TYSIĄCE WŁOSKICH RESTAURATORÓW W PROTEŚCIE PRZECIW BLOKADOM COVID – Odkrywamy Zakryte
TYSIĄCE WŁOSKICH RESTAURATORÓW W PROTEŚCIE PRZECIW BLOKADOM COVID

Tysiące wściekłych właścicieli restauracji i barów we Włoszech wyszło na ulice. Zakuci w kajdany i łańcuchy, natarli na włoski parlament, aby zaprotestować przeciwko nielegalnym blokadom we Włoszech, które niszczą gospodarkę kraju.

Obecne ograniczenia we Włoszech uderzyły w całą gospodarkę.

Bary i restauracje mogą być otwierane tylko w ciągu dnia i wydawać dania na wynos.

Wściekli właściciele restauracji, barów i innych firm powiedzieli dość i pod opieką organizacji Włoskiego Ruchu Biznesu wyszli na ulice.

„Zakładamy sobie łańcuchy, ponieważ nie możemy iść dalej i zaakceptować tej sytuacji. Chcemy odzyskać nasze miejsca pracy i naszą wolność” – powiedział dziennikarzom jeden z protestujących.

„Chcemy tylko pracować, nie prosimy o nic więcej” – skandowali protestujący, podczas gdy inni po prostu krzyczeli „Praca!” i „Wolność!”

„Prosimy o natychmiastowe zakończenie blokady narodowej” – powiedział inny protestujący. „Prosimy o natychmiastowe zaprzestanie blokowania różnych regionów. Prosimy o natychmiastowe otwarcie, bez ograniczeń dla ludzi i czasu, wszelkiej działalności komercyjnej. Niezależnie od statystyk związanych z chorobą”.

Niektórzy protestujący są na skraju bankructwa, więc przysięgli będą łamać zasady i otwierać lokale niezależnie od państwowych zakazów.

W zależności od regionu blokady we Włoszech potrwają co najmniej do końca kwietnia.

Tymczasem nowy sondaż przeprowadzony przez Euromedia Research wykazał, że 70 procent obywateli jest zmęczonych ciągłymi restrykcjami i chce ich zniesienia.

Mniej niż 27 procent respondentów stwierdziło, że nie chce zniesienia ograniczeń, podczas gdy prawie jedna trzecia (30,6 procent) stwierdziła, że nie jest już w stanie poradzić sobie psychicznie w tej sytuacji.

⇒ Czytaj także: MASOWE PROTESTY PRZECIW BLOKADOM W CAŁEJ HOLANDII

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.