W USA RUSZA NAJWIĘKSZA KAMPANIA SZCZEPIEŃ PRZECIW GRYPIE – Odkrywamy Zakryte
W USA RUSZA NAJWIĘKSZA KAMPANIA SZCZEPIEŃ PRZECIW GRYPIE

W USA wraz ze zbliżającym się sezonem grypowym rusza największa w amerykańskiej historii kampania szczepień. Jednak tym razem coroczną, tradycyjną kampanię propagandową zastąpi inna taktyka…

Próba sił

Jak donosi Bloobmberg, tej jesieni Stany Zjednoczone będą musiały zaszczepić ogromną liczbę Amerykanów w środku kryzysu zdrowia publicznego.

Będzie to również cenna próba odporności i poddaństwa społeczeństwa, które odmówi lub zgodzi się przyjąć najpierw zastrzyk przeciw grypie, a potem na koronawirusa, jeśli ten pojawi się kilka miesięcy później.

Coroczna, tradycyjna kampania szczepień przeciwko grypie w Stanach Zjednoczonych znalazła się rozsypce przez Covid-19.

Ludzie trzymają się z dala od aptek, szkół, biur, szpitali i innych miejsc, w których zazwyczaj działa kampania szczepień.

Jednak z obawy, że wybuch grypy zderzy się z pandemią koronawirusa, władze zajmujące się zdrowiem zastanawiają się, w jaki sposób jedna szczepionka może wpłynąć na drugą.

W Denver urzędnicy zdrowia publicznego próbują zwiększyć liczbę dorosłych, którzy otrzymają szczepionkę przeciw grypie, w 2020 roku do 65% z 45%.

Aby to zrobić, tworzą coś w rodzaju „zespołów propagandowych”, które mogą chodzić od szkoły do ​​szkoły i rozdawać szczepionki.

samochód-covid-19.jpg
Źródło: Internet

Uruchamiają także dobrze oznakowane samochody dostawcze, które mogą zatrzymywać się na placach budowy i szczepić pracowników, a także docierają do trudno dostępnych społeczności.

Judith Shlay, lekarz i zastępca dyrektora w Denver Public Health twierdzi, że cały ten grypowy model działania, który jest teraz tworzony, będzie można następnie przenieść na grunt koronawirusa.

Zaplanowana taktyka

Już dziś widać, że w USA trwa akcja przygotowywania ludzi do masowych szczepień.

W Baltimore miasto wysyła w teren kilka samochodów dostawczych w celu przeprowadzenia testów Covid-19 u mieszkańców znajdujących się w grupie wysokiego ryzyka.

Komisarz ds. zdrowia miasta Letitia Dzirasa twierdzi, że prawdopodobnie miasto użyje tych samych pojazdów do rozwożenia szczepionek przeciw grypie, a następnie na Covid-19.

Rząd federalny bardzo wspiera opracowywanie szczepionek.

Przeznaczono ponad 4 miliardy dolarów na kontrakty z koncernami farmaceutycznymi, by przyspieszyć produkcją szczepionek.

Prezydent Donald Trump twierdzi, że pierwsze szczepionki mogą być gotowe do listopada, chociaż inni eksperci w jego rządzie przewidują, że minie jeszcze 2021 rok, zanim większość Amerykanów będzie miała do nich dostęp.

Jak dotąd federalne władze ds. zdrowia przedstawiły niewiele szczegółów na temat swoich planów podawania szczepionek.

Stany Zjednoczone oświadczyły, że prawdopodobnie polegać będą na sektorze prywatnym w zakresie ich dystrybucji.

Rząd nie mówi nic o tym, kto pierwszy otrzyma zastrzyki i gdzie zostaną podane, ale kampania trwa…

Kampania z rozmachem

Nigdy wcześniej kampania propagująca szczepienia w USA nie była tak głośna i na tak szeroką skalę.

Rząd federalny zazwyczaj odgrywa rolę w finansowaniu i promowaniu szczepionek, ale nie w ich fizycznej dystrybucji.

W tym roku Centers for Disease Control and Prevention zakupiło 9 milionów dawek szczepionki przeciw grypie dla dorosłych, w porównaniu z 500 000 dawek, które kupowano w poprzednich latach.

Skala kampanii szczepień na Covid-19 będzie jeszcze większa, gdyż wcześniejsze wysiłki mające na celu szczepienia przeciwko zagrożeniom pandemią okazały się niewystarczające.

Urzędnicy zajmujący się zdrowiem publicznym będą również musieli przezwyciężyć niechęć niektórych Amerykanów do szczepionek.

Z danych sondażowych wynika, że jedna trzecia obywateli nie chce przyjąć szczepionki na Covid-19, gdy byłaby gotowa, nawet gdyby była bezpłatna.

Tymczasem rząd dba o infrastrukturę szczepionkową we współpracy koncernów farmaceutycznych i aptek.

Sanofi, francuski producent leków, który współpracuje z GlaxoSmithKline nad szczepionką na koronawirusa, kontaktował się już z amerykańskimi aptekami w sprawie planów szczepień.

Szefowa Sanofi ds. dystrybucji szczepionek na Amerykę Północną twierdzi, że niektóre z opracowanych planów szczepień przeciwko grypie, będą również planem szczepień przeciwko Covid-19.

Jak widać taktyka zaplanowana od dawna…

Nie dało się wyszczepić społeczeństwa przeciw grypie, więc zaplanowano „pandemię” koronawirusa.

Teraz liczą na to, że wystraszony naród będzie kierował się do punktów dostaw szczepionek, byleby tylko wystawić rękę i przyjąć to „cudowne lekarstwo”, bo przecież zainwestowane pieniądze nie mogą się zmarnować, a sprzeciw nie może zepsuć całego planu…

⇒ Czytaj także: AMERYKAŃSCY LEKARZE CHCĄ, BY SZCZEPIONKI PRZECIW COVID-19 BYŁY „PATRIOTYCZNYM OBOWIĄZKIEM”

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy.

1) Przelew na konto bankowe Dla: Odkrywamy Zakryte. Numer konta: 70 1050 1807 1000 0091 4563 2593

2) Pay Pal  Kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

Realizujemy również współpracę reklamową kontakt@odkrywamyzakryte.com i ogłoszenia KLIK

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.