SZWAJCARSKA POLICJA ODRZUCA EGZEKWOWANIE BLOKAD NWO

Policja w Szwajcarii powstaje i odrzuca blokady nałożone przez Nowy Porządek Świata. Służby mundurowe są przeciwne ich narzuceniu ogółowi społeczeństwa.

Grupa reprezentująca szwajcarską policję napisała list do Szwajcarskiej Federacji Policjantów (FSFP) oświadczając, że rozważają nieegzekwowanie środków blokady związanej z koronawirusem, ponieważ nieproporcjonalnie naruszają one podstawowe prawa obywateli.

„Gdyby środki były sprzeczne z ogólną opinią ludności, nieproporcjonalnie ograniczając ich podstawowe prawa, wielu policjantów nie byłoby już skłonnych do ich stosowania” – napisała grupa w liście.

Chociaż list został przychylnie przyjęty przez sceptyków z powodu blokady, FSFP próbowała go odrzucić, twierdząc, że reprezentuje tylko niewielką liczbę funkcjonariuszy policji.

Adrian Gaugler z Konferencji Komendantów Policji poszedł dalej, grożąc funkcjonariuszom sankcjami, jeśli odmówią egzekwowania środków.

Natomiast funkcjonariusze odmawiają egzekwowania środków związanych z koronawirusem wprowadzonych w ramach NWO, ponieważ nie dotyczy tylko Szwajcarii.

Na początku tego roku policja w kanadyjskiej prowincji Ontario odrzuciła nowe uprawnienia przyznane przez rząd prowincji, które pozwoliłyby funkcjonariuszom zatrzymać każdego kierowcę lub przechodnia i zażądać informacji, gdzie mieszkają i dlaczego nie ma ich w domu.

⇒ Czytaj także: „POLICJA NA RZECZ WOLNOŚCI” – W HISZPANII POLICJANCI WALCZĄ

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.