O TELEGONII I PRAWACH RITA W WEDACH SŁOWIAŃSKO-ARYJSKICH

O zjawisku telegonii i prawach RITA możemy dowiedzieć się więcej, czerpiąc z wiedzy i mądrości przodków. Święte przekazy ludzkości – Wedy słowiańsko-aryjskie wspominają właśnie o telegonii i celach praw RITA.

Telegony

Nasi przodkowie zawsze żyli zgodnie z prawami RITA, czyli Kodeksem Praw Czystości Rodu i Krwi.

Same rody Wielkiej Rasy nazywali je Kodeksem Niebiańskich Praw.

Zgodnie z prawami RITA od czasów starożytnych żyły wszystkie rody Wielkiej Rasy.

Ludzie, którzy naruszają prawa RITA, zostali zredukowani do kasty nietykalnych (łotrzyków) i wypędzeni ze Wspólnot.

W rezultacie zostali zmuszeni do wędrówki, koczowania, zjednoczenia się w obozach, taborach itd.

Prawa RITA opierają się na prawach dziedziczności, których istnienie we współczesnym świecie odkryto dopiero w połowie XIX wieku.

Dla określenia tych praw używa się greckiej nazwy – telegony.

W medycynie nazywa się to zjawiskiem pierwszego mężczyzny”.

Telegony to symboliczny i jedyny parametr przekazywania dziedziczności z pokolenia na pokolenie.

pierwszy-mężczyzna.jpg
fot.123rf.com

Zjawisko telegonii zostało ponownie odkryte w XIX wieku w Anglii przez przyjaciela Karola Darwina, lorda Martona, który pod wpływem idei swojego przyjaciela postanowił również studiować biologię.

Skrzyżował czystej krwi angielską klacz z ogierem zebry.

Potomstwo nie było, ale po niedługim odstępie, kiedy pokrył klacz angielskim ogierem, ta urodziła przyniosła źrebię z wyraźnymi śladami pasów na zadzie, jak zebra.

Lord Marton nazwał to zjawisko telegonią.

Tylko praktykujący hodowcy psów nie byli zaskoczeni tym odkryciem, ponieważ sami wiedzieli już o nim dawno temu: jeśli przynajmniej raz w życiu suka czystej krwi została dopuszczona do psa kundla i gdyby w wyniku tego nie miała nawet szczeniąt, to w przyszłości nie ma co oczekiwać na rasowe szczenięta.

Taka suka jest uważana za zepsutą, o czym dziś wie każdy hodowca.

Telegonia u ludzi

Oszołomieni odkryciem ludzie zaczęli zadawać fizjologom pytanie: „Czy wpływ telegonii dotyczy także ludzi?”

Po wielu latach licznych i różnorodnych eksperymentów naukowcy ustalili: tak, efekt telegonii rozciąga się na ludzi, a nawet uwidacznia się w bardziej wyraźnej formie niż w świecie zwierząt!

Do lat 60. te badania były prowadzone swobodnie.

Pokazano, że potomstwo dziedziczy nie tylko zewnętrzne oznaki pierwszego partnersta seksualnego, ale także jego choroby: weneryczne, umysłowe, genetyczne itp.

Po naukowym ustaleniu, wszystkie badania i publikacje na temat telegonii były utrzymywane w tajemnicy, a w codziennym użyciu telegonia stała się pseudonauką.

W Wedach słowiańsko-aryjskich i każdej doktrynie religijnej świata, czy to w Torze, Biblii, Koranie itd. wspomina się o zjawisku telegonii, z wyjątkiem tego, że samo słowo „telegonia” nie jest używane w świętych tekstach.

Na przykład wśród Żydów prawo stanowi: „Żyd musi poślubić tylko Żyda”.

