„TĘCZOWA MAŁPKA Z PENISEM” ATRAKCJĄ IMPREZY W BIBLIOTECE – Odkrywamy Zakryte
„TĘCZOWA MAŁPKA Z PENISEM” ATRAKCJĄ IMPREZY W BIBLIOTECE

Londyńska biblioteka podczas letniego wyzwania czytelniczego zorganizowała „niebywałą” atrakcję dla zgromadzonych dzieci. Zaproszono grupę performerów Mandinga Arts, wśród których znalazł się człowiek w stroju tęczowej małpy z wielkim penisem…

10 lipca 2021 roku w Centralnej Bibliotece Redbridge odbył się występ grupy Mandinga Arts. Materiał wideo udostępniony w mediach społecznościowych pokazał, że człowiek przebrany za małpę w kolorze tęczy wybiega z biblioteki, chwytając za penisa i macha nim do kierowców.

Występ był częścią letniego wyzwania czytelniczego, które nawiązuje do tematyki przyrodniczej i stawia czoła ochronie planety.

Zdaniem przedstawicieli londyńskiej biblioteki ​​celem wydarzenia było zapewnienie „opiekunom zabawy, zajęć przyjaznych rodzinie, utrzymanie poziomu umiejętności czytania i pisania oraz stworzenie bezpiecznej przestrzeni dla dzieci do kontaktu z rówieśnikami”.

Po powszechnym potępieniu organizowania tak sprośnych treści na imprezie dla dzieci wydano oświadczenie, w którym przyznano, że jeden z kostiumów zwierząt był nieodpowiedni i przeproszono wszystkich zgorszonych wystąpieniem.

Prawda jest taka, że to część programów seksualizacji dzieci i młodzieży pod pretekstem rosnącej „tolerancji” dla LGBT.

Drag queen nadal pojawiają się w bibliotekach w całej Wielkiej Brytanii, narażając dzieci na widowiska, z którymi w ogóle nie powinny mieć do czynienia.

⇒ Czytaj także: „EDUKATORZY” LGBT ZACHĘCAJĄ MŁODZIEŻ DO HOMOSEKSUALNYCH ORGII

Wesprzyj niezależne media, pomóż nam przedzierać się z prawdą w gąszczu kłamstw i wszechobecnej propagandy ⇒ kliknij w link: https://www.odkrywamyzakryte.com/wiecej/

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.