Ustawa antycovidowa zakłada nie tylko obowiązek noszenia maseczek, ale także „mimochodem” wprowadza przymus szczepień. Sejm już ją przyjął, więc co nas czeka dalej?

Dr Marcin Masny, polski publicysta, tłumacz i poeta, skomentował przegłosowaną w czwartek 22.10.2020 r. przez sejm ustawę antycovidową.

Zwrócił uwagę na podstępny punkt 4a artykułu 46b znowelizowanej ustawy o chorobach zakaźnych.

Dr Masny ostrzega, że forsowane przez rząd zmiany „mimochodem” wprowadzają przymusu szczepień na Covid-19.

W ustawie z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, która dzisiaj jest taka modna i tak mocno używana, jest artykuł 46a.

[…] „W przypadku wystąpienia stanu epidemii lub stanu zagrożenia epidemicznego o charakterze i w rozmiarach przekraczających możliwości działania właściwych organów administracji rządowej i organów jednostek samorządu terytorialnego, Rada Ministrów może określić, w drodze rozporządzenia, co następuje”.

Co następuje, znajduje się w artykule 46b: „W rozporządzeniu, o którym mowa w art. 46a, można ustanowić różne rzeczy”, w tym, głosi ustawa w dotychczasowym kształcie, punkt czwarty: „obowiązek poddania się badaniom lekarskim oraz stosowaniu innych środków profilaktycznych i zabiegów przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie” – mówi dr Masny.

I tutaj chcą nam dopisać punkt „4a) obowiązek stosowania określonych środków profilaktycznych i zabiegów”. Nie tylko przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie – podkreśla publicysta.

Według Masnego nie chodzi tylko o maseczki stosowane jako środki profilaktyczne, ale także o zabiegi w postaci obowiązkowych szczepień przeciw Covid-19 także wobec osób niechorych i niepodejrzanych o zachorowanie.

Żaden z posłów nie wspomniał nawet o tym przepisie, a tymczasem wygląda na to, że po cichu, tylnymi drzwiami wydają wyrok na polskich obywateli.

A w celu odwrócenia uwagi od niewygodnej dla nas ustawy, uruchomiono temat zastępczy, czyli głośno komentowany zakaz aborcji eugenicznej…

⇒ Czytaj także: BYŁY MINISTER ZDROWIA: „ANTYCOVIDOWCY DO IZOLACJI LUB ZAKŁADÓW PSYCHIATRYCZNYCH!”

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.