RZĄD WIELKIEJ BRYTANII RUSZA Z TESTOWANIEM WSZYSTKICH POD KĄTEM COVID DWA RAZY W TYGODNIU

Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson chce, aby wszyscy Brytyjczycy wzięli udział w masowych testach pod kątem COVID, „aby zatrzymać epidemię” i „uwolnić kraj”. Szybkie testy mają być bezpłatne i dostarczane dwa razy w tygodniu.

Od 9 kwietnia w Wielkiej Brytanii rusza z masową ekspansją testów na COVID.

Bezpłatne zestawy szybkich testów będą dostępne dla wszystkich osób bez objawów w Anglii, ponieważ rząd zauważył, że co trzecia osoba z koronawirusem ich nie przeprowadza i może nieświadomie rozprzestrzeniać wirusa.

Rząd twierdzi, że oferta jest obecnie skierowana tylko do Anglii, a zdecentralizowane administracje w Szkocji, Walii i Irlandii Północnej podejmą własne decyzje.

Szybkie testy, które dają wyniki w zaledwie pół godziny, nie wymagają analizy laboratoryjnej i będą dostępne do użytku także w domu.

Wielka kampania marketingowa zachęcająca do skorzystania z oferty testów dwa razy w tygodniu umożliwia otrzymanie lub skorzystanie z zestawu testowego za pośrednictwem kilku dróg.

  • Zamawiania testów przez Internet, które mają zostać dostarczone do domu.
  • Programy testowania w miejscu pracy, na miejscu lub w domu.
  • Testy społeczności lokalnych oferowane przez wszystkie władze lokalne.
  • Wykonywanie w lokalnych ośrodkach testów PCR w określonym czasie.
  • Testowanie na miejscu w szkołach i na uczelniach.

Kolejną opcją będzie nowa usługa „Pharmacy Collect”. Osoby powyżej 18 roku życia bez objawów będą mogły odwiedzić lokalną aptekę uczestniczącą w programie i odebrać pudełko siedmiu szybkich testów do użycia dwa razy w tygodniu w domu.

Brytyjski rząd twierdzi, że oprócz kampanii szczepień, regularne testy na COVID-19 będą istotną częścią złagodzenia ograniczeń blokujących i pomogą szybko powstrzymać rozprzestrzenianie się kolejnych fal koronawirusa.

A tak naprawdę jest to testowanie stopnia posłuszeństwa społeczeństwa, które osłabione i zmęczone licznymi obostrzeniami, pragnie powrotu do „normalności”…

⇒ Czytaj także: OPERACJA COVID-19 – TESTOWANIE STOPNIA PODDAŃSTWA LUDZI

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.