Oto, co twierdzą słowiańsko-aryjskie Wedy:

Nie pozwalajcie spotykać się obcym ze swoimi córkami ponieważ uwiodą wasze córki i zepsują czyste dusze, a Krew Wielkiej Rasy zostanie zniszczona, ponieważ pierwszy mężczyzna w twojej córce zostawia Obrazy Ducha i Krwi.

Cudzoziemskie Obrazy Krwi z Dzieci Człowieczych Światłego Ducha wypędzają, a pomieszanie Krwi przyprowadza do zagłady… […] i wszech Ród wyrodniejąc ginie nie mając potomstwa zdrowego, gdyż nie będzie tej siły wewnętrznej, co zabija wszystkie dolegliwości-choroby… (Santee Veda Perun).

Zgodnie z tym świętym tekstem pierwszy człowiek w życiu dziewicy pozostawia swój Obraz Ducha i Krwi – jest to mentalny i fizyczny portret dzieci, które później ona rodzi.

I tylko od tego człowieka zależy zdrowie i przyszłość dziecka.

Wszyscy kolejni mężczyźni dają kobiecie tylko nasienie, ale rodzi ona dzieci pierwszego człowieka, który dał jej Obraz Ducha i Krwi.

Pierwszy mężczyzna, który naruszył dziewictwo dziewczyny, jest jedynym ojcem wszystkich dzieci, które urodziła w swoim życiu, bez względu na to, ilu mężów będzie miała do końca życia.

„Fenomen pierwszego mężczyzny” na poziomie fizjologicznym ma całkowicie logiczne wytłumaczenie: dojrzała dziewczyna ma w swoim ciele kompletny zestaw komórek jajowych przez cały okres reprodukcyjny swojego życia.

Dlatego od pierwszego mężczyzny i jego spermy na subtelnych płaszczyznach zostaje obraz, ślady na wszystkich tych komórkach jajowych naraz.

Koncepcja zachowania czystości

Zdrowa dziedziczność naszych przodków została zachowana dzięki dziewiczej czystości panny młodej – nie dostaniesz dobrej potomności od nieczystej dziewczyny.

Moralnie upadła dziewczyna zostawała uznana za zepsutą, niegodną małżeństwa.

Kiedy młody mężczyzna poślubił „zepsutą” dziewczynę, nie można było mówić o związku rodzinnym.

telegonia-prawa-RITA.jpg
foto.123rf.com

W krajach słowiańskich pojęcie „dziewicy” było koncepcją obrazu czystości i integralności.

Kiedy rodzice pana młodego szukali narzeczonej dla syna i przyszli do rodziców panny, pierwsze pytanie brzmiało: „Czy twoja córka jest czysta?”.

Rodzice pana młodego byli zainteresowani tym, czy dziewica nie była zamężna, czy miała wcześniej kontakty seksualne.

Sprawdzali, czy ktoś w jej rodzinie cierpiał na poważne choroby.

Wszystko to robili po to, aby ich ród wydał na świat zdrowe potomstwo.

Prawa RITA

Celem praw RITA jest danie ludziom Rodów Rasy Wielkiej wiedzę dla utrzymania, ochrony i przedłużenia swoich Rodów na Ziemi, żeby iść za prawami przyrody, a nie żyć w sprzeczności z nimi, nie naruszać ich i tym samym, za pomocą wiedzy bronić swoje Rody od degradacji, moralnej, duchowej, emocjonalnej i fizycznej.

W Wedach powiedziane jest: największe Zło – to niewiedza i ignorancja.

Podążanie z prawami Rita oznacza, że wszystko co zostało zrodzone przez Boga i Przyrodę w człowieku jest naturalne i harmonicznie dla jego istnienia.

Nasi przodkowie wiedzieli, że w pierwszej małżeńskiej nocy, mężczyzna daje i wysyła małżonce:

  1. Obrazy Ducha i Krwi.
  2. Energię jednego roku swojego życia (dla donaszania potomstwa).
  3. Dar Macierzyństwa (dar troski o dziecko).
  4. Kobiecą Dolą (uaktywnia rodową genetyczna pamięć dziewczyny).
  5. Miłość i najbardziej samego siebie.

