TYSIĄCE WŁOCHÓW PROTESTUJE PRZECIWKO PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ – Odkrywamy Zakryte
TYSIĄCE WŁOCHÓW PROTESTUJE PRZECIWKO PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ

Włosi sprzeciwiają się wprowadzeniu przez rząd obowiązkowych paszportów szczepionkowych przeciw Covid-19. Tysiące osób wyszło na ulice w czwartek (22.07.2021), skandując: „Bez dyktatury!”.

Po tym, jak Francja i Wielka Brytania ogłosiły plany wprowadzenia paszportów szczepień jako wymogu wchodzenia np. restauracji, Włochy zdecydowały się pójść w ich ślady.

Według doniesień, od 6 sierpnia Włosi będą zmuszeni zapisać się do programu „zielonej certyfikacji”, który zabroni niezaszczepionym osobom wstępu do restauracji, barów, sklepów, basenów i siłowni.

Wściekli Włosi w Turynie zareagowali natychmiastowym wyjściem na ulice.

https://twitter.com/ElectionWiz/status/1418314197927178244

Tłum skandował: „Bez zielonej przepustki, bez zielonej przepustki!”, „Bez dyktatury, bez dyktatury!” i „wolność, wolność!” podczas demonstracji.

Nowe środki uzasadniono „wzrostem liczby infekcji wywołanym przez wariant Delta”, chociaż 5057 nowych infekcji koronawirusem zgłoszonych w czwartek to wynik około 10 razy niższy niż szczyt infekcji, jaki kraj doświadczył w listopadzie 2020 roku.

⇒ Czytaj także: ODKŁAMYWANIE OBECNEJ SYTUACJI

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.