ULOTKA SZCZEPIONKI PRZECIW COVID-19 NIE POZOSTAWIA ZŁUDZEŃ! TO ZAMACH NA LUDZKIE ŻYCIE!

Rząd brytyjski, który zaakceptował koronawirusową szczepionkę Pfizer-BioNTech, opublikował ulotki: jedną dla lekarzy, drugą dla pacjentów. Z tej pierwszej możemy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, o których w drugiej nie wspomniano nawet słowem.

Ulotkę dla profesjonalistów do szczepionki Pfizer_BioNTech_Covid-19 rząd brytyjski opublikował na swojej stronie internetowej.

Dowiadujemy się z niej m.in. że jest to produkt leczniczy, na który brytyjski Departament Zdrowia i Opieki Społecznej oraz Agencji Regulacyjnej ds. Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej wydał TYMCZASOWE zezwolenie.

Z najciekawszych fragmentów ulotki dostępnej dla personelu medycznego dowiadujemy się, że:

  1. Szczepionka mRNA Covid-19 BNT162b2 jest wytwarzana przez bezkomórkową transkrypcję in vitro z odpowiednich matryc DNA, kodujących białko wirusa SARS-CoV-2.

 

  1. Szczepionkę tę podaje się domięśniowo po rozcieńczeniu w serii dwie dawki (po 0,3 ml) w odstępie 21 dni. Może ona zapewnić ochronę dopiero po co najmniej 7 dniach od podania drugiej dawki szczepionki.

 

  1. Nie zostało jeszcze ustalone bezpieczeństwo i skuteczność szczepionki Covid-19 mRNA BNT162b2 u dzieci poniżej 16 roku życia, stąd informacja, że nie można jej podawać młodszemu pokoleniu.

 

  1. Nie wolno szczepionki tej podawać osobom, które cierpią na ostrą, ciężką chorobę przebiegającą z gorączką i mają obniżoną odporność, w tym osobom, które przyjmują leki immunosupresyjne, ponieważ mogą mieć osłabioną odpowiedź immunologiczną na szczepionkę.

 

  1. Nie badano interakcji szczepionki z innymi lekami i z innymi szczepionkami, dlatego osoby przyjmujące inne leki lub które w ostatnim czasie skorzystały ze innego szczepienia, nie powinny się szczepić.

 

  1. Nie badano wpływu szczepionki na ciążę i płodność. W przypadku kobiet w wieku rozrodczym przed szczepieniem należy wykluczyć ciążę. Ponadto kobietom w wieku rozrodczym, należy zalecić unikanie ciąży przez co najmniej 2 miesiące po podaniu drugiej dawki szczepionki.

 

  1. Nie badano wpływu szczepionki podanej matce na zdrowie dziecka karmionego piersią.

Oczywiście tych ostrzeżeń nie wydano do wiadomości publicznej dla „zwykłego śmiertelnika”.

W ulotce dla pacjenta nie znajdziemy informacji o braku badań nad interakcjami z innymi lekami.

„Pominięcie” tych informacji jest świadomym wprowadzaniem pacjenta w błąd i igraniem z jego zdrowiem oraz życiem.

Wprowadzana w pośpiechu szczepionka, nieprzebadana dokładnie, przetestowana na wąskiej grupie osób, z odkrywanymi co rusz nowymi skutkami ubocznymi jest najprostszą metodą depopulacji.

⇒ Czytaj także: SZCZEPIONKA COVID-19 KONCERNU ASTRAZENCA ZROBIONA Z ABORTOWANEJ TKANKI PŁODOWEJ!

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.