Napełniwszy małżonkę swoim obrazem Ducha i Krwi, małżonek oddał jej energię jednego roku życia: energia trzech miesięcy poświęcana jest na naprawianie Obrazu Ducha i Krwi, a energia dziewięciu miesięcy polega na noszeniu płodu w łonie matki.

Jeśli ciąża nie nadejdzie, wówczas energia dziewięciu miesięcy jest przechowywana aż do bardziej korzystnego momentu, w którym następuje zapłodnienie.

Mieszanie ras

Prawa RITA zabraniają międzyrasowych małżeństw ludów słowiańskich z Murzynami, Mongołami, Żydami i innymi ludami.

Mieszanie między sobą krwi powyższych ludów prowadzi do degradacji, pojawienia się różnych epidemii (ospa, cholera, dur brzuszny), chorób wenerycznych (kiła, rzeżączka, chlamydia, rzęsistkowica, pleśniawka itp.), różnych chorób dziedzicznych, chorób krwi (AIDS) i degeneracja całej gałęzi rodu.

Taki zakaz dla współczesnej osoby na tle propagandowego internacjonalizmu i reklamy międzynarodowych instytucji małżeństwa powoduje początkowo oszołomienie.

Znajduje jednak logiczne wyjaśnienie oparte na pochodzeniu ras.

Prawa RITA były zawsze naruszane przez wszystkie narody, ale nie było to zjawisko masowe wśród Rodów Wielkiej Rasy.

Tacy ludzie zostali zredukowani do niedotykalnych.

Masowe pogwałcenie praw RITA rozpoczęło się w ostatnim tysiącleciu, a zwłaszcza w XX wieku.

mieszanie-ras.jpg
foto.123rf.com

Obecnie, pomimo szybkiego rozwoju medycyny, zdrowie ludzi wciąż się pogarsza, ponieważ wskaźniki mieszania ras i tempo rozwoju negatywnych konsekwencji tego mieszania są znacznie wyższe niż tempo rozwoju medycyny.

Teraz genetycy wiedzą, że prawie każda osoba na Ziemi ma od 5 do 20 zmutowanych (zmienionych lub nieprawidłowych) genów.

Zmutowane geny zidentyfikowano również w pewnych grupach etnicznych i rasowych.

Spontaniczne choroby genetyczne mogą wystąpić w wyniku nowych mutacji genetycznych, których przyczyną są przede wszystkim mieszanie międzyrasowe.

Po powstaniu zmutowanego genu nie znika on i jest przekazywany następnym pokoleniom.

Dzisiejsza nauka zna ponad 5000 chorób genetycznych związanych z najróżniejszymi dziedziczonymi chorobami, a co roku odkrywa się ponad 100 nowych chorób dziedzicznych.

A już ponad 40% młodych ludzi cierpi na bezpłodność!

Mieszanka ras ma negatywny wpływ nie tylko na zdrowie, ale także na całe życie społeczne, co przedstawia się schematycznie:

naruszenie przepisów RITA ⇒ osłabienie wartości seksualnej ⇒ perwersje seksualne ⇒ choroby psychiczne ⇒ wady wrodzone (deformacje) ⇒ degeneracja rasy.

Funkcjonowanie degradujących ludzi we władczych strukturach (a samo dążenie do władzy jest jedną z form przejawu degradacji człowieka i jego Rodu) doprowadziło do wszystkich znanych w historii kataklizmom w społeczeństwie.

Czy mamy do czynienia z umyślnym niszczeniem słowiańskich narodów?

Poprzez zastosowanie połączenia tych mechanizmów i niewiedzy ludzkości m.in. o telegonii i o prawach RITA, tak się właśnie dzieje.

WSPARCIE NIEZALEŻNYCH PORTALI

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

https://youtu.be/y8WgKcVAPyA