GENOWEJ!

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.