USTAWA ANTYCOVIDOWA WPROWADZA „MIMOCHODEM” PRZYMUS SZCZEPIEŃ?! – Odkrywamy Zakryte
USTAWA ANTYCOVIDOWA WPROWADZA „MIMOCHODEM” PRZYMUS SZCZEPIEŃ?!

Ustawa antycovidowa zakłada nie tylko obowiązek noszenia maseczek, ale także „mimochodem” wprowadza przymus szczepień. Sejm już ją przyjął, więc co nas czeka dalej?

Dr Marcin Masny, polski publicysta, tłumacz i poeta, skomentował przegłosowaną w czwartek 22.10.2020 r. przez sejm ustawę antycovidową.

Zwrócił uwagę na podstępny punkt 4a artykułu 46b znowelizowanej ustawy o chorobach zakaźnych.

Dr Masny ostrzega, że forsowane przez rząd zmiany „mimochodem” wprowadzają przymusu szczepień na Covid-19.

W ustawie z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi, która dzisiaj jest taka modna i tak mocno używana, jest artykuł 46a.

[…] „W przypadku wystąpienia stanu epidemii lub stanu zagrożenia epidemicznego o charakterze i w rozmiarach przekraczających możliwości działania właściwych organów administracji rządowej i organów jednostek samorządu terytorialnego, Rada Ministrów może określić, w drodze rozporządzenia, co następuje”.

Co następuje, znajduje się w artykule 46b: „W rozporządzeniu, o którym mowa w art. 46a, można ustanowić różne rzeczy”, w tym, głosi ustawa w dotychczasowym kształcie, punkt czwarty: „obowiązek poddania się badaniom lekarskim oraz stosowaniu innych środków profilaktycznych i zabiegów przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie” – mówi dr Masny.

I tutaj chcą nam dopisać punkt „4a) obowiązek stosowania określonych środków profilaktycznych i zabiegów”. Nie tylko przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie – podkreśla publicysta.

Według Masnego nie chodzi tylko o maseczki stosowane jako środki profilaktyczne, ale także o zabiegi w postaci obowiązkowych szczepień przeciw Covid-19 także wobec osób niechorych i niepodejrzanych o zachorowanie.

Żaden z posłów nie wspomniał nawet o tym przepisie, a tymczasem wygląda na to, że po cichu, tylnymi drzwiami wydają wyrok na polskich obywateli.

A w celu odwrócenia uwagi od niewygodnej dla nas ustawy, uruchomiono temat zastępczy, czyli głośno komentowany zakaz aborcji eugenicznej…

⇒ Czytaj także: BYŁY MINISTER ZDROWIA: „ANTYCOVIDOWCY DO IZOLACJI LUB ZAKŁADÓW PSYCHIATRYCZNYCH!”

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.